اهمیت تصحیح بروشور

اهمیت تصحیح بروشور برای چاپ

بیلبوردها و کارت های بازرگانی می توانند نقش مهمی در ایجاد اولین برداشت از تجارت شما داشته باشند و در نتیجه برای اطمینان از درست بودن پیام خود زمان لازم را صرف خواهید کرد. در مورد ارسال و طراحی بروشور برای چاپ نیز باید همین وضعیت وجود داشته باشد.

بروشورهای تصحیح مقاله بسیار زمانبر است اما بسیار مهم است. آخرین کاری که می خواهید انجام دهید ارسال آثار هنری برای چاپ هزاران بروشور است ، تا متوجه شوید که در جایی خطایی رخ داده است.ما اخیراً 7 مرحله را برای آماده سازی بروشور برای چاپ بروشور بررسی کردیم و یکی از این مراحل اهمیت تصحیح بود. هنگامی که طراحی بروشور خود را به پایان رساندید و قبل از اینکه به چاپ بپردازید ، نشستن و تصحیح گسترده بروشور خود مهم است.

بهترین روش تصحیح بروشور چیست؟

هنگام تصحیح موارد مختلفی باید در نظر گرفته شود. مهم است که وقت خود را صرف کنید و بروشور خود را با دقت مطالعه کنید. تقریباً مانند این است که با یک ذره بین از آن عبور کنید. شما نمی خواهید چیزی را از دست بدهید.

1. وقت خود را بگذارید و املا را امتحان کنید:

در مورد اثبات هر اثر چاپی املا بسیار مهم است و این با بروشور چاپی تفاوتی ندارد . ما به شما توصیه می کنیم که وقت خود را صرف مرور بروشور کنید اما فقط به هیچ یک از غلط های املایی یا دستور زبان اعتماد نکنید. برای اطمینان از منطقی بودن متن و محتوای مورد استفاده در متن مناسب ، آن را بخوانید.

2. عناوین را بررسی کنید:

عناوین و عنوان های فرعی استفاده شده در بروشور شما باید مشخصاً توضیح دهند هر صفحه و بخش باشد. اگر منطقی نیستند یا کمی گیج کننده به نظر می رسند ، ممکن است ارزش تغییر در آنها را داشته باشد.
اهمیت تصحیح بروشور برای چاپ

3. مطمئن باشید که درک آن آسان است:

وقتی از طریق بروشور خود می خوانید ، یک سوال از خود بپرسید - آیا مشتری من معنی این را می فهمد؟ اگر پاسخ اکنون است ، ممکن است مجبور شوید برخی از مطالب خود را تنظیم کنید. آنقدر مهم است که بروشور شما منطقی است و همه مطالب به خوبی جریان می یابد و پیگیری و فهم آن آسان است. خود را جای مخاطبان خود قرار دهید - کسانی که بروشور را می خوانند. از کلاه کسب و کار خود استفاده کنید و به اصول اولیه برگردید. آیا همه کسانی که بروشور را می بینند آن را درک می کنند؟ اگر پاسخ در اینجا مثبت است ، پس تقریباً آنجا هستید و آماده چاپ هستید.

4. دوست خود را بخوانید تا آن را بخواند:

روش دیگر برای کمک به فرآیند تصحیح و همچنین درک آسان خواندن بروشور این است که دوستان شما آن بخوانند. برای اطمینان از منطقی بودن و فروش امتیازات مناسب ، می توانید یک همکار کار را برای اثبات اولیه درستی بروشور وادار کنید. هنگامی که یک همکار شما آن را مطالعه کرد ، یک چشم تازه و شخصی که ارتباطی با تجارت شما ندارد ، بروشور را بخواند هنگام خواندن از آنها بخواهید هر مسئله ای را که داشته اند ، یادداشت کنند.

5. تاریخ ها و قیمت ها را بررسی کنید:

بسیار مهم است که اطمینان حاصل کنید که برای خواندن هرگونه اطلاعات حساس در بروشور ، به زمان اختصاص خواهید داشت. این به معنی قیمت است. شما می خواهید اطلاعات صحیحی را در اختیار مشتری خود قرار دهید و اطمینان از داشتن قیمت ، تاریخ ، زمان یا حتی مکان مناسب در صورت لزوم مهم است. شاید ارزش داشته باشد که چندین بار این اطلاعات را بررسی کنید تا 100٪ مطمئن باشید که خطایی انجام نداده اید.

6. تصاویر را بررسی کنید:

اگر بروشور شما بروشور محصولی است یا حاوی تصاویر زیادی است ، باید بررسی کنید که اجازه استفاده از همه تصاویر را دارید. همچنین می خواهید تصویر درستی که در صفحه سمت راست استفاده می شود را بررسی کنید ، خواه مربوط به یک محصول یا خدمات خاص باشد. تصاویر نقش زیادی در چاپ بروشور دارند بنابراین مطمئن شوید که از تصویر مناسب در مکان مناسب استفاده می کنید.

7. متخصصان را در نظر بگیرید:

آخرین کاری که می توانید قبل از ارسال بروشور برای چاپ در نظر بگیرید ، کمک گرفتن از ویراستاران حرفه ای است . آنها می توانند به ارائه دید بی طرفانه بروشور شما کمک کرده و مواردی را که باید بهبود یابند برجسته می کنند.

هنگامی که تصحیح بروشور خود را به پایان رساندید و از پیام و محتوای موجود در آن راضی هستید ، آماده چاپ هستید. مطمئن شوید که بروشور شما برای چاپ دیجیتال آماده است و در قالب آماده چاپ مانند PDF ذخیره شده است .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آماده سازی بروشور برای چاپ و اهمیت تصحیح ، امروز با تیم آرمانی در تماس باشید .

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر