5 استفاده خلاقانه برای پوشه ها

هر صاحب مشاغل به شما خواهد گفت که آماده بودن و سازماندهی اولین تأثیرگذاری عالی را ایجاد می کند.و هیچ چیز بدتر از این نیست که با اسناد گشاد و درهم وارد یک سمینار یا یک صحنه فروش شوید و دیگران را تحت تأثیر قرار دهید.

شما به هر بخشی از چگونگی معرفی خود نیاز دارید تا سازگار باشد - از زبان بدن و گفتار گرفته تا لباس و مدارک.

چاپ آرمانی نمیتواند به شما بگوید که چگونه لباس بپوشید. اما ما می توانیم به شما کمک کنیم پیام مناسب را با ادبیات خود ارسال کنید.پوشه های ارائه یک روش حرفه ای و چشمگیر برای ارائه اطلاعات ، ذخیره اسناد و ارائه تصویر مناسب برای تجارت شما است.آنها همچنین فرصتی برای نشان دادن مارک تجاری شرکت شما هستند - و مشتریان شما بیشتر از یک دسته از بروشورها و بروشورهای متنوع ، پوشه ای نرم و زیبا را طراحی و نگهداری می کنند.

بنابراین چه زمانی باید از پوشه ارائه استفاده کنید؟

در اینجا 5 راهکار مفید برای ایجاد بهترین تأثیر برای کسب و کار خود آورده شده است:

1. ارائه ها ، سمینارها و نمایشگاه های تجاری

جزوه ها و بروشورها یک گزینه عالی برای ارائه اطلاعات در یک سمینار یا نمایشگاه تجاری هستند.اما پوشه های ارائه می توانند با دادن یک بسته واحد به آنها که تعداد زیادی از مهمترین اطلاعات شما را در اختیار شما قرار می دهد ، کار را برای مشتریهای شما راحت تر کنند.با قرار دادن مواد خود در یک پوشه از قبل بسته بندی شده ، می توانید تجربه آنها را هنگام ورق زدن کنترل کنید. شما می توانید به آنها کمک کنید تا تجارت و خدمات آن را به بهترین ترتیب ممکن کشف کنند ، بدون اینکه آنها را تحت فشار قرار دهید.آنها یک وسیله نقلیه مفید خواهند داشت که به آنها کمک می کند تا تمام مواد شما را در کل رویداد نگه دارند و حمل کنند - و اگر آنها تمام روز را صرف نمایش برند شما به هر کسی که از آنجا عبور می کنند ، صدمه ای نخواهد دید!

علاوه بر این ، پوشه های ارائه به مشتریان شما بلافاصله و راحتی می دهند که سایر مشاغل اغلب از آن چشم پوشی می کنند:

در حالی که رقبای شما آدرس وب سایت خود را می دهند ، شما در حال تهیه نسخه آفلاین از همه مواردی هستید که افراد باید بدانند - و درصورت تمایل آن را در اختیار آنها قرار می دهید.

2. بسته های خوش آمدید در صنعت گردشگری

در صنعت مهمان نوازی ، بسته های خوش آمد گویی راهی مناسب و چشمگیر برای خوشامدگویی به مشتریان در پارک تعطیلات یا هتل شما است - در حالی که به آنها اطلاعات مهم مورد نیاز در طول اقامت را می دهید.می توانید به جای انتخاب آگهی های تبلیغاتی برای مشاغل محلی (یا امیدوار باشید که پوسترهای ایمنی و بهداشتی را بخوانند) ، هر آنچه را که لازم دارند در یک بسته ساده و حرفه ای به آنها بدهید.این یک روش عالی برای ایجاد بهترین برداشت اولیه است: به خصوص وقتی از پوشه ای با مارک تجاری شرکت خود استفاده می کنید.اما همچنین یک روش عالی برای افزودن کمی احساس شخصی به اقامت آنهاست - به مهمانان خود از لحظه ورود نشان دهید که در مورد تجربه آنها و راحتی آنها فکر می کنید.
کمک به تجارت شما برای استفاده خلاقانه برای پوشه ها

3. مواد آموزشی

هنگامی که کارمندان کار جدیدی را شروع می کنند یا از طریق یک برنامه آموزشی جدید کار می کنند ، داشتن تمام اطلاعات در دسترس می تواند هضم و یادگیری را بسیار آسان کند.بنابراین اگر کارگران یا کارمندان جدیدی در کار آموزش دارید ، به آنها یک کتابچه راهنمای آموزش مبتنی بر کاغذ در یک پوشه ارائه حرفه ای و مارک دار بدهید. ممکن است دریابید که آنها خیلی سریعتر از یک برنامه آموزش کاملاً دیجیتالی با نقش جدید خود کنار می آیند.

4. ابزار فروش

داشتن بروشور محصول بسیار خوب است. اما اشکالاتی هم دارد.

وقتی خطوط تولید جدیدی اضافه می کنید یا قیمت خود را تغییر می دهید - یا حتی وقتی پیشنهادی با محدودیت زمانی ارائه می دهید - این یک دردسر گران قیمت برای ادامه چاپ بروشورها و بروشورهای جدید می شود.اما با داشتن یک پوشه ارائه ، می توانید به راحتی درج های جدید را وارد کنید تا پیشنهادات خود را به روز نگه دارید (با کسری از هزینه).حتی می توانید هر بسته فروش را متناسب با نیازهای چشم انداز خود با درج های مختلف هدفمند شخصی سازی کنید ، و آنها را به ابزاری مناسب برای همراهی با فروش خود تبدیل کنید.

5. بسته های اطلاعاتی

در بعضی از صنایع یا موقعیت ها - مانند مشاغل پزشکی یا صنایع دارایی - کاملاً مهم است که می توان اطلاعات عظیمی را به طور منظم سازماندهی کرد و بهم پیوست.هنگامی که بیماران به سوابق پزشکی خود احتیاج دارند (یا خریداران خانه باید مدارک حقوقی را مطالعه کنند) به روشی نیاز دارند تا مواد مهم خود را در یک مکان نگه دارند و همچنین از نظم و محافظت در آنها استفاده کنند.یک پوشه ارائه حرفه ای و چاپ شده با مارک تجاری ، راه حل ایده آل برای ایمن و سازمان یافته نگه داشتن این نوع اسناد را ارائه می دهد - همچنین به مشتریان اطمینان می دهد که در دستان ایمن ، توانمند و حرفه ای هستند.

نکاتی برای ارائه عالی پوشه

فقط ممکن است به یک طراحی پوشه نسبتاً ساده برای کارهای روزمره دفتر نیاز داشته باشید.اما اگر قصد دارید از پوشه ای برای جلب مشتری کسب و کار خود استفاده کنید ، احتمالاً به برخی ویژگی های اضافی برای ایجاد جلوه ای حرفه ای در آن احتیاج دارید: مواردی مانند لمینیت ، کاغذ یا کارت فوق العاده ضخیم یا رنگ و مارک با کیفیت عالی. .

هنگامی که یک پوشه با مارک خوب طراحی شده را تحویل می دهید ، به طور خودکار اولین احساس بهتر را ایجاد می کنید. و این بدان معناست که مشتریان شما بیشتر تمایل دارند که به مطالب شما توجه لازم را داشته باشند (و پوشه خود را برای مدت طولانی تری نگه دارید!)

در اینجا چند نکته برای کمک به شما در استفاده بیشتر از چاپ پوشه ارائه آورده شده است:

هر پوشه باید:

 • تعریف شما از آنچه هستید باشد
 • جلب خواننده را به نگاه کردن به درون
 • مستقیم خواننده را به اطلاعات تماس های شما معطوف کند
 • با الزامات قانونی (مانند قوانین کپی رایت) پیروی میکنیم.

  برای یک لمس حرفه ای فوق العاده ، می توانید:

  لمینیت را به پوشش بیرونی اضافه کنید. چاپ رنگ های تیره در امتداد چین ها ممکن است منجر به ترک خوردن شود - بنابراین اگر رنگ پوشه در سمت تاریک است از استفاده از لمینیت در داخل خودداری کنید.

  شکاف هایی روی جیب برای نگه داشتن کارت ویزیت

  خنک کردن ، UV نقطه یا نقش بستن روی آرم یا سایر عناصر طراحی شما.

  هنگام طراحی یک پوشه، شما باید همیشه:

 • کمک به تجارت شما برای استفاده خلاقانه برای پوشه ها
 • استفاده از اندازه درست پوشه و قالب طراحی
 • طراحی در مشخصات رنگ CMYK
 • استفاده از مارک و رنگ های مکمل
 • نگاه داشتن تمام متن در سایز فونت 7 یا بالاتر (برای خوانایی)
 • استفاده از تصاویر با کیفیت بالا با 300dpi -
 • ما در printarmani ، چاپ و طراحی پوشه ارائه حرفه ای با کیفیت بالا را ارائه می دهیم تا مشتریان شما را تحت تأثیر قرار داده و اسناد شما را ایمن و سازمان یافته نگه داریم.اگر می خواهید یک پوشه ارائه را از نزدیک ببینید ، می توانید یکی از بسته های نمونه رایگان ما را درخواست کنید ، که شامل چندین نمونه از انواع دیگر محصولات چاپی (مانند آگهی های تبلیغاتی و لوازم التحریر تجاری) است.یا اگر عجله دارید ، می توانید امروز با یک تیم چاپ برای یک پیشنهاد رایگان در تماس باشید.

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر