5 دلیل استفاده از بروشور برای تبلیغ رویدادهای خاص

5 دلیل استفاده از بروشور برای تبلیغ رویدادهای خاص

روش های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد از جمله رادیو ، تلویزیون ، بیلبورد و روزنامه. این رسانه ها می توانند فراتر از بودجه اکثر مشاغل کوچک باشند که ترویج یک رویداد خاص را یک چالش بزرگتر می دانند.

تبلیغات چاپ بیلبورد - چاپ دیجیتال

یکی از رسانه های تبلیغاتی که سالهاست وجود دارد دهان به دهان است. در واقع ، واداشتن کسی برای تبلیغ چیزی از طریق دهان به دهان اصول تبلیغات است و این روش در سالهای اخیر به لطف رشد کانالهای رسانه های اجتماعی تکامل یافته است. برای بسیاری از مشاغل کوچک ، کانال هایی مانند فیس بوک و توییتر یک کانال رایگان برای ارتقا پیشنهادات تجاری و یا هرگونه رویداد ویژه ارائه می دهند. اگرچه این مطمئناً از نظر هزینه فواید خود را دارد ، سعی در گسترش و گسترش واقعیت و تبلیغ رویداد شما کاری بسیار طاقت فرسا است.

به همین دلیل ، کانال های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک اغلب به عنوان یک کانال پشتیبانی خوب برای تشویق بحث پیرامون رویدادها و پیشنهادات ویژه دیده می شوند. آنها همچنین بستر مناسبی برای مشاغل ارائه می دهند تا در ایجاد و پیامدهای رویداد ویژه شما با مشتریان درگیر شوند.

چرا آگهی ها می توانند به تبلیغ رویداد ویژه شما کمک کنند.

در حالی که شبکه های اجتماعی مطمئناً در کمک به ترویج رویدادها و ایجاد برخی از آگاهی ها و ایجاد سر و صدا در اطراف آنها مزایای خود را دارند ، اما یادآوری برخی از تکنیک های بازاریابی آزمایش شده که سالهاست استفاده می شود نیز مهم است. یکی از این تکنیک ها ، بازاریابی مستقیم و استفاده از آگهی های تبلیغاتی برای تبلیغ رویداد شماست .

5 دلیل استفاده از بروشور برای رویداد ویژه شما:

1. به مخاطبان خود توجه کنید: مانند افتادن نامه درب به درب و درج روزنامه و توزیع خیابانی و پخش توزیع

2. خلاق باشید:

اگر تصمیم دارید رویداد ویژه خود را در یک بروشور تبلیغ کنید ، تا چه حد می توانید خلاقیت کسب کنید. شما می خواهید آگهی تبلیغاتی خود را برجسته کنید اما پیام اصلی را نیز برجسته کنید ، خواه یک روز فروش باشد یا یک روز باز. اندازه اکثر بروشورها یا A4 یا A5 هستند و می توانند دو طرفه باشند تا فضای بیشتری برای انتقال پیام شما فراهم کنند. روش دیگر برای برجسته کردن بروشور خود ، در نظر گرفتن یک پایان تا شده است .

3. چیزی ملموس:

یکی دیگر از مزایای بزرگ استفاده از چاپ بروشور برای تبلیغ یک رویداد ، ماهیت ملموس آن است. این واقعیت که مشتریان شما از نظر جسمی بروشور را نگه می دارند ، به این معنی است که شما نیمی از راه برای رساندن پیام خود هستید. نحوه طراحی و چاپ آگهی تبلیغاتی شما می تواند بر اینکه مشتری شما تصمیم می گیرد برای کسب اطلاعات بیشتر تصمیم بگیرد ، تأثیر بگذارد. به همین دلیل مهم است که بروشور خود را برجسته کنید اما همچنین اطمینان حاصل کنید که پیام اصلی شما واضح است و به راحتی قابل مشاهده است. آگهی ها همچنین به شما امکان می دهند از یک چاپ چاپی با کیفیت بهره مند شوید که می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند در مورد مشتری که آن را برای خواندن می گیرد.

4. مشوق ها:

یک بروشور همچنین فضایی را برای شما فراهم می کند که مشوق هایی مانند کد کوپن و کوپن را در آن قرار دهید. این یک روش عالی برای سعی کردن در علاقه خود به رویداد و همچنین ایجاد آگاهی اولیه است. با ارائه تخفیف به 20 نفری که از کد کوپن خاصی استفاده می کنند ، از بروشور خود به عنوان مکانیزم تشویقی استفاده کنید.

5. قابل اندازه گیری:

کدهای کوپن اغلب می توانند راهی عالی برای سنجش میزان موفقیت کمپین بازاریابی شما باشند. از بروشور خود به عنوان ابزاری برای سنجش میزان موفقیت رویداد خود و آموختن موارد آینده استفاده کنید. افزودن شماره های بروشور ، URL های سفارشی و کدهای QR به شما امکان می دهد میزان موفقیت کمپین تبلیغاتی خود را کنترل کنید.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد استفاده از بروشور برای تبلیغ یک رویداد خاص کسب کنید ، امروز با تیم فروش متخصص ما در تماس باشید . ما همچنین طیف گسترده ای از طرح های الگو را در دسترس داریم که به شما کمک می کند تا از طرح آگهی بعدی خود شروع کنید.

پاسخ شماره 122

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر