متن-هنگام-طراحی-بروشور

تعادل بین تصاویر و متن هنگام طراحی بروشور دیجیتال

این می تواند یک معمای کاملاً آشنا باشد - آیا باید سراغ یک عکس بزرگ خوب بروم یا فقط برای نوشتن نظر خود از متنی استفاده کنم. طراحی بروشور برجسته می تواند یک فرآیند طولانی باشد و هیچ راهی آسان و سریع برای طراحی چیزی که فوراً تأثیر بگذارد وجود ندارد. خیلی راحت است که بتوانید با طرح خود گنگ هو کنید و چیزی ایجاد کنید که بزرگ و پررنگ باشد و به دلایل غلط برجسته باشد.

چاپ بروشور دیجیتال

کلید طراحی یک آگهی عالی یافتن تعادل کامل متن و تصاویر است. مصرف کنندگان در هنگام تصمیم گیری برای خرید تمایل زیادی به استفاده از حواس خود دارند. حس بینایی ، بویایی و لمس اغلب 3 مورد مهم با طعم و صدا است که اغلب برای محصولات خاص یا صنایع مانند موسیقی و غذا استفاده می شود.

تعادل کامل متن و تصاویر چقدر است؟

رسیدن تعادل متن به تصاویر (یا گرافیک) بخش مهمی از ایجاد هر ابزار بازاریابی بصری است. خواه در حال ایجاد یک پوستر برای یک رویداد باشید ، یک بیلبورد برای تبلیغ یک محصول یا یک بروشور دیجیتال برای نمایش محصولات / خدمات خود برای مشتریان خود ، استفاده از متن و تصاویر و قدرت بصری آثار هنری نهایی شما حرف بزرگی در بیان آن خواهد داشت تأثیر کلی بر مشتریان فعلی و احتمالی شما.

بازار هدف شما و نوع صنعتی که تجارت شما در آن دخیل است نیز عاملی اساسی در میزان خلاقیت شما خواهد بود. صنایع خلاق تر و متمرکز بر محصول مانند خرده فروشان و طراحان از تصاویر و گرافیک های بیشتری برای نمایش دامنه خود استفاده خواهند کرد. با این وجود سازمان های حرفه ای و دانشگاهی تمایل دارند رویکردی متنی بیشتر را برای بروشورها و بروشورهایی که تصاویر به عنوان کمک کننده برای پیام کلی استفاده می شود ، انتخاب کنند.

طراحی جزوات و بروشورها - چاپ دیجیتال

شروع شدن:

وقتی نوبت به طراحی بروشور بعدی می رسد ، اولین چیزی که باید در نظر بگیرید این است که پیام شما چیست. هر جزوه یا بروشور ایجاد شده باید دارای یک پیام باشد و یک هدف داشته باشد. این ممکن است تبلیغ یک فروش یا رویداد یا ارتقا range دامنه خدمات شما باشد.

هنگام طراحی یک جزوه ، به عنوان یک قاعده کلی باید موارد زیر را داشته باشید:

مقداری رنگ

یک تیتر

آرم شما

اطلاعات تماس

یک تصویر همیشه یک نیاز نیست اما اگر به خوبی استفاده شود ، تصاویر می توانند یک جزوه یا بروشور را افزایش دهند . شما اغلب می توانید با خلاقیت در متن و به ویژه عناوین خود ، یک بروشور را برجسته کنید. یک آگهی تبلیغاتی ساده برای فروش بگیرید. استفاده از کلمات "SALE NOW ON" و خلاقیت در استفاده از رنگ می تواند به اندازه استفاده از تصویر قدرتمند باشد.

در حالی که ایجاد یک بروشور فقط متنی که نظر شما را جلب کند کاملاً قابل قبول است ، افزودن یک تصویر یا برخی از گرافیک ها می تواند چشم نواز باشد. مهم این است که اطمینان حاصل کنید با استفاده از تصاویر یا در واقع متن بیش از حد عمل نمی کنید. استفاده از گرافیک یا تصاویر بیش از حد ممکن است گاهی اوقات بر متن موجود در بروشور شما غلبه کند در حالی که متن زیاد باعث می شود خواننده احساس گم شدن کند.

هنگام طراحی بروشور خود را در جای مشتری خود قرار دهید. برای اطمینان از ارسال پیام اصلی ، آن را بخوانید. اگر بروشور شما بیش از حد سنگین نوشتن متن را احساس می کند و احساس می کنید احساس گم شدن دارید ، پس این احتمال وجود دارد که با متن خود بیش از حد پیش رفته باشید. به همین ترتیب ، اگر تصویری فقط درج شده است تا بروشور شما "زیبا به نظر برسد" ، زمان آن رسیده است که در مورد نقش یک تصویر (یا تصاویر) بروشور تجدید نظر کنید.

یافتن تعادل:

شکی نیست که استفاده از رنگ ، گرافیک و تصاویر می تواند به شما کمک کند که یک آگهی تبلیغاتی کسل کننده را به آگهی تأثیرگذارتر تبدیل کنید. همین نکته را می توان در مورد متن گفت که متن زیاد باعث می شود که یک آگهی تبلیغاتی ، کسل کننده و طولانی برای خواندن باشد. استفاده از عناوین و نکات کلیدی یا قیمت ها پیام شما را جالبتر می کند. از رنگ برای برجسته کردن نکات کلیدی و راهنمایی مشتری در صفحه استفاده کنید.

یک بروشور باید کوتاه و دقیق باشد.

اگر مشتری شما بخواهد متن های مختلف را بخواند ، کتاب یا روزنامه دریافت می کند. اگر آنها می خواهند به تصویر زیبا نگاه کنند ، به Flickr یا Instagram می روند. یک آگهی دهنده باید جذابیت بصری تصاویر و تأثیر آموزنده متن را ترکیب کند.

می توانید از یک تصویر بزرگ یا تعدادی تصویر کوچک در بروشور خود استفاده کنید اما دیوانه نشوید. گاهی اوقات یک تصویر بزرگ یا گرافیک می تواند همان تأثیر 5 یا 6 تصویر کوچک را داشته باشد. اندازه و نوع بروشور طراحی شده شما ممکن است بر تعداد تصاویر استفاده شده شما تأثیر بگذارد.

در مورد افزودن متن ، قانون ساده کوتاه و دقیق آن را دنبال کنید. از عنوان ها و عنوان های فرعی برای انتقال پیام اصلی استفاده کنید و سعی کنید تعداد کلمات خود را نسبتاً کم نگه دارید. چیزی زیر 100 کلمه را دنبال کنید. این اجازه می دهد تا مشتری شما پیام را به راحتی هضم کند. افزودن اطلاعات تماس و یک وب سایت به آنها امکان می دهد در صورت لزوم اطلاعات بیشتری کسب کنند.

یک جمع بندی سریع:

فقط از تصاویر مربوطه استفاده کنید

از رنگ برای کمک به برجسته بودن متن استفاده کنید

از عناوین و عنوان های فرعی برای نکات کلیدی استفاده کنید

در صورت امکان متن را زیر 100 کلمه نگه دارید

از یک بروشور برای ایجاد فریب در مشتری شما و ترك كردن مشتری برای استفاده بیشتر استفاده می شود. سعی نکنید تمام داستان را در یک بروشور برای آنها تعریف کنید. اگر آنها داستان کامل را بخواهند ، به دنبال اطلاعات بیشتر می گردند.

چگونه از تصاویر و متن ها با بروشور استفاده می کنید؟ آیا تمایل دارید بیشتر روی تصاویر یا متن تمرکز کنید یا سعی می کنید آن تعادل و ترکیب خوب هر دو را بدست آورید؟ با ما در فیس بوک و توییتر ارتباط برقرار کنید و به ما اطلاع دهید که هنگام ایجاد آگهی تبلیغاتی چه چیزی برای شما مهمتر است.

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر