طراحی-بروشور

10 روش برای برجسته کردن بروشور چاپی

10 روش برای برجسته کردن بروشور چاپی

ما اخیراً 6 مورد را بررسی کردیم که باید هنگام طراحی بروشور از آنها اجتناب کنید و ضمن ایجاد آن لیست ، ما را به فکر فرو برد. آگهی ها می توانند یک روش عالی برای ارتقا business تجارت شما و مهم نیست که بزرگ و کوچک باشید. آنها می توانند جزئی جدایی ناپذیر از استراتژی بازاریابی شما شوند. در تجارت مهم است كه مشتريان شما بفهمند دقيقا آنچه را كه سعي داريد به آنها پيشنهاد كنيد ، است. یکی از روش های انجام این کار استفاده از بروشور دیجیتال است . مهم است که مطمئن شوید بروشور شما برجسته است و مشتریان شما می توانند آنچه را به آنها پیشنهاد می دهید درک کنند.

طراحی جزوه و بروشور - چاپ دیجیتال

برای کمک به شما 10 راه را برای برجسته کردن آگهی بعدی شما بررسی کرده ایم.

1. تصاویر / گرافیک ها:

تصاویر می توانند تأثیر بسزایی در آگهی های تبلیغاتی داشته باشند ، خصوصاً اگر محصولات را در آگهی تبلیغ می کنید. تصاویر با کیفیت بالا و گرافیک قابل توجه که مکمل هر تصویری هستند و همچنین با نام تجاری شما کار می کنند می تواند راهی عالی برای اطمینان از برجسته بودن آگهی تبلیغاتی شما باشد. به هر حال ، شما می خواهید مردم بروشور شما را بلند کنند و آن را بخوانند بنابراین استفاده از گرافیک یا تصاویر در بروشور شما یک الزام است. به یاد داشته باشید که تصاویر شما باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند .

2. عنوان :

عنوان خوب مطلبی است که برای جلب توجه مشتری شما استفاده خواهد شد. کمی وقت بگذارید و به عنوان بروشور خود فکر کنید زیرا این یکی از اولین مواردی است که مشتری می بیند. عنوان شما باید کوتاه و مستقیم به موضوع باشد. این باید به مشتری اطلاع دهد که چه انتظاراتی را در بروشور دارد. این جایی است که شما واقعاً باید پیشنهاد خود را بفروشید.

3. نکات و مزایای اصلی را برجسته کنید:

بزرگترین نکته هر بروشور ، تلاش برای تبلیغ و اطلاع رسانی است. از آگهی ها می توان برای ارتقا range طیف وسیعی از حوزه ها از جمله محصولات جدید و موجود ، فروش ، خدمات یا یک رویداد یا جشنواره آینده استفاده کرد. از بروشور خود برای ارتقا promote مزایای اصلی آنچه در تلاش برای فروش آن هستید استفاده کنید. شما باید دلایلی را برای مشتری انتخاب کنید تا شما را به جای چیزی یا شخص دیگری انتخاب کند. به یاد داشته باشید که هرچند ساده باشد و فقط مهمترین نکات را برجسته کنید.

 

4. خواندن فونت ها:

سعی نکنید خیلی خلاق باشید در مورد فونت های شما. مهم است که افراد بتوانند بروشور شما را بخوانند ، بنابراین حتماً از قلمهایی که برای چاپ مناسب هستند استفاده کنید. همچنین اندازه ها و سبک های مختلف قلم هایی که استفاده می کنید را محدود کنید. بیش از دو قلم برای استفاده در سرتاسر بروشور خود انتخاب نکنید که یکی از آنها برای عنوان اصلی شما و دیگری برای متن باقیمانده در بروشور استفاده شود.

5. محتوا را ساده نگه دارید - کمتر بیشتر است:

ما قبلاً بررسی کردیم که چرا هنگام طراحی پایه بنر ، میزان مصرف کمتر بیشتر است و همین اصل در طراحی آگهی تبلیغاتی نیز وجود دارد. بروشور خود را با اطلاعات زیاد شلوغ نکنید. اجازه دهید تصاویر ، متن ها و عناوین صحبت کنند و رویکرد کمتری را اتخاذ کنند.

6. به یاد داشته باشید که تصحیح کنید:

اشتباهات املایی و گرامری در یک بروشور کاملاً ممنوع است. حتماً هر اینچ بروشور خود را تصحیح کنید و قبل از چاپ به شخص دیگری وادار کنید که روی آن را بخواند. اطمینان حاصل کنید که آنها می توانند آن را به وضوح بخوانند و آنچه شما ارائه می دهید را درک کنند. اگر فروش یا طیف وسیعی از محصولات را تبلیغ می کنید ، مطمئن شوید که قیمت یا تاریخ صحیح را در آن قرار داده اید.

7. به مشتریان خود چیزی پیشنهاد دهید:

همانند مزایای اصلی ، از بروشور استفاده کنید تا چیزی به مشتری خود ارائه دهید. یک کوپن در پایین قرار دهید یا از یک کد تبلیغاتی در آن استفاده کنید. این امر همچنین به شما امکان می دهد میزان تأثیرگذاری بروشور در ایجاد مشاغل جدید را اندازه گیری کنید.

8. محتوا و متن را تراز کنید:

استفاده از قلم های مناسب و ساده نگه داشتن چیدمان تأثیر بسزایی در درک آسان آگهی نامه شما خواهد داشت. نکته دیگری که باید به آن توجه کنید نحوه چیدمان محتوای بروشور شماست. بیشتر ما عادت داریم از چپ به راست و بالا به پایین بخوانیم ، بنابراین هنگام گذاشتن بروشور این نکته را به خاطر بسپارید.

9. پایان کیفیت:

 

نکته دیگری که هنگام تصمیم گیری در مورد بروشور به یاد داشته باشید ، فکر کردن روی چاپ نهایی است. پایان چاپ با کیفیت می تواند به اندازه همه موارد موجود در بروشور شما مهم باشد . استفاده از روکش براق یا روکش یا انتخاب کاغذ لوکس برای بروشور خود می تواند به ایجاد اولین برداشت عالی و به نمایش گذاشتن کیفیت محصول یا خدمات شما کمک کند.

10. تأثیر چین خوردگی ها را در نظر بگیرید:

سرانجام ، چرا استفاده از چین ها را برای برجسته کردن بروشور خود در نظر نمی گیرید. پایان تا شده مانند نیم برابر ، سه برابر یا دروازه می تواند به بروشور شما کمک کند تا تأثیر بیشتری بگذارد. مقاله اخیر ما را در مورد استفاده از چین های کاغذی بخوانید تا برای جزئیات بیشتر تأثیر بیشتری به بروشور خود بدهید .

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر