3 نکته ای که باید هنگام طراحی بروشور در نظر بگیرید

این روزها طراحی همه چیز است. با توجه به اینکه بسیاری از شرکتها برای برجسته سازی در بین رقابتهای خود از مسیرهای فوق العاده خلاقانه استفاده می کنند ، هرگز زمان بهتری برای نشستن و تفکر درباره چگونگی و دلیل طراحی بروشور نبوده است.

با توجه به عناصر زیادی که باید هنگام طراحی بروشور در نظر بگیرید ، اساسی است که وقت خود را صرف کرده و با تیم خود فکر کنید. چیزی ایجاد کنید که از قرار دادن نام خود در آن خوشحال باشید و اطمینان داشته باشید که مشتریان می خواهند آن را بردارند و بخوانند. عجله نکنید و فقط برای تعیین مهلت ، بروشور خود را با هر چیزی پر کنید. سعی کنید یک پیشنهاد منحصر به فرد با بروشور خود ایجاد کنید و به مشتریان خود دلیل دهید تا بخواهند بیشتر بدانند.

برای کمک به روان کردن آب میوه های خلاقانه ، در اینجا 3 نکته وجود دارد که باید هنگام طراحی بروشور بعدی خود به خاطر بسپارید.

1. فضا:

چنین مفهومی ساده اما در مورد بروشورها خیلی کم مورد توجه قرار می گیرد. ازدحام بیش از حد بروشورها با انشعابات متن اشتباه بزرگی است. نوشتار بیش از حد باعث تحریک تصاویر شما می شود این باعث از بین رفتن صفحات بروشورها و جزوات می شود و بیشتر از همه باعث می شود خوانندگان شما فوراً از کار بیفتند. اگر مطمئن نیستید که چگونه می توانید متن را برای ارائه پیام های اصلی خود کاهش دهید ، یک نویسنده متن استخدام کنید. تصور نکنید که کارمندان طراحی شما (یا هر کارمند دیگری برای این موضوع) توانایی نوشتن و ویرایش کپی را دارند ، این به ندرت اتفاق می افتد. کمک حرفه ای استخدام کنید و بودجه ای را که برای تولید کیفیت مورد نظر خود صرف کنید.

استفاده از تصاویر به همان اندازه که هنگام در نظر گرفتن فضا مهم است . هرچه از تصاویر بیشتری استفاده کنید ، اثر آنها کمتر می شود. تصاویر قدرتمند و متمرکز بر پیام و جالب را انتخاب کنید و فقط چند مورد را انتخاب کنید. این به تصاویر قدرتمند شما اجازه می دهد فضای بیشتری برای صحبت کردن و جذب خواننده داشته باشند.

2. رنگ:

با بروشور خود مانند تبلیغاتی رفتار کنید. اگر رنگ اصلی مارک دارید ، به آنها پایبند باشید و به خاطر اهداف زیبایی وسوسه نشوید که دور شوید. صرف نظر از رنگ بندی شما ، در نظر گرفتن فضای سفید مهم است. اگرچه ممکن است خسته کننده و کسل کننده به نظر برسد ، فضای سفید حیاتی است زیرا قابلیت خواندن را دارد. علاوه بر این ، احساس "تمیز" به بروشور می افزاید و همیشه توسط طراحان گرافیک توصیه می شود. وقتی صحبت از طراحی بروشور می شود به طراح گرافیک خود اعتماد کنید. اگر تصمیم دارید خود بروشور را طراحی کنید ، حداقل ، نظر دوم و سوم را از بیرون دیوارهای شرکت خود جویا شوید.

در زیر یک مثال عالی برای استفاده از فضای سفید آورده شده است:

3 نکته ای که باید هنگام طراحی بروشور در نظر بگیرید

3. اندازه و قالب:

روزهای گذشته یک بروشور ساده تاشو A4 سپری شده است (اگرچه اگر بخوبی انجام شود ، اینها هنوز هم می توانند یک نوع بروشور عالی باشند). اگر به دنبال چیزی کمی متفاوت هستید ، گزینه های زیادی وجود دارد. بسیاری از طرح های عالی برای انتخاب وجود دارد ، از شجاعت نترسید و به دنبال چیز غیر معمول نباشید. اگر سنتی تر هستید و می خواهید یک سبک بروشور مرسوم را حفظ کنید ، می توانید این کار را انجام دهید و کمی متفاوت مانند ایجاد پوستر تاشو در طرف دیگر یا اضافه کردن برچسب ها ، کاری متفاوت انجام دهید . در زیر نمونه ای از بروشور کوچک را می بینید که به صورت پوستر جمع می شود. این یک روش عالی برای ایجاد آگاهی از طریق بروشور تبلیغاتی در یک رویداد است.

3 نکته ای که باید هنگام طراحی بروشور در نظر بگیرید

بنابراین ، اگر می خواهید یک بروشور قدیمی را دوباره طراحی کنید یا حتی یک مقاله کاملاً جدید را از ابتدا ایجاد کنید ، 3 نکته اصلی ما را از بالا بخاطر بسپارید.

1. فضا

2. رنگ

3. اندازه و قالب

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چاپ بروشور ، می توانید امروز با تیم متخصص ما صحبت کنید . می توانید ما را در توییتر دنبال کنید ، با ما در فیس بوک ارتباط برقرار کنید و ما را در + Google پیدا کنید تا در جریان آخرین اخبار دنیای چاپ دیجیتال قرار بگیرید.

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر