4 کاغذ

4 کاغذ تا می شود تا تأثیر بیشتری به بروشور شما بدهد

کاغذ و کارت دو ماده کاملاً متنوع هستند که می توان آنها را جمع و تقریباً به هر چیزی شکل داد. به روزهای کودکی و تفریحات بی انتهایی که با کاغذ تاشو داشتید ، فکر کنید. از هواپیماهای کاغذی گرفته تا فوتبال کاغذی و حتی حیوانات کاغذی. باور اینکه چقدر می توان از چند ورق کاغذ لذت برد ، سخت است.

سپس البته هنر ژاپنی تاشو کاغذ ، اریگامی وجود دارد . اوریگامی در طی سالهای متمادی کاملاً فرقه ای جمع کرده است که نمونه های خلاقانه زیادی از کاغذ به نظر می رسد جز کاغذ است. فکر کردن در مورد تاثیری که چند چین و چروک ساده روی ورق کاغذ می گذارد ، شگفت آور است.

این موضوع در مورد تجارت شما نیز وجود دارد. طراحی بروشور چیزی فراتر از تصمیم گیری در مورد استفاده از رنگ ، تصویر یا متن است. شما باید در نظر بگیرید که مردم چگونه این اطلاعات را مشاهده می کنند. چگونه پیامی را که می خواهید منتقل کنید دریافت می کنند.

گاهی اوقات به هنگام طراحی و چاپ بروشور شما کمک می کند تا کمی خلاق باشید . به یاد داشته باشید که بسیار مهم است که همیشه به یاد داشته باشید که چگونه قبل از اینکه طرح را در نظر بگیرید ، می خواهید بروشور خود را چاپ کنید. افزودن چین و چروک به بروشور شما واقعاً می تواند به برجسته شدن پیام شما کمک کند و همچنین باعث می شود که بروشور شما در برابر صدها اعلامیه دیگر که مردم هر ساله با آن روبرو هستند ، برجسته شود.

بروشورهای Folde - بروشورها - بروشورها - چاپ دیجیتال

بروشورهای تاشو می توانند اطلاعات مختلفی راجع به محصولات و خدمات ارائه دهند و اغلب می توانند در راهنمایی مشتریان در سفر با آگهی تبلیغاتی شما اطمینان حاصل کنند که آنها از جلو به عقب بخوانند نه اینکه سطل آشغال را انتخاب کنند.

در چاپ دیجیتال چهار نوع چین کاغذ را توصیه می کنیم که محبوب و موثر در انتقال پیام شما هستند.

1 نصف برابر:

نیمه برابر (یا همان برابر اولیه که شناخته شده است) ساده و در عین حال موثر است. این اجازه می دهد تا به عنوان مثال یک ورق A4 در یک بروشور A5 با جلوی جلو و پشت و دو صفحه داخلی قرار گیرد تا بتوانید اطلاعاتی در مورد محصولات خدمات ارائه دهید. این نوع چین در همه صنایع عالی است و به ویژه اگر طیف کمی از محصولات داشته باشید که می خواهید اطلاعاتی را در مورد آنها به مشتریان ارائه دهید بسیار مفید است.

2 رول کردن:

roll roll (یا همان سه برابر شناخته شده استبه شما امکان می دهد یک بروشور 2 صفحه ای را به یک بروشور 6 صفحه ای تبدیل کنید. ورق چاپ شده دو بار جمع می شود و اجازه می دهد چیزی مانند یک ورق A4 در یک صفحه DL 1/3 A4 تا شود. این چین جلوی جلو و عقب را فراهم می کند که صفحه سوم تا می شود. یک تا زدن رول به شما امکان می دهد با افزودن گرافیکی که در 3 قسمت قرار دارد (صفحه A4) در داخل جزوه خلاقیت ایجاد کنید. تا شدن رول به شما کمک می کند تا طراحی بروشور شما نظم داشته باشد زیرا خواننده را از طریق صفحات مختلف از جلو به عقب راهنمایی می کند.

3برابر آکاردئون:

چین آکاردئونی (یا همانطور که شناخته شده است برابر چین است) حداقل دو بار چین خورده است اما می تواند بیش از این برابر شود تا یک سری چین موازی ایجاد شود که مانند آکاردئون باز می شود. آنها برای بروشورهای محصولات بسیار مناسب هستند زیرا بسیار کوچک جمع می شوند اما می توانند حاوی اطلاعات زیادی باشند. آنها همچنین جمع و جور هستند و می توانند جمع شوند و به راحتی وارد جیب شما شوند. این امر آنها را برای نمایشگاه ها و نمایشگاه ها ایده آل می کند .

4 دروازه تاشو:

چین نهایی که توصیه می کنیم با چاپ بروشور بعدی خود در نظر بگیرید ، چین دروازه است. همانطور که از نام آن پیداست ، یک نمای دروازه ای برای بروشور شما ایجاد می کند. این صفحه دو بار تا می شود تا شش صفحه با صفحه چپ و راست که تا شده اند ، به اندازه نصف صفحه مرکز ، ایجاد شود. این صفحات به داخل تا می شوند تا در وسط قرار بگیرند. این بستری را فراهم می کند تا واقعاً خلاق باشید زیرا می توانید در جلو طرحی داشته باشید که تا 3 صفحه کامل پر از اطلاعات بیشتر باز شود.

جزوه دروازه - چاپ دیجیتال

شیب دروازه یک روش معمول در دنیای تجارت برای شرکت هایی است که به دنبال ایجاد پوشه یا بروشور ارائه با اختلاف هستند. آنها می توانند با باز کردن خواننده در دو صفحه اول (دروازه ها) ، احساس و انگیزه ای را برای کشف اطلاعات بیشتر ایجاد کنند.

 

این سبک چین در منوی رستوران ها و دعوت نامه های عروسی نیز محبوب است.

شاید شما برای آگهی بعدی خود چیزی واقعاً پرماجرا در ذهن داشته باشید تا واقعاً از پس آن برآید. امروز با تیم چاپ دیجیتال در تماس باشید تا ببینید چگونه می توانیم در مورد نیازهای چاپی سفارشی به شما کمک کنیم.

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر