بروشور

5 روش برای ایجاد یک بروشور که مشتریان شما می خواهند بخوانند

صرف نظر از اینکه در چه مشاغلی فعالیت می کنید ، این یک کار دشوار است. بازاریابی مبتنی بر محتوا یک چالش هم به صورت آفلاین و هم به صورت آنلاین است اما به صورت آنلاین روش های تعامل مبتنی بر چندرسانه ای مانند ویدیو را ارائه می دهد. ادامه کار و تا حد امکان جذاب بودن برای چاپ دشوار است ، مگر اینکه رویکرد درستی داشته باشید. ما 5 نکته مهم را برای کمک به شما در ایجاد بروشوری ارائه کرده ایم که مشتریان قادر به نوشتن آن نخواهند بود!

5 نکته برای جلب توجه مشتریان به بروشور بعدی شما.

در جهانی که همه ما تقریباً با سرعت فوری در حال حرکت هستیم ، انتظار داریم همه چیز سریعتر ، سریعتر و آراسته تر باشد. هیچ کس آمادگی خواندن متن سنگین را ندارد ، به همین دلیل استدلال می شود که سایت های شبکه های اجتماعی مانند توییتر بسیار موفق عمل کرده اند -

1-درست صحبت کردن

درست صحبت کردن! (برای شما که از توییتر استفاده نمی کنید ، این یک سایت شبکه اجتماعی است که استفاده از هر چیزی را که بیش از 140 حرف دارد را منع می کند). استفاده از اینفوگرافیک برای نمایش متن خود یک روش عالی برای به حداقل رساندن متن و ایجاد حداکثر تأثیر است.

2-اثبات و کپی

هیچ چیز خواننده شما را به جز هجی و دستور زبان بد مجازات نخواهد کرد. چگونه می توان به عنوان خرده فروش یا ارائه دهنده خدمات اعتماد کرد؟ اشتباهات املایی و ساختار بد جملات باعث ناامیدی خواننده شما می شود. آنها از بروشور شما منصرف می شوند و احتمالاً از شما نیز منصرف خواهند شد. اگر احساس نمی کنید وقت داخلی برای انجام این کار خوب دارید ، آن را به یک متخصص واگذار کنید.

3-کمتر منفی ، مثبت تر

اگر در یک تجارت رقابتی مانند آرایشگری یا زیبایی فعالیت می کنید ، از زبان منفی برای توصیف خدماتی که ارائه نمی دهید استفاده نکنید. درعوض ، کاملاً بر نکات مثبت پیشنهادی و نحوه عملکرد آن تمرکز کنید. به عنوان مثال ، اگر فقط از محصولات طبیعی استفاده می کنید ، از بروشور خود به عنوان فضایی استفاده نکنید که نسبت به محصولات غیر طبیعی کاملاً منفی باشد. در عوض ، محتوای مثبت و جذاب ایجاد کنید. هیچ کس دوست ندارد که دیکته شود ، اما همه دوست دارند که مطلع شوند.

4-قالب بندی

وقتی خلاقیت به خوبی درک شود چیز بزرگی است. با اندازه و سبک قلم ها و رنگ های استفاده شده در یک بروشور بیش از حد اغراق نکنید . این خلاقانه نیست این برای بروشور ، خواننده و تجارت شما ضرر دارد. بروشور خود را با استفاده از پاراگراف در صورت لزوم ، انتخاب قلم های قابل خواندن و معقول ، به خوبی شکل دهید و همیشه ثابت بمانید. با این کار خواندن و هضم بروشور شما تضمین می کند و یک اطلاعات کاملاً خوب است.

5- فضای سفید

اگر در وبلاگ ما عادی هستید ، یا حتی اصول اولیه چاپ و طراحی را می دانید ، کاملاً از اهمیت فضای سفید آگاه خواهید بود. با این حال ، هنوز هم توسط برخی از مشاغل قابل توجه نیست. فضای سفید در واقع نباید رنگ سفید باشد. فقط باید یک فضای خالی باشد. این فضای بیشتری ایجاد می کند و خواندن متن را آسان می کند. بروشورهای بهم ریخته خواننده را از اتصال شما جدا می کند و احتمالاً قبل از اینکه خواننده از صفحه اول عبور کند ، بروشور شما ته یک سطل آشغال را می بیند.

اگر در فکر طراحی بروشور و چاپ بروشور در ماه های آینده هستید ، برای مشاوره تخصصی با تیم دوستانه و آگاه ما در اینجا در آرمانی تماس بگیرید .

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر