10 ایده برتر جدید برای تبلیغ کافی شاپ

اگر در خیابان های بالای شهر برای کسب مقام اول نمی جنگید ، آیا می توانید تا به یک کافی شاپ محلی در جامعه محلی خود تبدیل شوید. و اگر واقعاً آماده نیستید که برای آن بجنگید ، نمی توانید انتظار داشته باشید که صندلی های خود را در طول هفته پر نگه دارید.

ما 10 ایده برای جمع آوری استراتژی بازاریابی شما جمع آوری کرده ایم: شروع از محل کار خود و کار به سمت جامعه گسترده تر.

1. از راحتی های کم هزینه صرف نظر نکنید

قهوه عالی مهم است. اما اگر مشتریانی وفادار می خواهید ، ایجاد یک فضای خانگی بسیار مهم است.ابتدا به Wi-Fi سریع و پایدار نیاز خواهید داشت. چه بخواهیم و چه نخواهیم ، بخش بزرگی از مشتریان شما بیشتر از نوشیدنی ها به اینترنت علاقه مند هستند. بنابراین اطمینان حاصل کنید که هر میز سیگنال خوبی دارد و اطمینان حاصل کنید که وقتی خانه کامل دارید ، ارتباط آنها سریع است.

دوم ، شما بسیاری از پریزهای برق را می خواهید. مردم برای استراحت و شارژ مجدد به شما می آیند: هم از لحاظ تصویری و هم از نظر واقعی. چند اسلات دیواری اضافی در نزدیکی میزهای ممکن نصب کنید ، به طور ایده آل با اسلات های مدرن USB. و اگر واقعاً می خواهید به آنها احساس خوش آمد گویی کنید ، روی چند کابل شارژ تلفن و تبلت ارزان قیمت سرمایه گذاری کنید که در صورت نیاز می توانید به آنها قرض دهید.

سرانجام ، شما می خواهید طیف گسترده ای از مطالب را بخوانید. به طور مداوم مجله های مد ، موسیقی و سلامتی اخیر را که در اطراف آن هستند و همچنین روزنامه ها و صفحه گسترده های معروف تر ، ثابت نگه دارید. و اگر فضای لازم برای آن را دارید ، می توانید به فروشگاه خیریه محلی خود حمله کرده و قفسه های خود را با رمان ها و کتاب های کلاسیک با موضوعات عجیب پر کنید.

2. برای استفاده بیشتر از هر مشتری ، فهرست های خود را تغییر دهید

منو بیش از لیست محصولات و قیمتها چیزهای زیادی دارد. کلمات ، چیدمان و رنگهایی که انتخاب می کنید همگی می توانند تأثیر زیادی در عادت های هزینه ای مشتریان شما داشته باشند. بنابراین اگر می خواهید سودآورترین موارد خود را مخفیانه فشار دهید ، منوی جدیدی تهیه کنید که چند مورد از این ترفندهای بازاریابی روانشناختی را دنبال کند:

جلب توجه به معنای گرفتن فروش است. سودآورترین محصولات خود را با فضای سفید اضافی محاصره کنید و از رنگهای پررنگ مانند قرمز و زرد استفاده کنید تا توجه مشتریان خود را به آنها جلب کنید.

ابتدا کالاهایی را که می خواهید بیشتر بفروشید لیست کنید. بیشتر غذاخوری ها بیشتر از سایر موارد موجود در آن بخش ، ناخودآگاه دو مورد برتر را در یک بخش سفارش می دهند.

منوی خود را در اطراف "مثلث طلایی" طراحی کنید. وقتی برای اولین بار یک منو باز می کنیم ، چشمان ما معمولاً از مرکز شروع می شود ، قبل از اینکه به گوشه بالا سمت راست و سپس سمت چپ بالا برویم. بنابراین اگر می خواهید آنها اولین پیشنهادات جالب توجه شما را ببینند ، این سه موقعیت مکانی برای ارائه آنها است.

نمادهای ارزی را از قیمت های خود حذف کنید. با استفاده از یک عدد برهنه ("4" به جای "4 £") مشتریان شما را تشویق می کنند که جدا از مقدار واقعی پول واقعی باشند - و قیمت محصولات شما کمتر از نگرانی واقعی است.

یک پاسخ احساسی با نام های محصول خلاق ایجاد کنید. ممکن است قویترین اسپرسوی خود را برداشته و نام آن را "پدرخوانده" بگذارید. یا می توانید منحرف ترین برش کیک خود را به "ماری آنتوانت" تبدیل کنید. این ارجاعات فرهنگی ساده می تواند در نوستالژی مشتریان شما تأثیر بگذارد و آنها را در مورد یک قهوه یا کیک قبل از اینکه حتی آن را ببینند یا بچشند ، هیجان زده کند.

بهترین قسمت؟ منوها برای همیشه دوام ندارند. این بدان معناست که هر ماه یا دو ماه ، پول یکسانی را برای چاپ منوهای جدید هزینه خواهید کرد - بنابراین فرصتی مناسب برای آزمایش منظم برخی از طرح های جدید ، موارد جدید یا نام محصولات جدید است. منوهای بروشورهای تاشو همیشه اصلی ترین مورد برای شستشوها بوده اند ، با این وجود بیشتر کافی شاپ ها این روزها طرح های تاشو و مسطح را انتخاب نمی كنند ، اندازه آگهی A5 رایج ترین است .
10 ایده برتر جدید برای تبلیغ کافی شاپ

3. با کارتهای وفاداری پاداش دهنده مشتریهای مادام العمر ایجاد کنید

یک دلیل وجود دارد که ما کارت هایی از این دست را تقریباً در هر فروشگاه خرده فروشی یا غذاخوری معمولی دیده ایم.وقتی مشتری ها مکان های مناسب دیگری برای تهیه یک قهوه یا یک لقمه برای خوردن دارند ، باید دلیل محکمی برای بازگشت دوباره به تجارت خاص خود به آنها ارائه دهید.کارت های وفاداری این کار را انجام می دهند. هر بار که مشتری قهوه ای را در مغازه شما خریداری می کند ، مهر یا حفره ای بر روی کارت خود پیدا می کند. هر ده قهوه ای که می خرند یازدهمین قهوه را به صورت رایگان دریافت می کند. ساده.

حالا برای قسمت جالب.

وقتی کسی کارت وفاداری داشته باشد ، با آگهی کافی شاپ شما در کیف پول خود در حال گردش است. هر وقت آنها از دستگاه پول نقد استفاده می کنند یا در مغازه دیگری چیزی می خرند ، تجارت شما و این واقعیت که تقریباً یک قهوه رایگان به دست آورده اند به آنها یادآوری می شود.

علاوه بر این ، هر وقت آن شخص کیف پول خود را باز می کند ، دوستان و خانواده آنها این فرصت را دارند که کارت شما را ببینند. بنابراین اگر با کارت وفاداری خود مانند یک پوستر یا تبلیغ سنتی رفتار کنید ، بدون صرف هزینه ای برای خرید فضای تبلیغاتی ، فرصتی واقعی برای جلب توجه مشتریان جدید دارید.

مطمئناً ، اگر قصد دارید از کیف پول مشتری برای فضای تبلیغات استفاده کنید ، به کارت ویزیت ی احتیاج دارید که به اندازه کارت ویزیت ضخیم کلاسیک سخت باشد تا بتواند زنده بماند و بعد از چند ماه استفاده همچنان هوشمندانه به نظر برسد - مانند کارتی که از یک طرف آن براق باشد. دوام اضافی ، طرف دیگر بدون پوشش بسیار مناسب برای مهر زنی لاستیک است.

 10 ایده برتر جدید برای تبلیغ کافی شاپ

یک کارت وفاداری بادوام ، رنگارنگ و چشم نواز با پیشنهادات و آدرس ویژه خود در پشت طراحی کنید و اجازه دهید مشتریان فعلی شما بازاریابی شما را برای شما انجام دهند.

4- پیشنهادات خود (و سبک خود) را با پوسترهای با کیفیت بالا تبلیغ کنید

بیشتر مشتریان کافی شاپ برای محاسبه خرید ماشین جدید به کافی شاپ شما نمی آیند و نمی خرند - آنها فقط برای یک نوشیدنی و یک لقمه اینجا هستند.بنابراین وقتی آنها می رسند ، اغلب به دنبال اولین چیز جذابی می روند که می بینند. و این بدان معناست که شما یک فرصت واقعی دارید که بیشترین سود و نوشیدنی و پیشنهادات ویژه خود را دقیقاً در زیر دماغ آنها قرار دهید.

چند پوستر بزرگ ، درخشان و رنگارنگ دریافت کنید که معاملات و پیشنهادهایی را که می خواهید بیشتر از آنها بفروشید ، فشار دهید و آنها را در مکان هایی قرار دهید که چشم  بازدید ابتدا به آنها می افتد - در پنجره مرکزی درب ورودی ، بالا و پشت جایی که باریستاهای شما کار می کنند

با بسته های کوچک پوستر چاپی هر ماه یا بیشتر ، می توانید پیشنهادات و معاملات مختلف را تجربه کنید تا زمانی که پیام های مناسب را پیدا کنید. و همچنین فرصتی برای ادامه چرخش برخی از تزئینات کم هزینه ، با طراحی ها و سبک های زنده که متناسب با محیط یا موضوع کافی شاپ شما باشد.

5. با شارژ مجدد رایگان یک پیشنهاد ویژه ارزان قیمت ایجاد کنید

این یکی ممکن است ضد شهودی به نظر برسد - به نظر نمی رسد دادن قهوه رایگان خیلی از برنامه های تجاری باشد. اما با ما همراه باشید.ابتدا می توانید از فنجان هایی که اندازه آن نصف است استفاده کنید در حالی که هنوز همان قیمت را شارژ می کنید. حتی در صورت رایگان بودن دوباره شارژ کردن ، اکثر مردم از فنجان قهوه دوم خود عبور نمی کنند - و حتی برخی از آنها فاقد فنجان دوم هستند.

این بدان معناست که شما یک پیشنهاد فریبنده (قهوه نامحدود) برای قرار دادن آگهی ها و نمایشگرهای خود دارید ، در حالی که محصول بهتری ارائه می دهید (قهوه ای که در وعده های کوچکتر تازه و گرم بماند) و برای هر مشتری درآمد بیشتری کسب می کنید (به طور متوسط ​​کمتر از دو نیم فنجان ، اما همیشه برای یک فنجان کامل شارژ می کنید).

مطمئناً شما به نوعی محدودیت منطقی نیاز دارید. شما می توانید تخلیه مجدد رایگان را به قسمتهای روز خالی بودن فروشگاه خود محدود کنید (مانند 2 بعد از ظهر تا 4 بعد از ظهر) یا فقط یک ساعت محدودیت پیشنهاد را بگذارید.

6. ایمیل های آنها را با کارت بازخورد برنده جایزه بگیرید

موفق ترین کافی شاپ هایی هستند که یاد می گیرند چگونه کسب و کار مکرر کسب کنند و آن را حفظ کنند. این بدان معناست که همان مشتریان عادی را راضی نگه دارید ، ضمن اینکه مشتریان جدیدی را ترسیم کرده و یاد می گیرید که چگونه آنها را راضی نگه دارید.ساده ترین راه برای انجام این کار صحبت با مشتریان است. از آنچه آنها دوست دارند و چه چیزی را دوست ندارند پیدا کنید و از آنها درباره تغییراتی که دوست دارند مشاهده کنند بپرسید.

 10 ایده برتر جدید برای تبلیغ کافی شاپ

در حقیقت ، اکثر مشتریان خیلی مودب هستند و نمی توانند به شما بگویند که قهوه زباله و باریستاهای بی ادب دارید. در عوض ، تشویق بازخورد از طریق کارت می تواند به شما در جمع آوری نظرات صادقانه و مستقیم کمک کند.با هر کارت بازخورد ارسالی ، می توانید آن مشتری را در یک جایزه بفرستید تا یک چیز سرگرم کننده - مانند یک قهوه رایگان به مدت یک هفته و با هر کارت بازخورد ارسالی ، شما همچنین می توانید ایمیل مشتری را بگیرید - این بدان معنی است که شما یک روش غیر تهاجمی برای تبلیغ پیشنهادات ویژه کافی شاپ ، محصولات جدید یا رویدادهای آینده دارید. این کار را ساده انجام دهید ، یک کارت اندازه A6 این کار را انجام می دهد ، به طوری که مشتری بیش از حد از س tooالات احساس خستگی نمی کند.

7. آنها را با نمونه های رایگان حلقه کنید

با اعتماد به نفس ترین و مثبت ترین کارمند خود را انتخاب کنید ، آنها را با یک سینی لیوان کاغذی به اندازه اسپرسو بارگذاری کنید و آنها را در جلوی مغازه خود قرار دهید تا بتوانند با محصولات رایگان عابران را به خود جلب کنند.نمونه هایی از محصولات اصلی قهوه خود را ارائه دهید ، اما فراموش نکنید که چند نمونه از مواردی را که می تواند شما را از رقبای خود متمایز کند ، ذکر کنید. کیک های فاقد گلوتن ، ماست های منجمد ، طعم دهنده های شربت عجیب و غریب - هر چیزی که برای جلب توجه شما متفاوت باشد.

مگر اینکه کسی در آن لحظه به دنبال کافی شاپ باشد ، پس از چشیدن طعم و مزه ، احتمالاً فقط به راه رفتن ادامه می دهند. بنابراین مطمئن شوید که کارمند مزخرف خود را با برخی کارت های بازرگانی ، کارت های وفاداری یا آگهی های تبلیغاتی مسلح کرده اید تا افراد علاقه مند بتوانند با کپی آدرس و پیشنهادات ویژه شما از این محل دور شوند.

8- برای افرادی که عجله دارند تابلوی روسازی سریع ایجاد کنید

اگر تا به حال در محل کار خود اقدام به جمع آوری کمک مالی در خیابان کرده اید ، می دانید که بیشتر مردم دوست ندارند در خیابان متوقف شوند.بنابراین و همچنین (یا به جای) شخصی که نمونه های رایگان را در اختیار شما قرار می دهد ، تخته A را در بهترین نقطه از سنگ فرش قرار دهید تا مورد توجه عابران قرار گیرد.فقط به یاد داشته باشید که فقط چند ثانیه فرصت دارید تا علاقه شخصی را قبل از اینکه حرکت کند ، جلب کنید و کافی شاپ خود را فراموش کنید. این بدان معنی است که نشانه شما باید:

توجه آنها را جلب کنید - چیزی غیر منتظره بگویید ، یا یک شوخی سبک را امتحان کنید

مختصر و ضعیف باشید - هر تعداد کلمه ای که می توانید از آن دور شوید ، با همان قلم بزرگ که فضای خالی دارید ، نوشته شده است

برخی کافی شاپ ها به سراغ تابلویی به سبک تخته می روند که با گچ نوشته شده است. این یک روش عالی برای آزمایش چند ایده مختلف یا چرخاندن پیشنهادات ویژه روزانه است. اما هنگامی که فرمول پیروزی برای پیام یا مفهوم نشانه خود را پیدا کردید ، می توانید به سمت یک پوستر تبلیغاتی چاپ شده سربرگ A4 افست یا سربرگ A5 افست حرفه ای تر قدم بگذارید .با استفاده از این وضوح بالاتر ، شما می توانید جزئیات کوچکتر را برای افرادی که وقت توقف دارند و به نظر می رسند ، جا دهید - مانند عکس از فضای داخلی کافی شاپ شما ، یا لیست قیمت چند محصول شما.

9. تمرکز خود را روی مناطق پرتردد با آگهی های تبلیغاتی ارزان قیمت بگذارید

هر مشاغل به اندازه کافی خوش شانس نیستند که در کنار ایستگاه قطار یا یک مرکز خرید مکانی داشته باشند.اما اگر کافی شاپ شما در فاصله پیاده روی یک منطقه پرتردد قرار دارد ، می توانید با کمی پشتکار مقداری از آن ترافیک را تغییر مسیر دهید.برخی از بروشورهایی را که بهترین پیشنهادات ویژه شما را نشان می دهند ، به همراه چند عکس از کافی شاپ و یک نقشه واضح برای مکان خود چاپ کنید. سپس دریابید که کدام قسمت از منطقه محلی شما بیشترین میزان تردد در پا را دارد و هر روز یکی یا دو نفر از کارکنان خود را در آنجا پایین بیاورید.

اگر احساس هوشمندی می کنید ، می توانیم کارها را واقعاً کارآمد بسازیم. می توانید به رهگذران بگویید - یا آن را روی بروشور خود چاپ کنید - که تحویل دادن برگه ، آنها را در کافی شاپ تخفیف می دهد. این می تواند به معنای یک اسپرسو رایگان ، یک قهوه خرید یکبار دریافت یک بار رایگان یا یک تکه کیک رایگان هنگام خرید یک قهوه بزرگ باشد.

قسمت مهم این است که آنها برای دریافت تخفیف باید بروشور را به شما برگردانند. بنابراین مشتری جدیدی آورده اید و یک آگهی تبلیغاتی دارید که می توانید روز بعد دوباره از آن استفاده کنید - این بدان معناست که دیگر نیازی به صرف هزینه زیادی برای چاپ مشتری جدید ندارید.

10. با مشاغل محلی خود رابطه واقعی برقرار کنید

اگر می خواهید یک کافی شاپ ساخته شود تا دوام داشته باشد ، نیاز به تکرار تجارت مشتریان عادی دارید.و یکی از بهترین راه ها برای دستیابی به آن درگیر شدن مستقیم با جامعه محلی است.

این کار می تواند به راحتی صرف کنار گذاشتن چند قهوه رایگان برای کارکنان فروشگاه های خرده فروشی کنار شما باشد ، یا اینکه داوطلب شوید و در جوامع محلی ، جلسات و یا رویدادهای خاص شهر خود را بخورید. مطمئناً قهوه های رایگان خود را همراه با کارت ویزیت و بروشور سرو خواهید کرد. اما مردم محلی هنوز از درگیر شدن مشاغل شما قدردانی خواهند کرد - حتی اگر بدانند این یک ترفند بازاریابی است.

حتی می توانید برخی از بازدیدها را به شیوه های حمله به دفاتر محلی ترتیب دهید. برای تنظیم وقت کافیست از قبل با چند مشاغل محلی تماس بگیرید و سپس یک سفر کوتاه به محل کار آنها انجام دهید تا چند نمونه رایگان و چند منو به شما اختصاص دهد. در حالی که در آنجا مشغول پخش قهوه رایگان هستید ، همچنین زمان مناسب ارائه پیشنهاد تخفیف گروهی به مدیریت در صورت برگزاری جلسات منظم صبحانه در فروشگاه شما ، زمان مناسبی است.

اکثر مشاغل با خوشحالی از برخی از جشن های رایگان در محل کارشان استقبال می کنند و کارمندان آنها احساس می کنند که باید با قدم زدن در کافی شاپ شما لطف کنند تا شما را امتحان کنند. و همین که آنها را وارد در کردید ، در هر استراحت ناهار می توانند به سراغ شما بیایند

پس چه بعدی؟

بهترین زمان برای شروع تبلیغ کافی شاپ اکنون است.

روشهای بی شماری برای جابجایی مشتری از طریق درب وجود دارد و شما باید چند روش مختلف را امتحان کنید قبل از اینکه بدانید چه چیزی برای بازار و روش تجارت شما مناسب است.
10 ایده برتر جدید برای تبلیغ کافی شاپ

اما به طور کلی ، به یاد داشته باشید:

بر تکرار تجارت تمرکز کنید - از کارت های وفاداری استفاده کنید ، و مسافران و خریداران محلی را هدف قرار دهید

افراد را در آستان خود اسیر کنید - نمونه های رایگان ارائه دهید و چند علامت روکش سریع رو امتحان کنید

شلوغ ترین مناطق را به سمت خود بیاورید - به دنبال ایستگاه های قطار و سوپرمارکت های اطراف باشید ، بروشورهایی با نقشه و راهنما پخش کنید و هر روز در آن نگه دارید

با افراد محلی درگیر شوید - داوطلب رویدادهای اجتماعی شوید و برخی از موارد رایگان را برای مشاغل منطقه خود بیاورید.

تبلیغ کافی شاپ شما به بودجه زیادی احتیاج ندارد و روشهای محلی و قدیمی زیادی وجود دارد که می توانید امتحان کنید.

اما هرچند که این کار را انجام دهید ، اگر می خواهید بعد از بیان نظر شما را به خاطر بسپارند ، به چاپهای با کیفیت بالا احتیاج خواهید داشت - بنابراین نگاهی به برخی از آگهی ها ، کارت ویزیت ها  و پوستر های ما بیندازید تا ببینید چگونه می توانیم کمک کنیم از طریق درب ورودی خود مشتری بیشتری بگیرید.

منبع: چاپ آرمانی

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر