5 نکته برتر برای خدمات برجسته مشتری

خدمات برجسته مشتری می تواند اشکال مختلفی داشته باشد.اما برخی از موضوعات اصلی وجود دارد که بدون توجه به مشخصات مشتری شما ادامه خواهد یافت.

البته ، تحویل شما باید سبک شما را منعکس کند ، شما باید با هویت نام تجاری خود سازگار باشید. رسمی باشید ، اجتماعی باشید یا سر به زیر باشید ... برای ایجاد مشتریانی وفادار برای چاپ دیجیتال که برند شما را برای شما تبلیغ می کنند ، این قوانین طلایی را بررسی کنید.

1- یک تیم شاد بسازید.

اگر افرادی که به مشتریان شما خدمات می دهند لحظه شماری می کنند تا پایان روز کاری ، بعید است بهترین نتیجه را از آنها بگیرید. اگر تیم شما از شغل خود لذت ببرد ، نه تنها بهره وری بالاتری خواهد داشت ، بلکه می خواهد هرکسی که با شرکت شما تماس بگیرد نیز تجربه خوبی داشته باشد.

آنها بزرگترین تبلیغات شما ، قوی ترین طرفداران برند شما هستند و می توانند استانداردهای خدمات به مشتریان شما را در ضربان قلب ایجاد یا بشکنند. روی کارمندان خود ، آموزش ، فرصت ها ، شناخت ، انعطاف پذیری سرمایه گذاری کنید. اغلب اصول اساسی است که بیشترین تفاوت را ایجاد می کند ، نه مزایای عجیب و غریب.
یک تیم شاد بسازید

2- به تیم خود ابزاری را بدهید تا بتواند به

مدیران خرد تیمهای ناراضی را بسازد اما تحریک مشتریان نیز برای آنها بسیار دشوار خواهد بود. ارائه خدمات عالی به مشتری به معنای تصمیم گیری سریع ، کارآمد و پشتیبانی کننده از آنها است. مجبور شدن که هر بار از راه حل های خود درخواست اقتدار کنید ، نه تنها برای کارمند ناامید کننده نیست ، بلکه برای مشتری یک ناامیدی بزرگ است.مشتریان احساس می کنند که باید فقط با خود مدیر صحبت کرده باشند. تیم خود را در مورد روند تصمیم گیری که به کار می گیرید آموزش دهید و به آنها اطمینان دهید که آن را دنبال کنند ، در صورت لزوم بررسی و بازخورد ارائه دهید. شما می توانید آستانه ای مانند جان تیمپسون برای تجارت تعمیر کفش خود تعیین کنید. در اینجا درباره توانمند سازی کارمندان اطلاعات بیشتری کسب کنید .

3- خطوط ارتباطی روشن و ساده را ارائه دهید(مراقبت از مشتری)

چه بخواهید سفارش دهید ، چه سوالی درباره حساب خود بپرسید یا شکایتی را مطرح کنید ، هیچ چیز ناامیدکننده ای نیست جز اینکه باید از موانع ارتباطی عبور کنید. با ارائه پاسخ سریع توسط رسانه های اجتماعی ، مردم انتظار دارند خیلی سریع با کسی تماس بگیرند ، حتی اگر با شما ایمیل یا تماس بگیرند.منوهای مکالمه طولانی و پیچیده یا شکار از طریق وب سایت ها برای جزئیات تماس باعث می شود مشتری ها خوشحالتر نشوند بنابراین کانال های ارتباطی را ساده می کنید. از رسانه های اجتماعی به عنوان یک نقطه لمس فوری استفاده کنید ، استانداردی را برای پاسخ به ایمیل ها تنظیم کنید و گزینه های مشتریان برای گرفتن شما را به وضوح نمایش دهید.
خطوط ارتباطی روشن و ساده را ارائه دهید(مراقبت از مشتری)

4- واقعاً مسافت بیشتری

را طی کنید فقط نباید مانترا باشد. شما باید واقعاً بیرون از چارچوب فکر کنید تا روش های مقرون به صرفه ای برای تحویل بیش از حد داشته باشید ، به خصوص اگر در ابتدا مقصر باشید. ممکن است مشتریان در مورد تلاش اضافی که انجام داده اید و یا انجام نداده اند برای شما نظر ندهند ، اما آنها احتمالاً به دیگران می گویند و شما هرگز نمی دانید که این روزها شخص چه نفوذی دارد.

یونایتد ایرلاینز در سال 2008 متوجه این موضوع شد که آنها حاضر به تعویض گیتار 1200 دلاری که در حین پرواز شکسته بود نشدند. مالک ، دیو کارول ، بیش از 10 میلیون بازدید در ویدیوی بعدی YouTube ایجاد کرد و باعث شد قیمت سهام طی سه هفته 180 میلیون دلار کاهش یابد. خوشبختانه برای دیو ، تیلور گیتار وارد عمل شد ، یک گیتار جدید به دیو داد و یک ویدیوی 2 دقیقه ای ایجاد کرد و خدمات تعمیر و نحوه ایمن سفر با گیتار را به مردم یادآوری کرد. اقدامات مثبت تیلور بیش از نیم میلیون بازدید ایجاد کرده است.
آرمانی

5- نظارت ، بازبینی و تنظیم(خدمات مشتری)

مشتریان شما بزرگترین دارایی شما هستند و تعاملات شما با آنها انبوهی از داده ها را ایجاد می کند. شما می توانید میزان شادی آنها ، سرعت / مناسب / آسان بودن خدمات خود را تشخیص دهید و می توانید نقاط خفه کننده ای را که ممکن است روی سرویس شما تأثیر بگذارد برجسته کنید.

بسیار مهم است که از اشتباهات خود درس بگیرید. این اتفاقات زمانی رخ خواهد داد که مردم فقط انسان هستند و حتی بزرگترین فناوری پشتیبانی از شما نیاز به مداخله انسانی دارد. ایجاد یک فرهنگ سرزنش رایگان در تجارت شما ، مردم را ترغیب می کند که نسبت به اشتباهات شما گذشت داشته باشند که اگر با مشکلی روبرو شوند و سریعتر پاسخ دهید و ببینند.

منبع: آرمانی

 

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر