5 سبک برتر طراحی آرم

طراحی لوگو و مارک تجاری می تواند به همان راحتی که می خواهید فرآیند آن را انجام دهید یا پیچیده باشد. می توانید خودتان به چیزی دست پیدا کنید ، مانند مایکروسافت با نشان "پنجره" خود. یا می توانید یک آژانس را موظف به انجام تحقیقات ، آزمایش ایده ها و طراحی لوگویی کنید که منعکس کننده اخلاق و اهداف شما باشد. به این ترتیب است که آرم BP زیربرای ارتقا اخلاق شرکت سازگار با محیط زیست طراحی شده است که علی رغم سو. استفاده شرکت ، در تغییر درک عمومی بسیار موثر است.

در هر صورت ، ارزش آن را دارد که خود را با رویکردهای مختلفی در زمینه استایل آرم مرتبط کنید زیرا برخی از اصول اساسی وجود دارد که ممکن است در تصمیم شما تأثیر بگذارد یا از طراحی آرم شما الهام بگیرد . با هر طرحی ، اطمینان حاصل کنید که در چندین نمایشگر ، مرورگرهای وب و در اندازه های مختلف چاپ می شود. برخی از فونت های "باریک" خیلی واضح چاپ نمی شوند و ممکن است در قسمت کوچکی از بین بروند

هیچ یک از اینها ایده های کاملاً جدیدی نیستند. مقالات زیادی وجود دارد که در 12 ماه گذشته آنها را در "گرایشهای جدید" گنجانده است اما واقعاً منعکس کننده مد آن زمان است و نه یک مفهوم یا تکنیک کاملاً جدید.

بنابراین اگر شما یک کار جدید را شروع کرده اید یا یک مارک تجاری کامل دارید ، در اینجا 5 سبک طراحی آرم برای الهام بخشیدن به شما آورده شده است.

آرم های تخت(طراحی تخت)

این رویکرد در سال 2015 پدیدار شد و بعید است به دلیل تطبیق پذیری آن به زودی مد شود. با توجه به ماهیت خطوط تمیز و ساده ، طراحی مسطح در انواع مختلف مرورگرها و دستگاه ها به خوبی نمایش داده می شود ، همچنین به راحتی قابل چاپ و متناسب با زمینه ها و زمینه های مختلف است.
5 سبک برتر طراحی آرم

آرم های فضای منفی

مشابه طراحی مسطح ، آرم هایی که از فضای منفی استفاده می کنند تمایل به طراحی های ساده ای دارند که به خوبی در وب بارگیری می شوند و می توانند بدون مشکل به صورت چاپی تولید شوند.
5 سبک برتر طراحی آرم

تفاوت در این است که این آرم ها از فضای چاپ نشده هوشمندانه مانند عناصر چاپ شده استفاده می کنند و باعث می شود مناطق سفید به یک قسمت اصلی در طراحی تبدیل شوند. این سبک مدتی بوده است ، نشان می دهد که چقدر می تواند در فکر کردن و تفسیر جزئیات دقیق بیننده موثر باشد.

انباشت نامه

همانند فضای منفی ، انباشت نامه باعث می شود تا بیننده متوقف شود و از طرح تفسیر کند ، آنچه را که نوشته شده است رمزگشایی کند. این می تواند باعث شود که آن بهتر از لوگوی متن ساده در ذهن بماند ، اگرچه مهم است که فونت را با دقت در نظر بگیرید. یک قلم پررنگ و ساده باعث می شود که طرح بیش از حد گیج کننده و سخت خوانده نشود.
5 سبک برتر طراحی آرم

آرم های تطبیقی(آرم حرکتی)

آرم حرکتی یا آرم پویا آرم است که می تواند متناسب با کاربردهای مختلف باشد. به تغییر آرم گوگل در صفحه جستجو برای رویدادهای مهم فکر کنید. همچنین می توانید بدون برجسته سازی از هویت اصلی برند ، از یک آرم سازگار برای برجسته سازی محصولات یا خدمات مختلف استفاده کنید.
5 سبک برتر طراحی آرم

آرم های خانگی(دست ساز)

با افزایش مداوم مشاغل دوستدار محیط زیست ، حمایت بیشتر از خرده فروشان محلی و جنبش مد 'hipster' ، آرم های سبک دست ساز مورد علاقه شرکت هایی قرار گرفته که به دنبال آن سبک شخصی مستقل و جذاب هستند. آنها یک روش عالی برای ایجاد پیوند با مشتریانی هستند که بدنبال آن چیز متفاوت هستند.

اگر در حال انجام یک مارک تجاری جدید هستید ، مقاله چاپ آرمانی را در مورد "چگونه رنگ مارک را تعریف می کند" می خوانید .
5 سبک برتر طراحی آرم

چاپ دیجیتال آرمانی می تواند بهترین تجربه سفارشات چاپ کاتالوگ و چاپ کارت ویزیت برای شما باشد.

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر