کارت ویزیتی ایجاد کنید که توجه مردم را جلب کند

 

 

 

 

 

کارت  ویزیتی ایجاد کنید که توجه مردم را جلب کند

آماده ایجاد اولین برداشت عالی هستید؟ با گزینه های کارت ویزیت از سنتی تا مرسوم ، مد روز ، طرفداران خود را مجذوب کنید. با داشتن انواع طرح ها و کاغذها یافتن موردی که مناسب تجارت شما باشد ، آسان است. هر مشاغل نوعی خاص کارت ویزیت خود را دارد.

سوالات متداول

س: کارت های ویزیت چه اندازه ای دارند؟

پاسخ: برای جزئیات بیشتر می توانید به راهنمای اندازه و ابعاد ما مراجعه کنید ، اما در اینجا خلاصه ای از اندازه کارت ویزیت استاندارد آورده شده است:

  • اندازه کارت ویزیت در اینچ: 3.5 " 2" x
  • اندازه کارت ویزیت در سانتی متر5.5*8.5 / میلی متر: 85 55 x میلی متر
  • کسب و کار اندازه کارت در فتوشاپ: 600 1050 x پیکسل

ما در پرینت آرمانی همچنین کارت های مربع یا گوشه های گرد را ارائه می دهیم که کمی متفاوت از اندازه کارت ویزیت معمولی است. همچنین ، هنگام طراحی یا انتخاب الگوی ، به یاد داشته باشید که ابعاد کارت ویزیت ممکن است شامل یک "منطقه پرت" باشد ، که فضای اضافی برای تصاویر ، الگوها یا عناصر طراحی است که فراتر از لبه های برش خورده است - این به جلوگیری از وجود لبه های سفید در اطراف کمک می کند.

س: ضخامت کارت ویزیت چقدر است؟

الف: ضخامت کارت ویزیت معمولاً با "امتیاز" اندازه گیری می شود که به اختصار "pt" می شود. هرچه عدد بیشتر باشد ، کارت ضخیم تر است. ضخامت کارت ویزیت استاندارد 14 ppt است ، اما وزن می تواند بسته به نوع کاغذ متفاوت باشد. به عنوان مثال ، کارت های ویزیت فوق العاده ضخیم ما در واقع 32pt هستند و کارت های Premium Plus ما با 18pt ارائه می شوند.

س: با کارت های بازرگانی قدیمی چه کار می کنم؟

پاسخ: اگر اطلاعات هنوز اکثراً صحیح است ، می توانید با عبور از اطلاعات خارج از تاریخ و نوشتن متن جدید ، آنها را به عنوان نسخه پشتیبان نگه دارید. اگر کارت ها عمدتا نادرست هستند ، توصیه می کنیم آنها را بازیافت کنید.

س: چگونه می توانم کارت ویزیت را سازمان دهی کنم؟

پاسخ: ما توصیه می کنیم از یکی از دارندگان کارت ویزیت خود که در مجموعه ای از مواد و سبک های مختلف موجود است ، استفاده کنید.

س: چگونه طرح کارت ویزیت را انتخاب کنم؟

پاسخ: به طور سنتی ، کارت های ویزیت طرح افقی دارند ، اما اگر به دنبال احساسی متفاوت و مدرن هستید ، ما الگوهای زیادی برای کارت ویزیت های عمودی نیز داریم. تا آنجا که به طرح های خاص طراحی ، ما هزاران نفر داریم که می توانید به سرعت براساس صنعت ، شکل ، سبک و موارد دیگر مرتب کنید و فهرست کنید. و اگر از خود می پرسید که چه اطلاعاتی را باید وارد کنید (و اینکه کجا باید به آنجا برسد) ، برخی از مقالات مربوط به موارد ضروری کارت ویزیت و برخی نکات برای ایجاد کارت خود را بررسی کنید.

س: اگر من یک پایان خاص به کارت خود اضافه کنم (مانند براق برجسته یا) ، آیا آن در هر دو طرف است؟

آ:قسمت جلوی کارت شما از هر نوع بافت یا اتمام انتخابی برخوردار خواهد بود. قسمت پشتی یک سطح صاف و مات خواهد بود - برای افزودن یادداشت ، قرار ملاقات یا سایر اطلاعات عالی است.

س: آیا دارندگان و جعبه های کارت ویزیت من را ارائه می دهید؟

پاسخ: مطمئناً این کار را می کنید. شما می توانید از طریق انواع سبک ها و مواد ، به همراه برخی از گزینه های سفارشی سازی ، در صفحه دارندگان کارت ویزیت ما انتخاب کنید .

 

 

 

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر