321ea6da

کارت ویزیت چگونه می تواند به شما کمک کند؟

بیشتر جنبه های تجاری دیجیتالی شده اند و بنابراین ، کاملاً منطقی است که کارت های کسب و کار دیجیتالی شود ، درست است؟

ما می دانیم که کاغذ تقریباً از همه جنبه ها به تدریج منسوخ می شود.با این حال ، قبل از این که برای کارتهای بازرگانی همین حرف را بزنیم ، ارزیابی اینکه کارتهای بازرگانی دیجیتال واقعاً مفید هستند ، ضروری است.بهترین راه برای انجام این کار ، بررسی هر دو جوانب مثبت و منفی کارت ویزیت دیجیتال است.

مزایای کارت های کسب و کار دیجیتال

متمایز

یک شانس عادلانه وجود دارد که در یک گروه از افراد تجاری ، تنها کسی باشید که کارت ویزیت دیجیتال در اتاق دارید.این باعث می شود شما منحصر به فرد شوید و علاقه یک سرمایه گذار ، شریک یا مشتری بالقوه کسب و کار را جلب کنید.

تغییرات هوشمند

وقتی آدرس ایمیل ، شماره تلفن یا سایر جزئیات کسب و کار خود را روی کارت تغییر می دهید ، نیازی نیست که وقت و وقت خود را برای چاپ کارت های ویزیت جدید تلف کنید.در عوض ، فقط در چند ثانیه می توانید هر جزئیات را به صورت رایگان تغییر دهید.

مقرون به صرفه

با توجه به اینکه کارت ویزیت های دیجیتال رایگان هستند ، می توانید پس انداز زیادی کنید که در غیر این صورت برای چاپ افست هزینه می کردید.همچنین ، شما احتمال گم شدن کارت را به حداقل می رسانید ، این بدان معناست که به احتمال زیاد فقط یکبار باید کارت خود را به مشتری ، سرمایه گذار تجاری یا شریک بدهید.

سازگار با محیط زیست

همانطور که همه ما آگاه هستیم ، عرضه درختان و در نتیجه کاغذ با سرعت نگران کننده ای از بین می رود و باعث نگرانی های زیست محیطی زیادی شده است.استفاده از کارت ویزیت دیجیتال به جای کاغذ نشان می دهد که شما به محیط زیست اهمیت می دهید و این باعث افزایش اعتبار شما در صنعت می شود.

ارسال آسان است

ارسال کارت ویزیت دیجیتال خود برای هر تعداد از افراد فقط با کلیک یک دکمه بسیار آسان است.گیرندگان شما می توانند فقط با به اشتراک گذاشتن لینک ، کارت را به افراد دیگر منتقل کنند.

معایب کارتهای بازرگانی دیجیتال

کمتر به یاد ماندنی است

وقتی کارت ویزیت را چاپ می کنید و آن را به یک گیرنده تحویل می دهید ، احتمالاً آنها به یاد شما می آورند.کارت های دیجیتال این تأثیر را ندارند زیرا کمتر شخصی هستند.کارت های ویزیت کاغذی دارای رنگ ، شخصیتی و ابزاری بی نظیر از شبکه های انسانی هستند.

دسترسی به اینترنت

برای ایجاد و ارسال کارت به دسترسی به اینترنت نیاز خواهید داشت و گیرندگان شما نیز برای مشاهده کارت به آن نیاز دارند.بنابراین ، اگر هر طرفی از اتصال اینترنتی برخوردار نباشد ، دسترسی به کارت ویزیت غیرممکن است.

چند گزینه طراحی

اگر از یک سرویس رایگان برای ایجاد کارت ویزیت خود استفاده می کنید ، در طراحی های کلی گیر کرده اید.این بدان معناست که شما کارت منحصر به فردی که نشان دهنده نام تجاری شما باشد ، نخواهید داشت.

ایمیلهای باز نشد

همانطور که همه می دانند ، اکثر افراد فقط ایمیل هایی را باز می کنند که برای مشاهده و بدون خواندن دیگران لازم است.به همین ترتیب ، احتمال دور ریختن کارت دیجیتال شما با بقیه نامه های خوانده نشده زیاد است.کارت های ویزیت دیجیتال از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار هستند ، اما دارای سهم منفی خود هستند.

قبل از تصمیم گیری برای دیجیتالی شدن ، لازم است ابتدا مخاطب خود را بسنجید تا اطمینان حاصل کنید که مزایا بیشتر از موارد منفی است.

به دنبال چاپ دیجیتال هستید؟ آرمانی دیجیتال یک سرویس چاپ دیجیتال قابل اعتماد و مورد اعتماد است و بیش از 10 سال تجربه در صنعت دارد.

اگر به دنبال چاپ دیجیتال با بهترین کیفیت با رقابتی ترین قیمت هستید ، لطفاً امروز با شماره ما تماس بگیرید.

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر