5 نکته برتر برای طراحی کاتالوگ راهنمای کشنده

در اینجا 5 نکته برتر برای طراحی یک کاتالوگ نگاه قاتل آورده شده است.وقتی در صنعت مد هستید ، تصویر همه چیز است.و هیچ چیزی بیش از اولین برداشتی که ایجاد می کنید نمی تواند بر روی تصویر شما تأثیر بگذارد. چه بخواهید مشتری ها را مجذوب خود کنید و چه چشم یک خریدار شلوغ را به خود جلب کنید ، کاتالوگ شما اغلب اولین تماس مارک مد شما با افرادی است که بیشترین اهمیت را دارند.

بنابراین شما باید کاتالوگ را درست کنید.

برای کمک به شما در این راه ، چند نکته مهم برای طراحی یک کاتالوگ  مد برای نام تجاری شما - انتخاب عکس ها و طرح های مناسب ، از جمله اطلاعات مناسب در مورد محصولات خود ، و دریافت بهترین کمک حرفه ای برای ایجاد یک خیره کننده ارائه داده ایم. کاتالوگ که توجه شما و برند شما را جلب می کند.

کاتالوگ نگاه مد چیست؟

به زبان ساده ، نگاه مد یک کاتالوگ مد با کیفیت بالا است که موارد مختلف مجموعه برند شما را به نمایش می گذارد.به طور خاص ، هدف این است که نشان دهد چگونه می توان محصولات شما را در کنار هم قرار داد تا "ظاهرها" و "داستانهای" کاملی ایجاد کند - و هر ظاهر متفاوت اغلب توسط موضوع بروشور یا فصل فعلی لباس به هم گره خورده است.برخلاف فهرست مد کامل ، یک کاتالوگ  نگاه معمولاً شامل قیمت ، مشخصات و سایر جزئیات پر زرق و برق نیست. این موارد به یک صفحه جداگانه واگذار می شود ، و باعث می شود نگاه مد به عنوان یک نمایش بصری چشمگیر از محصولات شما باشد که هدف آن الهام بخشیدن به مصرف کنندگان یا جلب توجه خریداران مد است.
5 نکته برتر برای طراحی کاتالوگ راهنمای کشنده

چرا برند مد من به یک کاتالوگ  چاپی نیاز دارد؟

برخی از طراحان از کتابهای نگاه دیجیتال استفاده می کنند: بخش اختصاصی وب سایت آنها که ظاهر و مجموعه های مختلفی را که سعی در تبلیغ دارند به نمایش می گذارد.و گرچه داشتن یک کاتالوگ  جستجوی آنلاین قطعاً مفید است ، دلایل زیادی وجود دارد که داشتن یک کاتالوگ  چاپ به شما امتیاز می دهد (و دلیلی برای نداشتن هر دو وجود ندارد).

جلب توجه کردن یک کاتالوگ چاپ شده نشان می دهد که شما کار خود را جدی می گیرید و وقت و هزینه خود را صرف نمایش حرفه ای محصولات خود کرده اید.بزرگتر نشان دادن نام تجاری شما. اگر تازه کار خود را شروع کرده اید یا یک شرکت کوچک هستید ، می تواند این تصور را برای خریداران ایجاد کند که شما یک عملیات بزرگتر با بودجه بیشتر هستید ، در حال حاضر کاملاً موفق و در نتیجه قابل اعتمادتر است.

ماندگاری کافی برای خواندن ایمیل ها و پیوندهایی که به خریداران و مصرف کنندگان مد ارسال می شوند ، در صورت رسیدن به زمان نامناسب ، به ندرت فرصت دوم را پیدا می کنند. از طرف دیگر ، یک چاپ کاتالوگ  مد می تواند روی میز کسی بنشیند تا اینکه چند دقیقه وقت اضافی داشته باشد تا جلوه مناسبی به آن بدهد. به احتمال زیاد همراه با رقابت روی یک انبوه قرار می گیرد ، اما هنوز هم یک چیز مشخص است - یک خریدار بسیار کمتر احتمال دارد که از طریق ایمیل ها به عقب برود تا پیشنهاد شما را پیدا کند.

شما هرگز نمی دانید چه زمانی ممکن است با یک خریدار یا مشتری بالقوه ملاقات کنید و یک کاتالوگ  چاپی می تواند دقیقاً مانند کارت ویزیت کار کند: کافی است قبل از اینکه از آنها بخواهید مجموعه خود را به درستی ببینند ، اشتهای آنها را باز کنید.با خارج شدن از این راه ، بیایید وارد و پیچ و مهره های طراحی کاتالوگ  نگاه قاتل شویم. در اینجا پنج نکته برای شروع وجود دارد:

1. ساده نگه دارید - بر روی تصاویر و چیدمان تمرکز کنید

فکر نکنید که کاتالوگ  شما به عنوان یک کاتالوگ کامل و پر از قیمت و فرم سفارش است. به جای آن به عنوان یک تیزر فکر کنید که برای تحریک مشتریان و علاقه مندی خریداران به برند شما طراحی شده است. با لغو کلمات و جزئیات معمول ، عکس ها و طرح شما باید خود صحبت کنند - و این بدان معنی است که شما باید آنها را با دقت انتخاب کنید.ابتدا اطمینان حاصل کنید که صفحات موجود در کاتالوگ  شما به محصول و شکل ظاهری متمرکز شده اند. از ساده نگه داشتن مسائل نترسید و از استفاده از فضای سفید زیاد نترسید. دوم ، یک پس زمینه تمیز و ساده انتخاب کنید که مکمل رنگ های ظاهری خاص باشد که خودنمایی می کنید.اطمینان حاصل کنید که هیچ حواس پرتی وجود ندارد ، اما نگران نباشید که نمای دراماتیک را با یک صحنه دراماتیک مطابقت دهید.کمی وقت اضافی و توجه به سوابق شما کاملاً می تواند روحیه کاتالوگ  شما را تغییر دهد ، بدون اینکه تغییری در خود محصولات ایجاد شود.سرانجام ، هرگونه نشان تجاری ، نام محصول یا توضیحات را کاملاً از کار دور نگه دارید.
5 نکته برتر برای طراحی کاتالوگ راهنمای کشنده

2. به تصاویر زندگی ، نه فقط محصولات ، فکر کنید

یک دلیل وجود دارد که شما به جای نمونه کارهای خود ، یک کاتالوگ  نگاه ارسال می کنید.این به این دلیل است که شما سعی دارید با یک ظاهر کامل علاقه ایجاد کنید.این بدان معناست که شما باید اطمینان حاصل کنید که تعداد زیادی عکس را که تا حد ممکن طبیعی هستند شامل کنید - چه از نظر تنظیماتی که انتخاب می کنید و چه از نظر مدل.هنگام طراحی کاتالوگ دیجیتال  نگاه خود ، همیشه باید به بازار هدف خود فکر کنید. به دست آوردن تصاویر صحیح از سبک زندگی در دفتر نگاه شما نیز راهی عالی برای افزودن کمی عمق به برند شما است. با گنجاندن تصاویری که الهام بخش شما برای هر موضوع یا قطعه باشد ، می توانید به خریداران و مشتریان نشان دهید که از کجا آمده اید - چه چیزی انگیزه شما را در ایجاد کاتالوگ  که طراحی کرده اید ایجاد می کند. در نهایت ، چاپ آرمانی توصیه می کند کاتالوگ  خود را با ترکیبی از عکس های محصول ، تنظیمات طبیعی و تصاویر مربوط به سبک زندگی طراحی کنید.برخی از مارک ها می توانند با یک کتاب نگاه پر از تصاویر مربوط به سبک زندگی کنار بیایند. اما آنها معمولاً مارک های معتبری هستند که از محبوبیت و شهرت زیادی برخوردار هستند - بنابراین وقتی هنوز در حال رشد هستید ، بهتر است تمرکز خود را بیشتر روی محصولات و طرح های خود حفظ کنید.

3. ساختار را برای ایجاد یک سفر برنامه ریزی کنید

یکی از بزرگترین اشتباهاتی که مارک های مد در ایجاد کاتالوگ  نگاه می بینند ، فراموش کردن خواننده است.شما فقط مجموعه ای از عکسبرداری های جداگانه را با هم خرد نمی کنید. شما در حال جلب توجه هستید - و این بدان معنی است که شما باید از ابتدا تا انتها با در نظر داشتن مخاطب هدف خود ، کاتالوگ  نگاه خود را برنامه ریزی کنید.در اینجا چند نکته سریع وجود دارد که شما شروع به برنامه ریزی کاتالوگ  نگاه خود می کنید:

قوی شروع کنید و قوی تمام کنید . اولین و آخرین چیزهایی که می بینیم غالباً مواردی هستند که ما بیشتر به خاطر می آوریم - بنابراین اگر محصولات یا عکس های ضعیف تری دارید ، آنها را به وسط منتقل کنید و بهترین ها را برای اولین و آخرین صرفه جویی کنید.قبل از شروع به طراحی ، طرح ها و ترتیب صفحه را ترسیم کنید. به نظر می رسد باستانی باشد ، اما این می تواند به شما کمک کند قبل از صرف هر زمان یا هزینه در مرحله طراحی دیجیتال ، به سرعت مشکلات یا مناطق ضعیف در جریان کلی را پیدا کنید.با دقت در مورد چگونگی تکمیل عکس یا بخش متفاوت از بخش های دیگر فکر کنید. شما باید یک سبک ثابت را در کل ایجاد کنید.هنگامی که یک ایده کلی از ساختار کلی پیدا کردید ، آماده خواهید بود که در مورد هر بخش مختلف فکر کنید.

ابتدا باید وقت خود را صرف ایجاد یک پوشش چشم نواز کنید. علاوه بر درج آرم خود ، نام مجموعه و سال یا فصل ، باید یک تصویر جلد به سبک تحریریه را نیز انتخاب کنید. اگر شما کتاب look خود را برای یک خریدار مد ارسال می کنید ، به یاد داشته باشید که آنها هر ماه صدها کاتالوگ دریافت می کنند - و اگر عکس جلد شما جذاب ، هیجان انگیز یا حرفه ای نباشد ، ممکن است هرگز حتی کاتالوگ شما را باز نکنند.بعد ، باید در مورد صفحات داخلی فکر کنید. بهتر است ترکیبی از عکسهای سبک تحریریه و عکسهای محصول همراه با ترکیبی از تنظیمات طبیعی و عکسهای تمیز استودیویی نیز باشد. اگر برای خریداران و توزیع کنندگان یک کاتالوگ فروش عمده طراحی می کنید ، همچنین باید جزئیات مربوط به هر محصول را ذکر کنید ، در آخر ، شما باید یک قاب پشتی طراحی کنید. درست مانند جلد جلویی ، این عکس باید شامل یکی از بهترین عکسهای سبک تحریریه شما و همچنین چند جزئیات تماس مانند وب سایت ، آدرس ، ایمیل و شماره تلفن شما باشد.

4. با توجه به چاپ طراحی کنید

وقتی چیزی را به صورت دیجیتالی طراحی می کنید ، فراموش کردن تفاوت های کوچک اما مهم بین یک کتاب نگاه آنلاین و یک چاپ کاتالوگ در تهران بسیار آسان است.

در مرحله بعدی ، شما می خواهید بهترین روش ارائه کاتالوگ  نگاه خود را تعیین کنید.

محبوب ترین گزینه یک جزوه کاغذی است که به طور حرفه ای به پایان رسیده است - و شما معمولاً سه نوع صحافی مختلف را برای انتخاب خواهید داشت:

5. از کمک حرفه ای صرف نظر نکنید

دفتر نگاه شما می تواند اولین نقطه تماس مشتری یا خریدار مد ایده آل شما با نام تجاری شما باشد - بنابراین ایجاد یک کتابچه مد حرفه ای می تواند واقعاً تفاوت ایجاد کند.این بدان معنی است که شما باید بهترین بودجه را برای بودجه ای که در اختیار دارید دریافت کنید. اطمینان حاصل کنید که وقت خود را صرف یافتن موارد زیر می کنید و مطمئناً ، بهترین عکس ها و طراحی گرافیکی معنایی ندارد که بدون چاپ بی عیب و نقص بتواند کاتالوگ شما را زنده کند.ما سالهاست که کاتالوگ و بروشورهای عالی تولید می کنیم و دقیقاً می دانیم که چگونه از عکس ها و طرح های با کیفیت نهایت استفاده را ببریم - بنابراین اگر می خواهید محصول نهایی ارزش تمام هزینه ها را داشته باشد ، نگاهی به چاپ کاتالوگ ما بیندازید.

همه اش را بگذار کنار هم:

در حال حاضر شما باید هنگام طراحی کاتالوگ  به درک خوبی از آنچه کار می کند و چه چیزی نیست ، بپردازید - و باید در ایجاد یک کاتالوگ خوب مورد توجه برند خود باشید. در حین انجام نکات زیر را فقط بخاطر بسپارید:

روی تصاویر تمرکز کنید. چیدمان را تمیز نگه دارید ، متن و سایر حواس او را پرت نکنید و همیشه محصولات خود را در مرکز قرار دهید.

کاتالوگ  خود را با در نظر داشتن بازار هدف خود ایجاد کنید. در موقعیت های باورپذیر از ژست های طبیعی استفاده کنید و مدل هایی را انتخاب کنید که مخاطبان شما را نشان دهند.
5 نکته برتر برای طراحی کاتالوگ راهنمای کشنده

ساختار را با دقت برنامه ریزی کنید. فقط اطلاعات خوانندگان خود را وارد کنید و قوی ترین تصاویر خود را برای ابتدا و انتها نگه دارید.

یک کاتالوگ طراحی کنید که از نظر چاپ فوق العاده به نظر برسد. از وضوح بالا استفاده کنید ، فضای کافی برای اصلاح داشته باشید و مطمئن شوید که از رنگ هایی که به بهترین شکل روی کاغذ ظاهر می شوند استفاده می کنید.

به DIY اکتفا نکنید . از کمک حرفه ای سزاوار نام تجاری خود - عکاسان ، مدل ها ، سبک ها و طراحان استفاده کنید. و البته ، فراموش نکنید که یک چاپگر حرفه ای را انتخاب کنید تا همه آن را جمع کند.

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر