8 نرم افزار ساخت و طراحی کاتالوگ رایگان

تهیه یک کاتالوگ جذاب محصول یک روش اساسی برای شناخته شدن تجارت شما توسط دیگران و افزایش فروش است. در اینجا ما قصد داریم 8 سازنده کاتالوگ رایگان برای افراد و مشاغل کوچک و متوسط ​​برای رونق کسب و کارشان لیست کنیم. برای ساخت و طراحی کاتالوگ جذاب و محصولات کاملاً رایگان بارگیری می شوند. فقط نگاهی بیندازید و امتحان کنید!

1 - نرم افزار ساخت کاتالوگ رایگان | فلیپ اچ تی ام 5 | FlipHTML5

FlipHTML5 یک سازنده کاتالوگ رایگان عالی برای ایجاد ، توزیع ، ردیابی و کسب درآمد از کاتالوگ های شگفت انگیز شما از جمله کاتالوگ پارچه ، کاتالوگ فروشگاه مبلمان ، کاتالوگ فروشگاه صنایع دستی ، کاتالوگ جواهرات ، کاتالوگ فروشگاه پوشاک ، کاتالوگ کیف چرمی و موارد دیگر کاتالوگ است و اکیداً توصیه می شود.با استفاده از این ابزار شگفت انگیز انتشار کاتالوگ ، می توانید کار خود را از ابتدا به راحتی شروع کنید و کاتالوگ های خود را با فیلم ها ، عکس ها ، فایلهای دیداری ، پیوندها ، سبد خرید ، اشکال و سایر موارد متحرک کنید در همین حال ، کاتالوگ های منتشر شده شما را می توان در چندین سیستم عامل از جمله رایانه شخصی و دستگاه های تلفن همراه خواند. کاملاً برای شما امکان پذیر است که بتوانید مشترکین خود را با سهولت مدیریت کنید ،کاتالوگ های دیجیتال و چاپی خود را در بستر آنلاین FlipHTML5 بفروشید و داده های خوانندگان کاتالوگ خود را به یک باره جمع آوری کنید.

2- نرم افزار ساخت کاتالوگ رایگان | کلور کت | CleverCat

کلور کت یک برنامه قابل بارگیری برای ایجاد کاتالوگ های حرفه ای است. شما می توانید الگوهای کاتالوگ خود را از ابتدا طراحی کنید یا آنها را از کاربران دیگر بارگیری کنید. برای شما بسیار راحت است که کاتالوگ را در چند ساعت سریع تکمیل کنید.

3- نرم افزار ساخت کاتالوگ رایگان | دیسک کاتالوگ میکر | DiskCatalogMaker

شما می توانید آیکون دیسک خود را بر روی پنجره کاتالوگ بکشید و رها کنید و کارهای خود را در قالب آرشیو Zip ، StuffIt ، RAR ، 7-Zip ، tar ، gzip ، bzip2 ، CompactPro و LHA منتشر کنید.

4- نرم افزار ساخت کاتالوگ رایگان | کاتالوگ میکر | CatalogMaker

کاتالوگ میکر یک راه حل منحصر به فرد برای انتشار کاتالوگ است که از قدرت و انعطاف پذیری MS Office برای ایجاد انواع مختلف کاتالوگ استفاده می کند. برای مدیریت محتوای کاتالوگ ، انتشار کاتالوگ و توزیع و بازاریابی الکترونیکی کاتالوگ بسیار مناسب است.

5- نرم افزار ساخت کاتالوگ رایگان | پپری | Pepperi

این یک راه حل شگفت انگیز برای انتشار کاتالوگ الکترونیکی است که کاربران را قادر می سازد کاتالوگ های زیبایی منتشر کرده و آنها را در رایانه های لوحی ، تلفن های هوشمند و وب به نمایش بگذارند. فقط کافی است چندین کاتالوگ برای فصول ، بازارها ، ارزها ، برای مشتریان B2B و نمایشگاه های تجاری خود ایجاد کنید.

6- نرم افزار ساخت کاتالوگ رایگان | باکسوفت | Boxoft

 کاتالوگ میکر باکسوفت به شما این امکان را می دهد که جلوه واقعی خواندن صفحه واقع بینانه را تجربه کنید و به شما کمک می کند تا مطالب دیجیتالی کاتالوگ های خود را به روشی سریع پخش کنید. می توانید آنها را به 4 روش مختلف منتشر کنید: HTML ، EXE ، ZIP و APP.

7- نرم افزار ساخت کاتالوگ رایگان | کاتالیست کاتالوگ | Catalyst Catalog

کاتالیست کاتالوگ برای نمایش محصولات در یک کاتالوگ دیجیتالی زنده طراحی شده است. شما از ساخت و به روزرسانی کاتالوگ ها در عرض چند دقیقه و بدون دانش برنامه نویسی یا سایر مهارت های حرفه ای بسیار شگفت زده شده اید.

7- نرم افزار ساخت کاتالوگ رایگان | اینستا کت | InstaCat

اینستا کت به شما امکان می دهد کاتالوگ های دیجیتالی را با قیمت ها ، توضیحات ، عکس ها و سفارشات ایجاد کنید. با استفاده از این نرم افزار رایگان بارگیری ، می توانید CD کاتالوگ خود را ایجاد کرده یا در وب منتشر کنید. در همین حال ، نمایشگر کاتالوگ به شما امکان می دهد کاتالوگ خود را از طریق CD مشاهده کنید.

در مجموع ، 8 نرم افزار رایگان فهرست فوق شایسته تلاش شماست! البته ، ما به شما توصیه می کنیم بدون شک به دلیل ویژگی های شگفت انگیز آن ، فلیپ اچ تی ام 5 را امتحان کنید . این نه تنها می تواند کاتالوگ های ساده شما را به کاتالوگ دیجیتال صفحه ورق تبدیل کند بلکه از طریق فهرست شگفت انگیز از کاتالوگ های شما کسب درآمد می کند. فلیپ اچ تی ام 5 به مشتریان شما این امکان را می دهد که کاتالوگ شما را در هر زمان و هر مکان بخوانند زیرا کاتالوگ ایجاد شده با آن برای هر دستگاهی مناسب است. این ابزاری فوق العاده است که توانایی از دست دادن آن را ندارید.فلیپ اچ تی ام 5 تجربه عالی خواندن کاتالوگ را ارائه می دهد

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر