فونت-چاپ

3 مورد از بهترین و بدترین فونت ها برای چاپ

وقتی نوبت به ایجاد برخی از مطالب چاپ شده بازاریابی می رسد ، نوع قلم مورد استفاده ما اغلب یکی از آخرین مواردی است که ذهن ما را درگیر خود می کند.

طراحی و محتوای واقعی معمولاً اولین چیزی است که در نظر می گیریم و سپس مورد تصمیم گیری درباره رنگها و تصاویر است .پس از به وجود آمدن همه این موارد ، سرانجام می توانید نوع فونت مورد استفاده را بررسی کنید.

چرا Type Font اینقدر مهم است؟

پاسخ ساده به این است - این است !! اگر مشتریان شما به راحتی نمی توانند جزوه ، بروشور ، بروشور ، بیلبورد یا پوستری را که می خواهید آنها را بخوانند بخوانند ، پیام شما فوراً از بین می رود.متن شما باید واضح و خوانا باشد اما متناسب با هویت برند شما نیز باشد.

برای کمک به شما در ارائه ایده ای از فونت هایی که به خوبی در چاپ دیجیتال چاپ می شوند ، لیستی از سه بهترین و بدترین فونت ها را برای چاپ تهیه کرده ایم. ما انواع فونت هایی را مشاهده می کنیم که به طور روزانه از چاپگرهای ما عبور می کنند و دوست داریم فکر کنیم که ایده خوبی در مورد اینکه چه چیزی خوب کار می کند و چه چیزی به راحتی کار نمی کند ، داریم

3 بهترین فونت برای چاپ:

فونت لاتین Century Gothic

Century Gothic یک فونت sans serif است که در سال 1991 برای تصویربرداری از یک نوع ایجاد شده است . گوتیک قرن زیبا و راحت خوانده می شود ، و این گزینه ای مناسب برای مواد چاپی است. همچنین این یک انتخاب عالی برای عناوین عنوان شده است و می توان آن را از دور خواند. کسانی که با گروه Franz Ferdinand آشنا هستید ممکن است با قلم Century Gothic آشنا باشند.

فونت لاتین Helvetica

Helvetica احتمالاً یکی از متداول ترین نوع فونت ها است و از سال 1957 منتشر شده است. این نوع پرکاربرد sans serif است که احساس تمیز و ساده ای دارد و خواندن آن آسان است. Helvetica یک انتخاب عالی برای اطلاعات دقیق تر در داخل بروشور است. ممکن است تشخیص دهید که Helvetica توسط تعدادی از مارک های برتر از جمله Microsoft ، Panasonic ، Staples و Evian استفاده می شود .

فونت لاتین Verdana

Verdana یک فونت است که در سال 1996 توسط متیو کارتر برای مایکروسافت طراحی شده و یکی دیگر از اعضای خانواده san serif است. برای خواندن روی صفحه طراحی شده است اما به دلیل انعطاف پذیری برای چاپ نیز عالی است. این متن با در نظر گرفتن متن کوچک طراحی شده است ، بنابراین هنگام چاپ می توان یک نوع حروف بسیار خوانا را نام برد. در سایزهای بزرگ و کوچک خوب به نظر می رسد و اگر می خواهید از عناوین و متن متن خود یک نگاه ثابت داشته باشید انتخاب خوبی است. شما ممکن است تشخیص دهید Verdana توسط پی پال استفاده می شود .

3 مورد از بدترین قلم ها برای چاپ:

فونت لاتین  Comic Sans

این فونت قبلاً دوست داشتنی اکنون خوب و واقعاً فونت ممنوع است. این تمایل بیشتر به جمعیت های جوانی دارد و در هدف قرار دادن بچه ها بسیار محبوب است اما فونتی است که تقریباً همه طراحان از آن اجتناب می کنند. در صورت استفاده از رنگهای خاصی با آن ، سخت است که بعضی اوقات روی کاغذ بخوانید ، ساخت آن مخصوصاً سخت است. این به گونه ای طراحی شده است که مانند فونت های کتاب های کمیک به نظر می رسد و رک و پوست کنده این جایی است که باید در آن بماند!

فونت لاتین Segoe Script

مشکل اصلی Segoe Script این است که خواندن آن به این آسانی نیست و همچنین برای تکمیل آن با فونتهای دیگر نیز کشمکش است. جملات اغلب به صورت یک خط طولانی از متن در می آیند که می تواند به راحتی منجر به گم شدن خواننده هنگام خواندن اطلاعاتی شود که دنبال می کند. در حالی که فونت های دست نویس گاهی می توانند احساس شیک و روستایی به متن ارائه دهند ، بهتر است از استفاده از Segoe Script خودداری کنید.

فونت لاتین Impact

آخرین اما نه کم اهمیت ترین فونت Impact است. Impact دیگر از نوع sans serif است ، Impact در سال 1965 به عنوان قلم طراحی شده است که هنگام چاپ تأثیرگذار است . با ضربات فوق العاده ضخیم و ساختار حرف فشرده ، ساخت متن Impact بسیار دشوار است و از نوع فونتی است که مطمئنا توصیه می کنیم هنگام تصمیم گیری درباره نیاز چاپ خود ، از آن اجتناب کنید.

هنگامی که تصمیم به انتخاب نوع قلم متناسب با مواد تبلیغاتی چاپی خود گرفتید ، توصیه می کنیم آن را در دستورالعمل های مارک تجاری خود بگنجانید تا اطمینان حاصل کنید که تمام مواد چاپی آینده از قلم و اندازه های یکسان استفاده می کنند.

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر