6 بهترین نرم افزار بروشور ساز برای توانمند سازی تجارت شما

اگر بروشور ، جزوه ، یا کاتالوگ دیجیتالی درست می کنید ، می دانید که طراحی آنها برای مشاهده آنلاین و چشم نواز بسیار راحت است.

و هنوز ، چاپ دیجیتال مزایای زیادی دارند و کاملاً ارزش آن را دارند. به همین دلیل امروز تصمیم گرفته ایم در مورد بهترین نرم افزار تولید کننده بروشور صحبت کنیم که به شما امکان می دهد بروشورهایی با کیفیت بالا بسازید ، حتی اگر تازه کار باشید.

فیلیک بوک (FlippingBook)

اگر می خواهید پروژه های خود را با بروشورهای دیجیتال چاپ مانند به نمایش بگذارید که دارای یک اثر واقع گرایانه در برگرداندن صفحه هستند فیلیک بوک بهترین انتخاب شما است. فقط PDF خود را بارگذاری کنید ، آن را سفارشی کنید و یک بروشور خیره کننده در کمترین زمان ایجاد کنید. فیلیک بوک گالری از طرح های حرفه ای آماده ، رنگ های سفارشی و پس زمینه را ارائه می دهد. بروشورهای شما دارای مارک تجاری خاص شما (رنگ و آرم شرکت) هستند که باعث افزایش نام تجاری شما و حفظ ثبات در هر کانال می شوند. به علاوه ، می توانید بروشور خود را با افزودن فیلم درباره محصولات و خدمات خود و پیوندهای مفید به وب سایت یا فروشگاه خود ، تعاملی کنید. علاوه بر این ، فیلیک بوک به شما امکان می دهد جزوه بازاریابی و فروش آنلاین خود را به ابزاری قدرتمند برای تولید سرب تبدیل کنید . این به شما کمک می کند تا داده های سرب مورد نیاز خود را جمع آوری کنید: نام ، ایمیل ، شماره تلفن و موارد دیگر. شما می توانید از الگوی ما استفاده کنید و یا زمینه ها را در فرم سربسته متناسب با نیازهای خود سفارشی کنید. سپس می توانید نحوه تعامل هر یک از محصولات با محتوا را ردیابی کرده و خود را به داده های مناسب برای پیگیری و فروش موفقیت آمیز مجهز کنید. به اشتراک گذاری بروشور دیجیتال فیلیک بوک بسیار آسان است: فقط یک لینک را از طریق ایمیل ارسال کنید ، در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید یا آن را به وب سایت خود تعبیه کنید.  

بوم (Canva)

با کمک این برنامه طراحی وب می توانید به سرعت و به راحتی بروشورهای دیجیتالی ایجاد کنید. Canva به خاطر کتابخانه گسترده الگوهایش برای هر صنعت و موردی مشهور است. به علاوه ، بیش از 2 میلیون عکس ، آیکون و تصویر با طیف عظیمی از تصاویر دارد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که الگویی را که دوست دارید انتخاب کنید ، جزئیات خود را اضافه کنید و متناسب با نیاز خود سفارشی کنید. اگر می خواهید بروشور الکترونیکی خود را از ابتدا طراحی کنید ، می توانید این کار را با ابزار طراحی کشیدن و رها کردن Canva انجام دهید. شما این امکان را دارید که در هر مرحله از مراحل طراحی ، کار خود را به صورت JPG ، PNG یا PDF بارگیری کنید. همچنین می توانید لینک بروشور آنلاین خود را با همه به اشتراک بگذارید.

لوسی پرس (Lucidpress)

طیف گسترده ای از قالب های بروشور رایگان و برتر را با عناصر قابل تنظیم مانند قلم ، رنگ و تصاویر برای کمک به طراحی شما ارائه می دهد. علاوه بر این ، می توانید از ادغام های مفید آن با Google Docs ، YouTube ، Dropbox ، Facebook و InDesign برای وارد کردن محتوای آماده خود استفاده کنید. به عکس های سهام نیاز دارید ؟ برای جستجوی سریع و افزودن تصویر بی نقص به بروشور خود ، از Unsplash ادغام استفاده کنید. سپس می توانید بروشور خود را بصورت آنلاین منتشر کنید یا آن را در قالب های مختلف JPG ، PNG یا PDF بارگیری کنید. همچنین می توانید کیفیت مورد نظر خود را برای چاپ یا استفاده آنلاین انتخاب کنید

وناگیگ (Venngage)

این برنامه طراحی وب بیشتر در اطراف انواع مختلف اینفوگرافیک ها ، نمودارها ، آموزش ها و موارد دیگر متمرکز شده است. بنابراین اگر داده های زیادی برای به اشتراک گذاری دارید ، به شما کمک می کند هر تحقیق پیچیده ای را به بروشورها و جزوه هایی با درک و تمیز تبدیل کنید. فقط یک الگوی بروشور مربوطه را انتخاب کنید ، تمام محتوای سفارشی خود را مانند چندین تصویر ، نقشه ، آیکون و نمودار وارد کنید. می توانید بروشور خود را در Venngage با چند کلیک به اشتراک بگذارید و منتشر کنید. یا می توانید آن را به صورت PNG یا PDF برای چاپ بارگیری کنید.

فیلیپ اسنک (Flipsnack)

فیلیپ اسنک به شما کمک می کند تا با حداقل تلاش و بدون مهارت برنامه نویسی و طراحی ، بروشورهای صفحه ورق بزنید. شما می توانید بروشور خود را از ابتدا بسازید یا از یکی از الگوهای ویژه بروشور استفاده کنید. از پس زمینه های مختلف انتخاب کنید ، فونت ها را سفارشی کنید ، متن و تصاویر خود را اضافه کنید یا از گالری تصاویر استفاده کنید. Flipsnack همچنین به شما امکان می دهد دکمه های تجارت الکترونیکی را اضافه کنید تا خوانندگان مستقیم از بروشورهای شما خرید کنند. وقتی بروشور شما آماده شد می توانید آن را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید ، آن را در وب سایت خود جاسازی کنید یا برای چاپ بارگیری کنید.     

مای کریتیو شاپ (MyCreativeShop)

MyCreativeShop طیف گسترده ای از الگوهای بروشور دو برابر یا سه برابر را برای صنایع مختلف - از کشاورزی گرفته تا سفر - ارائه می دهد. رساندن پیام خود به مشتریان بالقوه و موجود به سادگی انتخاب طرح بروشور موردعلاقه و افزودن اطلاعات ، رنگها و قلم های خودتان است. عکس ها را بارگذاری کنید یا از تصاویر موجود در گالری سهام آنها استفاده کنید و گرافیک ، آثار هنری ، آرم و سایر عناصر را برای جلب نظر خود اضافه کنید. یک PDF با کیفیت بالا برای چاپ بارگیری کنید یا یک URL سفارشی ایجاد کنید تا به راحتی طرح خود را بصورت آنلاین به اشتراک بگذارید. PDF خود را ایجاد کنید و آن را در FlippingBook بارگذاری کنید تا یک بروشور دیجیتالی تهیه کنیددر عرض چند ثانیه بروشور دیجیتال خود را ایجاد کنید.

 

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر