کارت ویزیت ابزار مهم بازاریابی

با تمام صحبت هایی که در مورد اهمیت بازاریابی صحیح محصول یا خدمات شما انجام می شود،مهم است که ازباارزش ترین کالای مورد نظرغافل نشوید: خودتان. همانقدر که آن آگهی تبلیغاتی با ظاهر زیبا توجه مناسبی را برای محصول شما جلب می کند ، یک کارت ویزیت نیز طراحی شده است تا همان کار را برای تصویر حرفه ای و هم به طور کلی شغل شما انجام دهد.

اما آیا کارت های بازرگانی هنوز در دنیای دیجیتال جایگاهی دارند؟ در عصری که به لطف ابزارهایی مانند شبکه های اجتماعی یافتن شخصی از همیشه آسان تر است ، آیا هنوز هم مردم باید از طریق طراحی ، چاپ و توزیع کارت ویزیت کار کنند؟ پاسخ پاسخی است که ممکن است شما را متعجب کند.

کارت های کسب و کار: توسط شماره ها

با دور شدن از آمار ، به راحتی می توان فهمید که پاسخ این سوال که "آیا کارت های بازرگانی هنوز هم یک ابزار مهم در دنیای دیجیتال هستند؟" بله قاطع است طبق یک مطالعه ، هر ساله حدود 10 میلیارد کارت ویزیت (!) در ایالات متحده چاپ می شود - یا تقریباً هر روز 27 میلیون کارت ویزیت.

اما با غواصی عمیق تر ، واضح است که کارت های بازرگانی عملکردی را انجام می دهند که فراتر از توزیع اطلاعات تماس است. کارت ویزیت در واقع نقش مهمی در تجارت شما نیز دارند. به ازای گذراندن هر 2000 کارت ویزیت ، می توانید انتظار داشته باشید که فروش شما به طور متوسط ​​2.5 درصد افزایش یابد. کارت های بازرگانی همه کارها را انجام می دهند ، از نشان دادن جدی بودن شخصی برای افزایش شناخت و آگاهی از برند شخصی.

یکی از نقاط قوت عمده بازاریابی چاپی و استفاده از کارت ویزیت فیزیکی بودن آن است. اینها چیزی ملموس است که مردم می توانند آن را در دست بگیرند و از همه مهمتر با دوستان و سایر اعضای خانواده به اشتراک می گذارند. در عصری که مردم بیش از هر زمان دیگر توسط پیام های دیجیتالی بمباران می شوند و ایمیل ها می توانند در عرض چند ثانیه حذف شوند (و می توان در سایت های شبکه های اجتماعی مانند توییتر افراد را بی صدا کرد) ، هرگز اهمیت این واقعیت ساده را دست کم نگیرید.

قدرت اولین برداشت

صرف این که کارت های بازرگانی هنوز به یک هدف می پردازند ، به این معنی نیست که همه کارت های کسب و کار به طور یکسان ایجاد می شوند. تعدادی از نکات مربوط به طراحی وجود دارد که می توانید با استفاده از چاپ پرینت آرمانی اولین بار که کارت خود را به مشتری یا در آن رویداد بزرگ بعدی شبکه تحویل می دهید ، احساس اولیه را ایجاد کنید.

 

موسسه سورتابی  تخمین می زند که مشتریان احتمالی ده برابر بیشتر از کارت سفید استاندارد کارت ویزیت پر از رنگ را نگه دارند. رنگ همچنین  تأثیر تعامل بر توانایی فرد در پیروی از دستورالعمل های ساده را افزایش می دهد. این یک مزیت بسیار قدرتمند است که نمی توان آن را نادیده گرفت.

 

تقریباً هفتاد و دو درصد افراد می گویند که آنها شرکت یا مارکی را که شخص برای آن کار می کند بر اساس کیفیت کارت ویزیت خود قضاوت می کنند. به همین ترتیب ، سی و نه درصد از کسانی که به یک نظرسنجی پاسخ دادند ، گفتند که اگر کارت ویزیت "با ظاهری ارزان" داشته باشند ، تجارت با کسی را انتخاب نمی کنند.

کارت های بازرگانی هنوز در دنیای دیجیتال ضروری هستند و این بدان معناست که شما باید وقت خود را برای انجام خوب آنها اختصاص دهید.

آیا برای ایجاد کارت ویزیت عالی به کمک نیاز دارید؟ از خدمات طراحی گرافیک گرفته تا گرماگرافی ، گوشه های گرد یا برش قالب های سفارشی ، می توانیم کارت های ویزیت شما را ویژه کنیم!

کارشناسان خبره پرینت آرمانی در خیابان زرتشت تهران آماده پذیرای از انواع سفارشات کارت ویزیت شما در سایزهای مختلف مانند:

کارت ویزیت مستطیل

کارت ویزیت مربع

کارت ویزیت باریک

کارت ویزیت خاص و لوکس

کارت ویزیت طلاکوب

کارت ویزیت مشکی

کارت ویزیت ضخیم بافت‌دار

کارت ویزیت ضخیم کلاسیک

کارت ویزیت متناسب با جنس انتخابی

کارت ویزیت مات

کارت ویزیت براق

کارت ویزیت بافت دار مرغوب

کارت ویزیت بافت دار استاندارد

کارت ویزیت ساده

کارت ویزیت استاندارد

کارت ویزیت استاندارد و معمولی

و هر کارت ویزیتی که شما نیاز داشته باشید هستند

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر