7 لیبل ارزش افزوده برای بازاریابی شما

برای بسیاری از شرکت ها ، گاهی اوقات به نظر می رسد که لیبل ها ارزان به نظر می رسند و به نوبه خود ممکن است ارزش تجاری شما را کم کند. اما این همیشه صدق نمی کند ، هنگامی که شما روی لیبل ها و لیبل های با کیفیت سرمایه گذاری می کنید ، در حقیقت می توانید کارهای زیادی برای برند خود و بازاریابی حرفه ای در چاپ دیجیتال انجام دهید.

لیبل ها می توانند انواع و اقسام اشکال داشته و برای بسیاری از مشاغل مختلف از جمله برچسب آدرس ، نشان نام ، برچسب محصول یا حتی لیبل های پنجره مناسب باشند. با استفاده های بسیار زیاد از لیبل ها به راحتی می توانید درک کنید که چگونه آنها می توانند در افزایش ارزش تجاری شما نقش داشته باشند.

چگونه می توان از لیبل ها به عنوان ابزاری برای بازاریابی استفاده کرد:

هفت لیبل ارزش افزوده برای بازاریابی شما

1. چندین استفاده:

همانطور که قبلاً نیز به آن اشاره کردیم ، لیبل ها دارای اشکال و اندازه های مختلف هستند و می توانند با بسیاری از ابزارهای بازاریابی برای تبلیغ برند شما استفاده شوند. این تطبیق پذیری مزیت بزرگی برای استفاده از لیبل ها است زیرا می توان آنها را تقریباً در همه موارد از وسایل نقلیه و شیشه ها ، چاپ بروشور و بروشورهای چاپی استفاده کرد . اگر در حال برنامه ریزی برای یک کمپین تبلیغاتی چاپی هستید ، لیبل ها می توانند در حمایت از اهداف کمپین شما در چندین سیستم عامل ارزشمند باشند.

2. ارائه اطلاعات:

لیبل ها می توانند راهی عالی برای ارائه اطلاعات اضافی برای مشتریان شما باشند. از برچسب می تواند برای برجسته سازی اطلاعات اصلی استفاده شود که ممکن است امکان فروش را افزایش دهد. مواردی مانند جزئیات تماس ، قیمت ها و جزئیات اصلی محصول / خدمات می توانند روی برچسب قرار بگیرند تا در دید مشتریان شما بیشتر دیده شوند. استفاده از رنگ به همراه لیبل های شما می تواند واقعاً برجسته شده و پیام شما را جلب کند.

3. خلاق باشید:

اگر می خواهید بیانیه ای واقعا جسورانه بیان کنید ، لیبل ها و بروشورها می توانند راهی عالی برای جریان دادن آب میوه های خلاقانه شما باشند. با ایجاد یک پیام منحصر به فرد ، از لیبل ها برای بهبود پیشنهاد خود استفاده کنید. خلاق بودن در جایی که برچسب خود را قرار می دهید نیز می تواند تأثیر بسزایی داشته باشد. اگر از برچسب بر روی بروشور استفاده می کنید ، قرار دادن آنها در داخل بروشور برای جلب توجه خواننده هنگام خواندن پیشنهاد شما ، در نظر بگیرید. هنگام خلاقیت با لیبل ها ، مهم است که اطمینان حاصل کنید که چیزی ایجاد می کنید که با نام تجاری شما کار می کند ، به رنگ ها و قلم فکر کنید.

4. در جاده حرکت کنید:

اگر به طور مرتب در نمایشگاه ها و جاده هستید ، لیبل ها می توانند ادبیات شما در این رویدادها باشند. لیبل ها حتی می توانند به اندازه کارت های ویزیت یا بروشورهای شما در چنین رویدادهایی قدرتمند باشند زیرا به شما امکان می دهند پیام خاصی را به مخاطب خود برسانید. تابلوچسبها همچنین بسته به مخاطبی که با آن کار می کنید ، راهی مقرون به صرفه برای تغییر پیام شما از یک نمایشگاه به نمایشگاه دیگر به شما ارائه می دهند.

5. مقرون به صرفه:

یک مزیت بزرگ لیبل ها ، هزینه آنها است. آنها می توانند ابزاری نسبتاً ارزان و مقرون به صرفه برای رساندن پیام شما در مقابل مشتریان شما باشند. طیف وسیعی از لیبل های چاپی ما از کمترین میزان شروع می شود ، سرمایه گذاری اندکی برای چنین ابزاری متنوع و پرمصرف.

6. ارزش بلند مدت:

هزینه کم لیبل ها به این معنی است که گاهی اوقات می تواند ارزش چاپ مقادیر زیادی را داشته باشد تا در آینده دوباره استفاده شود. اگر در حال چاپ یک برچسب عمومی هستید که می تواند روی هر یک از ادبیات چاپ شده یا کالاهای شما استفاده شود ، می توانید سالها با قیمت نسبتاً پایین از لیبل های خود خارج کنید. یک برچسب عمومی که برند شما را برجسته می کند همچنین می تواند به مدت طولانی در چندین کمپین استفاده شود.

7. دعوت به عمل:

راه دیگر برای استفاده بیشتر از لیبل ها و لیبل ها ، در نظر گرفتن استفاده از آنها به عنوان فراخوان مستقیم اقدام است. یک کد کوپن یا پیشنهاد تبلیغاتی را روی برچسب چاپ کنید و آن را به یک بروشور اضافه کنید تا پاسخ پیشنهاد شما را کنترل کند. همچنین می تواند یک روش خوب برای برجسته کردن پیشنهادات ویژه شما در فروشگاه محصولات باشد ، و مشتریان را به خرید محصول یا جستجوی اطلاعات بیشتر تشویق می کند.

در آرمانی تعداد زیادی برچسب داریم. در واقع ، ما حتی چند برچسب کوچک داریم که با هر سفارش از آنها ارسال می کنیم. این روش ما برای تلاش برای روشن کردن روز شماست. این فقط یکی از راه های استفاده از لیبل ها است. یکی از لیبل های ما را می توانید در زیر بسته های ارسالی ببینید - ما هم دوست داریم شیرینی هدیه کنیم!

لیبل های ما از لیبل های بزرگ A3 که می توانند در پنجره های خارجی استفاده شوند ، تا لیبل های گرد ، مربع و مستطیل کوچکتر متغیر هستند. هرچه دنبال آن هستید مطمئن هستیم که آن را در https://printarmani.comhttps://printarmani.com// پیدا خواهید کرد. اگر مطمئن نیستید که می توانید از لیبل های خود برای چه کاری استفاده کنید یا می خواهید چیز متفاوتی را امتحان کنید ، امروز با تیم ما در تماس باشید و آنها فقط برای کمک به شما بسیار خوشحال خواهند شد.

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر