5 مزیت چاپ کمتر و دیجیتالی شدن

ویروس کرونا ما را مجبور کرده است تا در زندگی شخصی و شغلی خود تجدید نظر کنیم ، ماسک های صورت به عنوان لوازم جانبی ضروری استفاده می شود و دفاتر خانگی امری طبیعی هستند. در حالی که برخی صنایع سازگارانه با تغییرات سازگار شده اند و کلیه ارتباطات خود را به صورت آنلاین منتقل کرده اند ، اما بقیه خوش شانس نبوده اند. مدت زمان زیادی است که به دارایی های فیزیکی بستگی دارند ، بنابراین هیچ راهی وجود ندارد که انتقال به فضای دیجیتال برای آنها روان باشد.

 

رستوران هایی با منوی فانتزی چاپ دیجیتال که هزینه زیادی برای چاپ دارند ، خرده فروشان با کالاهای خود و تولیدکنندگان را با کالاهایی که می خواهند به نمایش بگذارند . چگونه می توان یک کاتالوگ صد صفحه ای را با نمونه کاغذ دیواری به وب منتقل کرد ؟!

واضح است که استراتژی های جدید باید توسعه یابد حتی اگر همه آماده بررسی آنها نباشند - و در طولانی مدت بسیار مفید خواهند بود. از این گذشته ، تغییر از فیزیکی به دیجیتال با توجه به آنچه که مصرف کنندگان به دلیل همه گیری متوجه شده اند ، مورد نیاز و توجیه است: محصولات چاپی و سایر محصولات فیزیکی ایمن نیستند. این نگرانی به زودی از بین نمی رود زیرا عواقب COVID-19 ما را تا سال 2021 تعقیب خواهد کرد.بنابراین انتقال حداکثر دارایی خود به دنیای چاپ کاتالوگ دیجیتال ، به دور از چاپ و سایر قالب های آفلاین ، قطعاً یک ضرورت است. اما چقدر این روش جدید برای مشاغل مفید است؟ ما چند مورد حفاری انجام دادیم و از 5 مزیت برتر چاپ کمتر و دیجیتال شدن رونمایی کردیم.

شماره 1 استفاده از قالب های دیجیتالی ایمن تر است

و ما حتی در اینجا در مورد امنیت وب صحبت نمی کنیم ، حتی اگر انواع روشهای ضد گلوله برای محافظت از محتوای آنلاین وجود دارد . دیجیتال به لمس فیزیکی احتیاج ندارد ، که این روزها یک مزیت بزرگ است. اگر از تلفن یا رایانه لوحی خود استفاده می کنید ، لازم نیست نگران باشید که دست چه کسی این کاتالوگ یا آن فهرست را لمس کرده است. به سادگی می توانید به نسخه دیجیتالی سند دسترسی پیدا کنید. محصولات چاپی دیگر صد در صد ایمن در نظر گرفته نمی شوند و این فقط واقعیت جدید ماست. اگر هنوز با این حقیقت ساده سازگار نشده اید ، باید این کار را انجام دهید.محصولات خرده فروشی نیز همین طور است. چقدر خوش شانس هستیم که وقتی خطرات آلوده شدن از طریق لمس زیاد است ، می توانیم بدون نیاز به گشت و گذار در فروشگاه ، کالاهای خود را بصورت آنلاین سفارش دهیم؟ تعداد خریداران دیجیتال در سال 2020 به سرعت افزایش یافته و به 2.02 میلیارد نفر رسیده است. این شامل فروش B2C و B2B است ، بنابراین اگر هنوز این کار را نکرده اید ممکن است بخواهید روی آن واگن بپرید و کالاهای خود را به صورت آنلاین منتقل کنید. فروشگاه های آنلاین باعث می شوند مشتریان هنگام خرید احساس امنیت کنند ، بنابراین ارائه محصولات شما در وب می تواند یک لایه اعتماد به نفس بیشتر در روابط شما با مصرف کنندگان ایجاد کند - اگر از نیازهای خرید آنلاین آنها مراقبت می کنید ، بعداً به صورت آفلاین خریدهای مکرر انجام می دهند.

 

شاید بارزترین و قابل توجه ترین نمونه از چگونگی تسلط قالب های دیجیتالی بر نسخه های فیزیکی را بتوان در گوشه کافی شاپ یا رستوران محلی خود یافت. آیا توجه کرده اید که چه تعداد منوی چاپی را قطع یا به طور کامل دور انداخته اند؟ در حال حاضر بعضی از آنها تابلوهای بزرگی دارند که روی آنها آیتم های منو نوشته شده است ، برخی دیگر تبلت هایی را ارائه می دهند که می توانند بعد از هر بار استفاده پاک شوند. و باهوش ترین فناوری ها با اسکن کدهای QR به منوهای آنلاین موجود دسترسی پیدا کرده اند. این فناوری ساده و در عین حال کارآمد ، به رستوران داران اجازه می دهد تا در بالای بازی باقی بمانند و ایمنی امروز مهمانان از هر کسب و کاری را برای مهمانان فراهم کنند. کدها در پیشخوان یا حتی به صورت برچسب در هر میز نمایش داده می شوند ، به طوری که مشتریان می توانند از طریق منوهای دیجیتالی در تلفن های خود نگاه کنند. اغلب این منوهای آنلاین به صورت دفترچه های راهنما در می آیند.

شماره 2 رقمی سازی گامی به سوی محیط امن تر است

آیا می دانید طی 10 سال گذشته آتش سوزی ها فقط در ایالات متحده سالانه به طور متوسط ​​6.8 میلیون جریب مساحت داشته است؟ و آتش سوزی های ویرانگر سال 2020 در استرالیا حدود 46 میلیون هکتار را سوزاند . این تعداد سرسام آور بخشی از بحران زیست محیطی جهانی نیست. فقط مقدار درختان از بین رفته در آتش سوزی را تصور کنید و سپس معادله را با درختانی که سالانه برای صنعت کاغذ قطع می شوند کامل کنید. مطمئناً ، ممکن است پس از آن درختان دوباره کاشته شوند ، اما مقدار زیادی کاغذ همچنان هدر می رود. حقیقت غم انگیز این است که هر آنچه را که برای مقاله استفاده می کنید — گزارش های سالانه ، کاتالوگ فروش یا مجلات ماهانه- آنها به سرعت از بین می روند و تلاشهایی را که برای آنها انجام شده از بین می برند. پس چرا به جای درخت ، کاغذ را قطع نمی کنیم؟

سبز شدن نه تنها مسئولیت اجتماعی شرکت شما را برطرف می کند ، بلکه باعث بهبود تصویر برند شما می شود و شما را به عنوان یک شرکت دوستدار محیط زیست معرفی می کند. به هر حال چاپ چیزی از گذشته است - هیچ کس نمی خواهد جزوه ها و بروشور هایی را که به آنها می دهید حمل کند. با این حال ، اگر یک قالب دیجیتالی انتخاب کنید ، یک تعویض بازی را وارد تجارت خود می کنید. مشتریان و کارمندان شما همیشه موادی را که شما تولید می کنید در دسترس خواهید داشت ، آماده مطالعه در یک زمان مناسب. یک دسته از قالب های دیجیتالی برای انتخاب وجود دارد: اسناد کلیدی Word یا PDF ، کتابهای آنلاین ، نمایش وب و نمایش اسلایدها ، کتابهای الکترونیکی مختلف. مطمئناً هر یک از این قالب ها موافقان و مخالفان خود را دارند ، اما همه آنها به طریقی یا دیگری بر چاپ برتر هستند.

 

به عنوان مثال ، یک کاتالوگ 300+ صفحه ای قطعاً به صورت دیجیتالی بهتر عمل می کند ، موافق نیستید؟ یک سند بدون وزن که به راحتی در هر دستگاهی قابل دسترسی است و می توانید از آن استفاده کنید ، خوب است ، این خود صحبت می کند. و باعث صرفه جویی در درختان می شود ، زیرا بجای چاپ چندین نسخه که احتمالاً از شر آنها خلاص خواهد شد ، به طور همزمان ایمیل آن را مستقیماً برای چندین مشتری ارسال خواهید کرد. در واقع ، شما به مشتریان خود انتخاب و انتخاب زمان و نحوه استفاده از اسناد خود را می دهید!

 راه اندازی یک ابتکار سبز در شرکت شما یک قدم بزرگ است. می توانید با دور شدن از چاپ شروع کرده و سپس با مشارکت با سایر شرکت های سبز ابتکار عمل را گسترش دهید. ما می دانیم که در مورد چه چیزی صحبت می کنیم: FlippingBook برای هر کسی که یک درخت کاشته باشد درخت می کارد. با ما تماس بگیرید تا یاد بگیرید چگونه می توانید شرکت کنید.

# 3 کاغذ کمتر به معنای صرف هزینه کمتر است

اگر خیلی نگران نیستید که دارایی های آفلاین برای استفاده ایمن باشند و آماده راه اندازی یک کارزار سبز نیستید ، دلیل دیگری برای انصراف از چاپ وجود دارد. باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود. این ممکن است یک دلیل پیش پا افتاده باشد ، اما مطمئناً قانع کننده است. به جای اینکه هزاران دلار برای نسخه های واقعی اسناد خود هزینه کنید ، می توانید فقط در یک ابزار سرمایه گذاری کنید که آنها را دیجیتالی می کند. فکرش را بکنید ، چاپ را می توان یک هزینه بی مورد دانست. وقتی 50٪ از کل زباله های کسب و کارها از کاغذ تشکیل شده باشد ، این سوال مطرح می شود که آیا مشاغل به این مقدار کاغذ نیاز دارند؟ پیش نویس ها قطعاً نیازی به چاپ ندارند و حتی می توان نسخه های نهایی اسناد را در قالب دیجیتال به انتخاب شما صادر کرد. ترفند این است که فرمی را انتخاب کنید که حرفه ای به نظر برسد - به این ترتیب شما به عنوان یک شرکت ابتکاری و باز برای فناوری های جدید شناخته خواهید شد. چاپ نه فقط از نظر پول بلکه در ساعت های کاری نیز هزینه بالایی دارد. برای انتشار یک مجله به یک خدمه کامل نیاز دارید: نویسندگان متن ، عکاسان ، طراحان ، بازاریابان ، تکنسین ها. این لیست همچنان ادامه دارد. و بعد وقتی این مجله در سطل آشغال انداخته می شود همه این تلاش ها هدر می رود؟ منصفانه به نظر نمی رسد از طرف دیگر ، یک مجله دیجیتال برای همیشه زنده خواهد ماند - یا حداقل تا زمانی که شما می خواهید. و خدمه شما می دانند که کار آنها در آنجاست و همیشه برای مشاهده در دسترس است.

شماره 4 چاپ تنوع مورد نظر مخاطبان را ارائه نمی دهد

چاپ قطعاً از نظر تعاملی قالب برتر نیست. چه رنگی و چه سیاه و سفید ، کاغذ همچنان کاغذ است. در مقایسه با انواع قالبهای موجود در فضای دیجیتال ، مسطح و غیرفعال است.برای مثال GIF و پنجره های بازشو را در نظر بگیرید. آنها صفحه ای را که خوانندگان شما در آن قرار دارند زنده می کنند و به عنوان ابزاری برای فریب و آموزش همزمان آنها عمل می کنند. می توانید نمودارها را به صورت GIF اضافه کنید تا هر گزارشی را بصری و جذاب تر کنید. و پنجره های بازشو به خوبی در کاتالوگ محصولات کار می کنند ، جایی که افراد می توانند به جای بزرگنمایی جزئیات ، موردی را از نزدیک مشاهده کنند. و البته ، ویدئو وجود دارد ، قالبی که چاپ به راحتی نمی تواند از پس آن برآید. این در حالی است که برای برخی از تولیدکنندگان در طی همه گیری ، یک نجات دهنده زندگی بوده است. آنها که نمی توانند محصولات خود را به صورت آفلاین به نمایش بگذارند ، مجبور شده اند کاتالوگ دیجیتال تولید کنند و فیلم ها را درست همان جا که نمونه های محصول بودند اضافه کنند. مطمئناً یک ویدئو قادر به انتقال بافت کاشی یا کاغذ دیواری نخواهد بود ، اما با این وجود به اندازه کافی بصری است تا مصرف کنندگان مجذوب آن شوند.

شماره 5: می توانید از تمام این فضا برای استفاده بهتر استفاده کنید

آیا شرکت شما سهامی از گزارش های قدیمی را نگهداری می کند؟ انبوهی از انبوه داده های مالی؟ یا شاید بایگانی با مجلات منسوخ شده ، بروشورهای شرکتی ، جزوه های رویداد استفاده نشده؟ راستش را بخواهید ، کارهای زیادی در مورد فضای ذخیره سازی انجام می شود! تزئین مجدد آن برای ایجاد یک اتاق اداری اضافی. مکانی را ایجاد کنید که کارمندان بتوانند با یک قهوه و یک گپ سریع سرگرم شوند. یا یک حصیر یوگا برای یک جلسه کششی یا حتی چرت زدن به داخل آن بیندازید! امکانات برای بهبود این فضا بی پایان است.و نیازی به تعجب نیست که با همه آن منابع کاغذی چه باید کرد. این یک فرآیند دو مرحله ای است: ابتدا آنها را دیجیتالی می کنید و سپس بازیافت می کنید! اکنون ، ممکن است رقم سازی و مانند هر روند جدید دیگری ، مدتی طول بکشد تا مشخص شود و سپس انجام شود. یک شروع خوب در اینجا می تواند اسکن مطالب خود باشد و سپس می توانید آن را به هر سند دیجیتالی که می خواهید تبدیل کنید - از PDF به کتابهای اینترنتی جذاب . هنگامی که آن را میخ کردید ، از راحتی ذخیره آرشیو به صورت دیجیتالی لذت خواهید برد. و اما در مورد بازیافت ، این بسیار ساده و قابل توضیح است. فقط یک برنامه بازیافت پیدا کنید که مناسب ترین کار شرکت شما باشد و ارزش های شما را منعکس کند.

امروز دیجیتال شوید

آیا شما را متقاعد کرده ایم که دست کشیدن از چاپ و سایر دارایی های آفلاین روش روشن (و جذاب!) پیش رو است؟ این فقط مشتریان شما را سالم و ایمن نگه نمی دارد بلکه به محیط زیست نیز کمک می کند. نیازی به ذکر منابعی نیست که در صورت دور شدن از چاپ ، صرفه جویی خواهید کرد: پول ، ساعت کاری ، تلاش جمعی و فضای اداری.

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر