3 نمونه عالی از توانمندسازی کارکنان

همه ما تجربه خدمات مشتری بدی داشته ایم ، درست است؟ اما اکنون بیش از هر زمان دیگر ، خدمات مشتری باید مهمترین عامل برای همه مشاغل باشد. نه تنها رقابت سخت است ، بلکه شرکت های نوپای بیشتری برای کسب سهمی از بازار مبارزه می کنند ، بلکه مشتریان اکنون قدرت شنیدن دارند (حتی اگر همه آنها هنوز متوجه این موضوع نشده باشند!).

این گفته قدیمی که می گوید یک تجربه بد ده برابر بیشتر از یک تجربه خوب با دیگران به اشتراک گذاشته می شود قدیمی است. با ترس ، احتمالاً به 100 برابر نزدیکتر است. فکر کنید چند نفر یک فید توییتر یا فیس بوک را می بینند؟

نیمی از کاربران فیس بوک بیش از 200 دوست دارند ، بنابراین اگر فقط تعداد کمی از آنها احساس کردند تجربه یک دوست ارزش هشدار دادن به دیگران را دارد ، مخاطبان بالقوه بسیار زیادی هستند. این می تواند برای تصویر برند شما بسیار پرهزینه باشد و به راحتی قابل اجتناب است و می توانید با چاپ کارت دعوت دیجیتال این مشکل زا حل کنید

استانداردهای خدمات مشتری

این زمان برای کسب و کارها است که باید کارکنان خود را برای بهتر کردن اوضاع برای مشتری توانمند کنند. این عاملی در سازمانهای کوچک و بزرگ است ، کارمندان نیاز به صحبت با مدیر دارند ، روش شرکت را مقصر می دانند و یا مشکلی را به امید رفع آن نادیده می گیرند.

اگر به تیم خود ابزاری برای پشتیبانی از مشتری بدهید ، می توانند مشکلات را در اوایل حل کنند ، اما مطمئن باشید که پارامترها را تعیین می کنید. این مهم است ، شما نمی خواهید برای راضی نگه داشتن مشتری فرش قرمز پهن کنید و برای دیگری یک فنجان پلاستیکی آب شیر و بیسکویت چای غنی کهنه آماده کنید.

تعیین مرزهای معقول برای مشاغل خود ، تشویق عملکرد و ایجاد ابتکارات پاداش دهنده که به طور کلی خدمات را بهبود می بخشد ، می تواند تفاوت واقعی ایجاد کند.
استانداردهای خدمات مشتری چاپ آرمانی

پرسنل خوشحال بهره وری بالاتری دارند ، ماندگاری بالا می رود و تجربه مشتری آنقدر خوب است که ارزش فریاد زدن را دارد. بنابراین برای بهبود خدمات مشتری چه کاری می توانید انجام دهید؟ این اصول توانمند سازی کارمندان را امتحان کنید:

تفویض مسئولیت- تقسیم قدرت

اصل مدیریت وارونه جان تیمپسون به خوبی مستند شده است. او ده ها سال است که به تیم خود قدرت می بخشد و کتابهای موفقی را نیز درباره شیوه های خود منتشر می کند.او یک طرح آموزش کامل را ارائه می دهد و به همکاران خود اجازه می دهد تا 500 پوند برای حل مشکلات مشتری قبل از اینکه از مدیر مجوز لازم بگیرند ، دسترسی داشته باشند. این بدان معنی است که آنها می توانند با سرعت و کارآیی مشکلات را حل کنند در حالی که برای انجام این کار احساس اعتماد می کنند.
تفویض مسئولیت- تقسیم قدرت

دیزنی - پاداش کار خوب

دیزنی به دلیل تجربه مهمان در جهان مشهور است ، "اعضای بازیگران" برای اطمینان از جادویی بودن هر نقطه لمس تلاش می کنند. یکی از روش های توانمندسازی کارکنانشان ، نمایش ساده مراقبت واقعی است.آنها اطمینان حاصل می کنند که از کارکنان خود تشکر می کنند ، آنها را برای فرصتهای بی نظیر برای اقدام یا ارائه پاسخهای مستدل به آنها گوش می دهند و داستانهای مثبت مشتری را به اشتراک می گذارند. افراد به طور طبیعی می خواهند موفق باشند و حتی در ساده ترین روشها پاداش می گیرند این ویژگیهای مثبت را تشویق و تقویت می کنند.شما می توانید این کار را بیشتر ادامه دهید و یک طرح پاداش مانند روزهای اضافی تعطیل ، پاداش های مالی یا بلیط های ویژه رویداد ایجاد کنید.

Google - خلاقیت پرورش

پیشگام جهانی برای نوآوری ، جای تعجب نیست که گوگل تلاش زیادی می کند تا یک محیط کار خلاق و فراگیر را فراهم کند. Google Cafes افراد را به تعامل با افراد بخشهای دیگر تشویق می کند و ایده های مشترکی را برای کار و بازی ترویج می کند.

Google Moderator ابزاری مدیریتی است که به شرکتهای مختلف امکان می دهد با پرسیدن سوال ، رأی دادن به سوالات و به طور کلی درگیر شدن در ایده های جدید ، در جلسات شرکت کنند.آنها همچنین به مهندسان اجازه می دهند 20٪ از هفته کاری خود را صرف پروژه هایی کنند که شخصاً به آنها علاقه مند است. این یک روش عالی برای تشویق کارمندان برای کشف ایده های خود و آوردن خدمات و محصولات جدید به شرکت است.
Google - خلاقیت پرورش

توانمندسازی Google

اکنون نحوه توانمند سازی کارکنان به کارمندان ، مشاغل و نیازهای مشتریان بستگی دارد. با این حال ، مهم است که کارکنان شما نسبت به تجربه مشتری و تصویر مثبت سازمان شما احساس مسئولیت کنند.دادن قدرت اقدام به آنها برای دستیابی به این هدف ، آنها را به بزرگترین سفیران برند شما تبدیل می کند که می خواهند همه مانند شما برند شما را دوست داشته باشند.

اگر خدمات مشتری در کسب و کار شما در اولویت است ، کارت ویزیت های چاپ آرمانی در مورد افزایش وفاداری مشتری در اینجا ببینید .

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر