کارت ویزیت با یک تبریک محلی

موفقیت در کسب و کار و گسترش دفتر جدید نیاز به رویکرد خلاقانه تری برای شبکه های تجاری جدید دارد.چاپ آرمانی با افتخار اعلام می کند که اخیراً دفاتر فروش منطقه ای را در برخی از بزرگترین شهرهای ایران افتتاح کرده است.

مدیر بازاریابی مهران برای این شرکت گفت: "اگرچه مشتری ما در سراسر ایران گسترش یافته است ، ما متوجه شدیم که حدود 50٪ از تجارت ما از 8 شهر بزرگ است ، بنابراین برای استفاده از این ما گام افتتاح دفاتر فروش را برداشتیم. در تهران ، مشهد ، تبریز "صنعت چاپ معمولاً مکان خوبی برای مشاهده هرگونه بهبودی از رکود اقتصادی است ، زیرا با افزایش اعتماد به نفس کسب و کار آنها با تبلیغ و بازاریابی خود فعالتر می شوند و این بزودی جنبش جمع می شود. ما شاهد رشد اقتصادی در اواخر سال 2019 بودیم که نشان می داد اقتصاد سرانجام خود را از رکود خارج می کند ، بنابراین احساس کردیم زمان مناسب برای گسترش است. "

ثابت شده است که این حرکت با افزایش 20 درصدی گردش مالی شرکت در سه ماهه اول 2015 موفق بوده است.

چاپ آرمانی برای جشن گرفتن افتتاح دفاتر جدید ، کارت ویزیت با استفاده از گویش محلی برای هر یک از دفاتر خاص ایجاد کرده است. کارتهایی که برای دفتر مرکزی آنها در نزدیکی مشهد استفاده شده بود برای سلام گفتن از(گویش) محلی استفاده می کرد.

کارت ویزیت بومی سازی شده

مهران در ادامه توضیح داد که چگونه آنها باید مراقب باشند تا مشتریان با این ایده ناراحت نشوند .. "ما می خواستیم با استفاده از کارت های منطقه محلی خود ، یک نقطه صحبت برای کارکنان فروش ایجاد کنیم. "این قصد از بین بردن کسی نبوده است و یا بیش از حد بد دیده می شود ، بنابراین ما باید مراقب باشیم که کدام کلمات را انتخاب می کنیم ، سلام و احوالپرسی مانند را رها کنیم زیرا ممکن است خیلی کلیشه ای باشد و ممکن است برخی از افراد را آزرده کند و موضوع را کاملا از دست بدهد "

اگر می توانید یک فرصت شغلی را در آستانه مشاهده قرار دهید اما مطمئن نیستید که ریسک کنید ، مقاله " نحوه ارزیابی فرصت های شغلی" ما را بررسی کنید.

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر