10 روند خلاقانه طراحی آرم برای سال 2021

 

 

 

10 روند خلاقانه طراحی آرم برای سال 2021

بعد از شروع ایده آل دهه جدید ، دهه 20 نیاز مبرم به تغییر نام تجاری دارند. خوشبختانه روند طراحی آرم زیر برای سال 2021 بیش از آنکه وظیفه داشته باشد ، است.

 

ما از جامعه طراحان آرم از سراسر جهان نظرسنجی کردیم و پیش بینی های آنها نمایانگر تغییر وضعیت جو در طراحی است. در حالی که روندهای سال گذشته معطوف به بازآفرینی از طریق فناوری های جدید بود ، به نظر می رسد موضوع رایج در روند آرم 2021 نوآوری در محدودیت ها باشد. سال گذشته ممکن است جهان را از جهات مختلفی محدود کرده باشد ، اما طراحی آرم و چاپ افست 2021 بدون در نظر گرفتن بر آن فشار می آورند.

در چاپ آرمانی 10 روند برتر طراحی آرم برای سال 2021 وجود دارد:

·        شیشه لک شده

·        ترسیم چشم انداز

·        هندسه ساده

·        نامه های واگرا

·        پرتره واقعی

·        تقارن بکر

·        شخصیت های کوکی

·        نمادگرایی مدرن

·        حرکت استاتیک

·        طرح های رنگی مشابه

 

1. شیشه های رنگی:

طراحی آرم و کارت ویزیت فوری، به عنوان یک اختراع نسبتاً مدرن ، اغلب به دنبال الهام از تکنیک ها و محدودیت های گذشته است. در مورد 2021 ، بسیاری از طراحان آرم در شیشه های رنگی عصر تاریکی روشنگری می کنند.

به عنوان مثال:

·        چکیده طرح آرم سبک شیشه های رنگی گرگ برای مارک قهوه

·        طرح آرم متحرک شیشه های رنگی منظره طبیعت

·        طرح آرم چشم انداز کوه شیشه ای

·        طرح آرم شیشه های رنگی با مضمون کویر رنگارنگ

·        طراحی آرم به سبک شیشه های رنگی

شکستن تصاویر در خرده های رنگ یکپارچه هنگامی که در طراحی های مدرن اعمال می شود ، مفاهیم معمولی را به لمس انتزاع می بخشد. شیشه های رنگی نیز با توجه به ریشه های آن در کلیسای قرون وسطایی با مقدسات همراه است. احتمالاً تصادفی نیست که این روند آرم اغلب در کنار چشم اندازهای زیبای طبیعت مورد استفاده قرار می گیرد. پس از گذراندن قسمت بهتری از یک سال ، می توان انتظار داشت که اکوسیستم شکننده ما با احترام در طرح های آرم شیشه های رنگی سال 2021 برکت یابد.

به عنوان مثال:

·        طراحی آرم به سبک شیشه ای برای نام تجاری دندانپزشک

·        طراحی آرم: الهه انتزاعی به سبک شیشه های رنگی

·        طراحی آرم به سبک شیشه های رنگی با مضمون طبیعت

·        طراحی آرم به سبک شیشه رنگی غروب آفتاب اقیانوس
شیشه های رنگی

 

2. رسم چشم انداز:

-همانطور که لیندون لیدر ، طراح نمادین گفت ، طراحی عالی از سادگی و شفافیت حاصل می شود. این دو فضیلت همان چیزی است که به طراحی لوگو اجازه می دهد هویت پیچیده یک مارک را به بیننده منتقل کند. به همین دلیل است که بسیاری از روندهای آرم گذشته بر روی مینیمالیسم و ​​طراحی مسطح تمرکز کرده اند.

·        طراحی آرم مکعب با دیدگاه مینیمالیستی

·        طراحی آرم دیدگاه مینیمالیستی طراحی آرم سه بعدی

در حالی که طراحان آرم سال 2021 به هیچ وجه این رویکرد را رها نمی کنند ، آنها به دنبال بازگرداندن برخی از جادوهای تلف شده در ساده سازی بیش از حد هستند. یک روند محبوب طراحی آرم این بوده است که از زاویه دید ظریف استفاده کند. طراحان با استفاده از تکنیک های اساسی طراحی مانند چشم انداز خطی ، انحنای یا خنک کننده ، قادر به ایجاد توهم عمق هستند بدون اینکه طرح را پیچیده کنند.

·        طراحی آرم ظریف ظریف طراحی آرم 3D

·        طراحی آرم از دیدگاه مینیمالیستی

·        دیدگاه مینیمالیستی طراحی آرم سه بعدی

·        طراحی آرم با دیدگاه ظریف

تأثیر این است که آرم ها تاکیدی دارند - نام تجاری به معنای واقعی کلمه از صفحه پرش می کند - در حالی که تکنیک های طراحی نیمه تخت که تاکنون به طراحان بسیار خوب خدمت کرده اند ، دست نخورده باقی مانده اند.
رسم چشم انداز

3. هندسه ساده:

اشکال عناصر سازنده تصاویر هستند. اما در حالی که اشکال بدوی مانند مثلث ، مربع و دایره ها پس از ایجاد پایه و اساس ، معمولاً از رده خارج می شوند ، اما سادگی محض آنها قدرت دارد.

 

طرح های ساده و رنگارنگ انتزاعی آرم

·        طرح های ساده و رنگارنگ انتزاعی آرم

·        رنگارنگ انتزاعی اشکال تایپوگرافی طراحی آرم

·        طراحی آرم انتزاعی مرغ رنگی مونولین

·        طراحی آرم انتزاعی بنفش لیمو مونولین

طراحان سال 2021 با آرم های ساخته شده از خطوط و اشکال ساده از این قدرت بهره می برند. این پایبندی دقیق به مینیمالیسم شکلی ، به این آرم ها خویشتنداری محدود و محاسبه شده می بخشد ، و به آنها اجازه می دهد آزادی را در جاهای دیگر - مانند رنگ های کاملا اشباع تحمل کنند.

·        یکنواخت انتزاعی اشکال تایپوگرافی طراحی آرم

·        طرح های ساده و رنگارنگ انتزاعی آرم

·        طرح های ساده و رنگارنگ انتزاعی آرم

یکی دیگر از ویژگی های این رویکرد این است که لایه بندی ساده می تواند توهم ساختار و عمق را ایجاد کند ، نشانه ای از روند ترسیم چشم انداز است که قبلاً اشاره کردیم. از طریق زبان شکل خالص ، طراحان قادر به ایجاد آرم هایی هستند که به راحتی تجزیه می شوند ، به یاد ماندنی هستند و همزمان دارای رنگ روشن هستند.
هندسه ساده

4. نامه های واگرا:

علامت های کلمه ای - آرم هایی که در اطراف یک حروف چاپی ساخته شده اند - از نظر خوب یا بد ، شهرت مستقیمی دارند. در حالی که آنها نام تجاری را تمام تمرکز لوگو می کنند و بنابراین بیشتر به یاد ماندنی می شوند ، اما مجوز خلاقیت زیادی نمی گذارند. اما طراحان آرم در سال 2021 هر بار یک حرف را تغییر می دهند.

طراحی آرم با حروف دستی برای شرکت لامپ

طراحی آرم تایپوگرافی برای برند تی شرت

حروف چاپی طراحی آرم برای املاک و مستغلات

طراحی آرم با حروف دستی برای شرکت

طراحی آرم با حروف دستی برای نام تجاری مواد غذایی ارگانیک

به طور خاص ، ما شاهد بزرگنمایی های بیشتر و بیشتری از یک حرف در یک علامت کلمه هستیم. این می تواند به اندازه یک عنوان غیر رنگی روی کوچک "i" ظریف باشد و یا به عنوان چپستیک های برجسته ای که یک "H" بزرگ را تشکیل می دهند قابل توجه است. نامه واگرا نه تنها یک نقطه جالب توجه را برای جلب توجه ایجاد می کند ، بلکه بهترین مارک ها را از هر دو جهان به شما می دهد: یک آرم مبتنی بر نوع سنتی که همچنین از نقض قوانین نمی ترسد.

·        طراحی آرم با حروف دستی برای نام تجاری مواد غذایی

·        طراحی آرم با حروف دستی برای مارک چای

·        طراحی آرم با حروف دستی برای تجارت بستنی

·        طراحی آرم با حروف دستی برای رستوران سوشی

·        طراحی آرم با حروف دستی برای مارک کفش ورزشی
نامه های واگرا

5. پرتره واقعی:

این یک واقعیت کاملاً مستند است که افراد به صورت شهودی به دنبال چهره های دیگر می گردند و به همین دلیل پرتره ها برای برقراری ارتباط عاطفی در طراحی مفید هستند. هرچه آن چهره ها معتبرتر و قابل تشخیص باشند ، ارتباط عمیق تر است.

·        به عنوان مثال روند طراحی آرم: تصویر طراحی آرم پرتره

به همین دلیل ، بیشتر طراحان آرم در سال 2021 به عکاسی روی آورده اند که نشان دهنده نژادهای متنوع ، فرهنگ ها ، جنسیت ها ، گروه های سنی و غیره است. در مقابل نمایش همگن که غالباً بیش از حد رسانه ها را شلوغ می کند ، این روش تصور واقعی ایجاد می کند ، که به افراد کمک می کند تا در یک لحظه با یک مارک ارتباط برقرار کنند. این آرم ها می توانند از پرتره های ساده و صاف شخصیت گرفته تا تکنیک های تفصیلی مفصلی باشند که نقص و چین و چروک را برجسته می کنند.

 

·        تصویر آرم طراحی پرتره با دست طراحی شده است

·        تصویر طراحی آرم پرتره با دست کشیده شده است

نکته آخر اینکه طراحان از تصاویری که احساس شخصیت نمی کنند خسته شده اند. در پایان روز ، اینکه آیا یک آرم داستانی را درباره افرادی که مارک تجاری هستند یا افرادی که مارک به آنها خدمت می کند بازگو می کند ، مردم نکته اصلی هستند.

·        طراحی آرم پرتره به سبک حکاکی شده

·        طراحی آرم پرتره به سبک Retro برای یک مارک موج سواری

·        تصویر طراحی آرم پرتره به صورت دستی برای یک آرایشگر

·        تصویر طراحی آرم پرتره با دست کشیده شده است

·        طراحی آرم پرتره دستی برای شرکت مواد غذایی ارگانیک
پرتره واقعی

6. تقارن بکر:

تعادل یکی از اصول اساسی طراحی آرم است و تقارن شاید افراطی ترین بیان آن باشد. نشانه های متقارن در هر طرف یکسان هستند وقتی از وسط تقسیم می شوند.

در حالی که یکسان بودن و پیش بینی بودن ممکن است با افزونگی مترادف به نظر برسد ، طراحی متقارن همه چیز در مورد قدرت است. آنها ما را به یاد ساختمانهایی می اندازند که - هرچند بلند و پیچیده - به گونه ای طراحی شده اند که در برابر خود بایستند و از طریق تعادل متقارن کامل به این مهم دست می یابند.

·        طراحی آرم متقارن مینیمالیستی برای مارک آبجو

·        طراحی آرم متقارن دریایی

·        طراحی آرم متقارن برای شرکت پوشاک

·        طراحی آرم متقارن Monoline برای هتل

·        طراحی آرم مونولین متقارن برای جشنواره موسیقی

این تقارن بکر به آرم ها این امکان را می دهد که دارای هنرهای خطی باشند که هم غیرممکن پیچیده و هم کاملاً مرتب احساس شوند. اما حتی اگر تقارن در طراحی های هندسی معمول باشد ، ما همچنین شاهد هستیم که این روند در آرم های دستی ترسیم می شود. خواه کمال باشد یا طراحان قدرت آن را دنبال کنند ، یک چیز مسلم است: معماری آرم سال 2021 برای مقاومت در برابر زمان ساخته شده است.

·        تصویر متقارن لوگوی آتنا Athena

·        تصویر طراحی آرم درخت سلتیک زندگی

·        طراحی متقارن آرم دکو برای آژانس ادبی
تقارن بکر

7. شخصیت های کوکی:

در حالی که طراحان آرم مسئولیت نمایندگی افراد واقعی را بر عهده دارند ، بسیاری دیگر در سال 2021 با توسل به کاریکاتور و شوخ طبعی اغراق آمیز این مسئله را تقابل می دهند. ما شاهد افزایش آرم های بیشتر مصور هستیم که مفاهیم شوخ طبعی ، اگر عجیب و غریب ، از یک دکتر بازیگر موش صحرایی گرفته تا یک شیرینی پیراهن پر زرق و برق ارائه می دهند.

·        تصویر فضانورد طراحی عجیب و غریب آرم

·        تصویر طراحی خنده دار سیر شخصیت

·        تصویر طراحی خنده دار آرم شخصیت بز

مشاغلی که در زمینه سرگرمی فعالیت می کنند ، به دنبال آرامش مخاطبان خود هستند و طراحان با آرم هایی که بوهومی ساطع می کنند ، پاسخ می دهند. در نهایت ، این طراحی های غریب باعث می شود که مشتریان احساس کنند به جای نام تجاری ، دوستی پیدا کرده اند.

 

·        طراحی آرم تناسب اندام وزنه برداری خنده دار

·        طراحی آرم خرس عروسکی طنز

·        تصویر طراحی خنده دار دونات خنده دار

·        آرم شخصیت شوخ طبع موش برای دندانپزشک
شخصیت های کوکی

8. نمادگرایی مدرن:

ریشه آرم ها همیشه در نمادهای قدیمی بوده است - از ققنوس در حال ظهور تا الهه نامیرا تا چشم بینا. و مانند هیروگلیف و تصویر نگاره های باستانی ، هدف یک آرم برای برقراری ارتباط از طریق شمایل نگاری ساده است.

·        طراحی آرم مهر شمشیر ققنوس

·        نماد چشم همه بیننده طراحی آرم مینیمالیستی است

·        طراحی آرم نماد ankh به سبک مصری

به طور معمول ، آرم ها به دنبال ایجاد زبان نمادین منحصر به فرد خود هستند ، اما در سال 2021 ، طراحان قدرت نمادهای باستانی را هدایت می کنند. نتیجه این است كه فضایل كلاسیك را كه به طور كلی شناخته می شوند ، با چشم انداز یك مارك تجاری تلاش كنید. شروع یک کار جدید جهشی ایمانی است و این آرم های نمادین نوید وحی را می دهند.

 

طرح آرم هلال ماه

طرح آرم تصویرگری الهه

طراحی آرم angel painting
نمادگرایی مدرن

9. حرکت استاتیک:

در سال های گذشته ، شاهد محبوبیت روند آرم های متحرک هستیم . در حالی که فناوری وسیله ای برای این شاهکارهای بصری چشمگیر فراهم کرده است ، طراحان آرم 2021 خود را به چالش می کشند تا در آرم های بی حرکت حرکت ایجاد کنند.

·        تایپوگرافی طراحی آرم حرکت به سبک Glitch

·        طراحی آرم پرنده آبرنگ سر به فلک کشیده

·        طراحی آرم گزاف گویی برای کنترل آفات

این به معنای افزایش ردیاب حرکت ، اشکال مایع ، ذرات پاشیده و خطوط عمل است. برای مشاغلی که به دنبال نوآوری هستند - مانند مارک های فناوری - این یکی از آرم های تبلیغاتی است که مطمئناً سر و صدا می کند. این به مشتریان یادآوری می کند که مارک تجاری فراتر از یک محصول یا خدمات است: این یک موجود زنده است.

طراحی آرم گلیچ درخشان

طراحی آرم حرکت شیشه ای خرد شده

طراحی آرم ویبره به سبک Glitch برای نام تجاری صوتی
حرکت استاتیک

10. طرح های رنگی مشابه:

با روندهای سالانه طراحی آرم ، ما اغلب انتظار داریم که تکنیک هایی خیره کننده ، انقلابی و براندازانه پیدا کنیم. از طرف دیگر ، طرح های مشابه رنگی همان چیزی است که طراحان دانشجو در تئوری رنگ سال اول از آن یاد می گیرند . این اساساً به معنای جفت شدن رنگهایی است که در چرخهای رنگ مجاور یکدیگر هستند و نتیجه آن یک رویکرد علمی برای ایجاد هماهنگی است (به جای تضاد رنگهای مخالف).

طرح آرم هلو و نارنجی نرم

طرح آرم تصویر تیکی با رنگ آبی تیل

آرم انتزاعی آبی و سبز

یکپارچهسازی با سیست فضانورد طراحی آرم

طرح آرم تصویر میمون بنفش آبی

در حالی که طرح های رنگی مشابه لزوماً جدید نیستند ، محبوبیت روزافزون آنها در طراحی آرم ممکن است نشان دهنده رد کنتراست باشد. رنگ یکی از مهمترین ابزاری است که طراحان برای تأثیرگذاری بر احساسات یک بیننده دارند و اگر از ما بخواهید ، کمی هماهنگی چیزی است که همه ما باید در سال 2021 منتظر آن باشیم.

 

طرح نماد آرم ماه هلال ماه برای برند tech

آرم طرح رنگ مشابه با قرمز و بنفش

طرح آرم انتزاعی برنامه فناوری بنفش آبی

طرح آرم مونولین طبیعت آبی و زرد

طرح آرم popsicle صورتی صورتی

2021 یک سال هیجان انگیز برای روندهای آرم خواهد بود!

روند طراحی آرم 2021 فرصتی برای تغییر نام تجاری این دهه جوان است. و با گرایش هایی که به احیای مینیمالیسم و ​​ترکیبات کلاسیک ، از تکنیک های پرسپکتیو تا اشکال ساده گرفته تا تقارن ، متمرکز هستند ، به نظر می رسد آرم های آینده ما به دنبال نوعی خلوص هستند. این که این اشتیاق قوی است یا نه ممکن است به همان اندازه که به این طراحان آرم بستگی دارد ، به بقیه دنیا نیز بستگی داشته باشد.

سخن نهایی: چاپ آرمانی با کارشناسان خبره می توانید فرایند چاپ را برای شما بهبود بخشد.

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر