به سایت چاپ آرمانی خوش آمدید ، اینجا میتوانید هرنوع محصول چاپی را با کمترین قیمت ممکن پیدا کنید
لطفا این فیلد را کامل کنید
# آپلود فایل
آپلود کن

  فلکس اختصاصی

  به طور کلی فلکس به متریالی مشابه بنر گفته می شود که از پشت به آن نور تابیده شده و محتوای متنی یا تصویری چاپ شده روی آن به خوبی نمایش داده می شود. تابلوهای سر درب مغازه ها نیز یکی از انواع کاربردهای چاپ فلکس اختصاصی می باشد. در پشت این تابلوها، لامپ های مهتابی قرار دارد که نور کافی به سطح پشتی فلکس اختصاصی چاپ شده تابانده و موجب خودنمایی محتوای متنی و یا گرافیکی چاپ شده روی محصول چاپی می شود. در این مطلب از وب سایت چاپ آرمانی قصد داریم به معرفی خدمات چاپ فلکس اختصاصی و بررسی ویژگی های آن بپردازیم.

  ویژگی های فلکس اختصاصی

  چاپ فلکس اختصاصی یکی از محصولات و خدمات مجموعه چاپ آرمانی زیرمجموعه خدمات چاپ فضای بیرونی می باشد که امکان تعیین تمامی جزئیات و ویژگی های محصول چاپی مورد نظر شما و چاپ آن به صورت سفارشی سازی شده را برای شما همراهان گرامی فراهم نموده است. طول و عرض فلکس اختصاصی، تعداد سفارشات، اندازه و فاصله ی حاشیه های سفید از بالا و پایین و همچنین کناره ها و مواردی از این قبیل، از جمله جزئیاتی هستند که با تعیین هر یک از آن ها می توانید محصول نهایی را یک قدم به نتیجه ی ایده آل و دلخواه خود نزدیک تر کنید.
  با توجه به این که فلکس اختصاصی در فضاهای بیرونی و روباز مورد استفاده قرار می گیرد، کیفیت چاپ و مقاومت بالای آن، دو مولفه ی بسیار مهم در سفارش فلکس اختصاصی به شمار می رود. در صورتی که چاپ فلکس اختصاصی از کیفیت چاپی و وضوح تصویری بالایی برخوردار باشد، محتوای چاپ شده روی آن به خوبی قابل مشاهده بوده و توجه مخاطبان را به خود جلب می نماید. دور بودن مخاطبان از فلکس اختصاصی و زیاد بودن فاصله ی آن ها هنگام مطالعه و تماشا، اصلی ترین دلیل برای توجه به این نکته در چاپ فلکس اختصاصی می باشد. دومین مولفه ی موثر در چاپ فلکس اختصاصی، مقاومت و استحکام بالای آن در برابر شرایط مختلف محیطی و آب و هوایی می باشد. با استفاده از این محصول در محیط های بیرونی و روباز، آن را در معرض شرایط مختلفی همچون وزش باد، تابش مستقیم نور خورشید، بارش باران و مواردی از این قبیل قرار می دهید. بنابراین این محصول باید از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار باشد تا به راحتی از بین نرفته و آسیب نبیند. رعایت این دو مولفه ی ذکر شده در چاپ فلکس اختصاصی، به شما کمک می کند تا به نتیجه ی بهتری دست یابید.

  سفارش آنلاین فلکس اختصاصی

  ما در چاپ آرمانی از به روزترین دستگاه های چاپی برای آماده سازی سفارشات خود استفاده می کنیم. در این مجموعه کلیه سفارشات چاپ فضای بیرونی از جمله چاپ بنر و فلکسی شامل چاپ بنر اختصاصی و چاپ فلکس اختصاصی با بالاترین کیفیت و در کوتاه ترین مدت زمان ممکن ارائه می شود. رضایت مشتریان قدیمی مجموعه چاپ آرمانی نیز گواهی بر این ادعا می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در دفتر چاپ آرمانی تماس بگیرید. همکاران ما، شما را برای انتخاب بهترین محصول چاپی متناسب با نیازتان راهنمایی می کنند.