چاپ دیجیتال،طراحی و چاپ کاتالوگ،بروشور،کارت ویزیت و چاپ سربرگ آنلاین و ارزان فوری تخصص آرمانی در ایران است.
# آپلود فایل
آپلود کن

بنر اختصاصی

در بسیاری از مواقع افراد از بنر اختصاصی برای نمایش محتوای مورد نظر خود استفاده می کنند. این کار می تواند برای کاربردهای شخصی و یا مقاصد تبلیغاتی کسب و کارها انجام شود. چاپ بنر در ابعاد متفاوتی قابل انجام می باشد، بنر اختصاصی یکی از خدمات مجموعه چاپ آرمانی می باشد که به شما کمک می کند تا تمامی ویژگی ها و جزئیات چاپ بنر خود را تعیین نموده و به سادگی هر چه تمام تر، بنر دلخواه خود را به دست آورید. در این مطلب از وب سایت چاپ آرمانی قصد داریم به معرفی خدمات چاپ بنر اختصاصی به عنوان یکی از زیرمجموعه های چاپ فضای بیرونی این مجموعه و بررسی ویژگی های آن بپردازیم.

ویژگی های بنر اختصاصی

چاپ بنر اختصاصی به شما این امکان را می دهد که تمامی جزئیات و ویژگی های سفارش خود را تعیین نمایید تا نتیجه ی نهایی، همان تصویر ذهنی و مورد نظر شما باشد. این در حالی است که در سایر موارد مشابه، امکان تعیین جزئیات برای تمامی ابعاد و بخش های بنر وجود ندارد. طول و عرض بنر اختصاصی، تعداد سفارشات، داشتن یا نداشتن پانچ، تعداد و محل قرارگیری پانچ، حاشیه ی سفید سفارش از بالا و پایین و کناره ها و مواردی از این قبیل، از جمله مواردی هستند که با تعیین آن ها می توانید به محصول چاپی دلخواه خود دست یابید.
بنر اختصاصی اغلب در محیط های بیرونی و روباز مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو باید محصول چاپ شده از وضوح تصاویر و کیفیت چاپی بالایی برخوردار باشد. علت این امر این است که چنین محصولاتی اغلب در فاصله ی نسبتا زیادی نسبت به مخاطبان هنگام مطالعه و یا تماشای آن دارند؛ بنابراین با داشتن وضوح تصویر و کیفیت چاپی بالا، نمایش محتواهای متنی و تصویری به نحو بهتری امکان پذیر خواهد بود.
گفتیم که بنر اختصاصی در محیط های خارجی نصب و به نمایش گذاشته می شود. از این رو این محصول همواره در مجاورت رطوبت، شرایط محیطی و آب و هوایی مختلف قرار دارد. بارش باران، تابش مستقیم نور خورشید، وزش باد و مواردی از این قبیل تنها گوشه ای از این شرایط مختلفی است که بنر اختصاصی در مجاورت آن ها قرار می گیرد. در صورتی که این محصول از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار باشد، هیچ یک از موارد ذکر شده به راحتی موجب افت کیفیت و از بین رفتن بنر اختصاصی شما نمی شود.

سفارش آنلاین بنر اختصاصی

ما در چاپ آرمانی از به روزترین دستگاه های چاپی برای آماده سازی سفارشات خود استفاده می کنیم. در این مجموعه کلیه سفارشات چاپ فضای بیرونی از جمله چاپ بنر و فلکسی شامل چاپ بنر اختصاصی و چاپ فلکس اختصاصی با بالاترین کیفیت و در کوتاه ترین مدت زمان ممکن ارائه می شود. رضایت مشتریان قدیمی مجموعه چاپ آرمانی نیز گواهی بر این ادعا می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در دفتر چاپ آرمانی تماس بگیرید. همکاران ما، شما را برای انتخاب بهترین محصول چاپی متناسب با نیازتان راهنمایی می کنند.