7 کاری که مارک های عالی همیشه انجام می دهند

7 کاری که مارک های عالی همیشه انجام می دهند

اگر می خواهید دنباله روی آنها باشید و برندی بسازید که سالها ادامه یابد ، کارهای زیادی وجود دارد که باید انجام دهید.بزرگ شدن پایان خط نیست. جدی هستیم ، اینطور نیست. این فقط آغاز کار در دنیای چاپ دیجیتال است.این واقعیت که شما یک روز در اوج هستید مانع از برخورد به پایین نمی شود. این قانون برای مارک ها نیز کاربرد دارد. شما نمی دانید که ما در مورد چه چیزی صحبت می کنیم؟

کداک را به یاد دارید؟ به نظر آشنا می آید ، این طور نیست؟ خوب ، در سال 1996 ، کداک یکی از با ارزش ترین مارک های جهان بود. در کنار دیزنی ، مک دونالد و کوکاکولا قرار گرفت. با این حال ، 16 سال بعد ، این سه مارک هنوز در راس بودند ، در حالی که کوداک پرونده ورشکستگی را تشکیل می داد. ارزش بازار بیش از 30 میلیارد دلار از دست داد.می بینید که کداک استراتژی بدی را اجرا نکرد. آنها آینده نگری نداشتند. طراحی و توسعه محصول آنها مورد بررسی قرار گرفت. اما کداک اشتباه متفاوتی مرتکب شد. ساخت برند متوقف شد. کارهایی که مارک های بزرگ انجام می دهند را انجام نداد و متوقف شد.

7 اصل اساسی وجود دارد که به مارک های بزرگ اجازه می دهد تا عظمت مداوم را بدست آورند و آن را حفظ کنند

1. در داخل کار کنید

اگر می خواهید یک مارک عالی بسازید ، ابتدا باید فرهنگ شرکتی برجسته ای ایجاد کنید. مثال عالی این IBM است. نام تجاری آنها نیاز به بازسازی داشت و آنها با بازآفرینی فرهنگ سازمانی خود به آن دست یافتند.

2. محصولات یا خدمات را نفروشید

مارک های واقعا عالی فقط بر برتری پیشنهاد محصول خود تمرکز نمی کنند. ما نمی گوییم که این موضوع بی ربط است ، مارک های بزرگ از طریق پیشنهادات خاص خود بر ایجاد ارتباطات عاطفی قوی با مصرف کنندگان خود تمرکز می کنند. مردم بر اساس احساسی که شما ایجاد می کنید و براساس ارزشهایی که با آنها به اشتراک می گذارید خرید می کنند.

3. روندها را نادیده بگیرید

ما می دانیم که روند گردباد با وعده سود سریع می تواند فریبنده باشد. با این حال ، باید بدانید که این یک دام است. این فقط باعث افزایش فروش کوتاه مدت می شود. حتی بدتر اینکه ، اگر کورکورانه روندها را دنبال کنید ، می توانید هویت برند خود را به خطر بیندازید. این به معنای از دست دادن مصرف کنندگان وفادار است.

4- هرگز مردم را تعقیب نکنید

اگرچه به نظر می رسد تعقیب هر جمعیتی ایده خوبی است ، اما واقعاً اینگونه نیست. هنگامی که از یک مخاطب خاص به یک مخاطب گسترده تغییر مکان دهید ، ارتباط اصلی با بهترین مخاطب هدف خود را از دست خواهید داد. با این حال ، اگر در عوض بر روی اطلاعات جمعیتی هدف اصلی خود تمرکز کنید ، قادر خواهید بود با آن دسته از مصرف کنندگان ارتباطی محکم برقرار کنید و پاداش های طولانی مدت بیشتری را با خرید آنها کسب کنید.

5. به جزئیات توجه کنید

همه بزرگترین مارک ها به دنبال تحقق انتظارات مصرف کنندگان خود هستند. یکی از عناصر اصلی این انتظارات ، تجربه مشتری است. بر بستن شکاف های موجود در این تجربه متمرکز شوید و تصویری بسیار مثبت از ارزش های اصلی و ماندگاری طولانی مدت برند خود ایجاد خواهید کرد. مردم دوست دارند به مارک هایی برگردند که برای آنها ارزش قائل هستند. به این ترتیب وفاداری به برند را نیز ایجاد می کنید.

6. متعهد به هویت برند خود باشید

یکپارچگی برند شما چیز کمی نیست. مارک های واقعا بزرگی مانند Vanguard و Shake Shack گاهی اوقات رشد کوتاه مدت خود را فدا می کنند تا از یکپارچگی نام تجاری خود محافظت کنند. چرا؟ زیرا در هسته اصلی برند آنها است. آنچه برند شما ارائه می دهد ، و هسته اصلی آن را در نظر بگیرید. هنگامی که این کار را انجام دادید ، پیشنهادی را ارائه دهید که بر روی این ویژگی ها متمرکز باشد و اطمینان حاصل کنید که هرگز از آنها مصالحه نکنید.

7. بر "پس دادن" تأکید نکنید

بزرگان هرگز مجبور نیستند بر پس دادن تأکید کنند. اما چرا؟ زیرا پیشنهاد آنها برای همه ذینفعان و جوامع آنها ارزش مشترک ایجاد می کند. علاوه بر این ، مارک آنها همان چیزی است که با قدرت تغییر می کند و تأثیر مثبتی بر کل جامعه دارد.

اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید و یا سوالات  خاصی دارید ، دریغ نکنید که به یکی از اعضای تیم با تجربه ما تماس بگیرید یا امروز به سادگی با ما ایمیل بزنید .

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر