کارت دعوت دیجیتال چیست؟

کارت دعوت دیجیتال و چاپ کارت دعوت حضور در مراسم خاص یا رویداد تجاری خود را افزایش دهید. نیازی به پرداخت یک طراح گرافیک نیست - شما می توانید کارت دعوت خود را با کیفیت حرفه ای با ابزار طراحی آنلاین رایگان خود بسازید ! دعوت نامه های یک طرفه یا دو طرفه را روی کاغذ برتر چاپ کنید که در دست عالی به نظر می رسد و احساس خوبی دارد. در مورد جشن خود با دعوت نامه های یک نوع که سبک شما را منعکس می کند ، اعم از سنتی ، شوخ طبع یا زیبا ، صحبت کنید. کارت های تاریخ و دعوت نامه های عروسی ما را نیز ذخیره کنید! اگر طرح خود را برای چاپ آماده کرده اید یا به قیمت پیشنهادی نیاز دارید ، به صفحه محصول کارت دعوت ما مراجعه کنید .

با الگوهای طراحی کارت دعوت ، توجه خود را به رویداد ویژه جلب کنید

مهمانی ، جشن ، افتتاحیه بزرگ یا سایر مراسم خاص خود را با یکی از الگوهای طراحی کارت دعوت ما در کانون توجه قرار دهید. کتابخانه طراحی کارت دعوت آنلاین پرینت آرمانی صدها الگوی کاملا حرفه ای طراحی شده توسط رویدادها ، صنعت ، سبک ، رنگ و موارد دیگر را در اختیار شما قرار می دهد تا وقتی آماده می شوید چاپ کارت دعوت دیجیتال خود را بسازید ، از آنها استفاده کنید. خواه برای دعوت تجاری یا رویداد اجتماعی شخصی خود به دعوت نامه های سفارشی نیاز دارید ، می توانید از سازنده کارت دعوت آنلاین ما برای طراحی و چاپ دعوت نامه های سفارشی خود استفاده کنید!

ابزار طراحی آسان  پرینت آرمانی:

ایجاد کارت دعوت شخصی با استفاده از ابزار طراحی آنلاین پرینت آرمانی آسان است. فقط الگوی طراحی کارت دعوت مورد علاقه خود را انتخاب کنید و سپس از طریق شخصی سازی طرح خود با متن دلخواه خود مانند نام شرکت ، اطلاعات تماس ، نام و تاریخ رویداد ، پیام ، هر آنچه که می خواهید کلیک کنید و عناصر طراحی دیگری مانند آرم یا عکس خود را اضافه کنید و طراحی خود را تا زمانی که ظاهری را که تصور می کنید تغییر دهید. سریع و آسان است! حتی می توانید قبل از چاپ کارت های دعوت سفارشی ، یک PDF رایگان از طرح خود بارگیری کنید تا با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید.

مقرون به صرفه ، چاپ آنلاین با کیفیت بالا

با هر پروژه چاپی می توانید روی چرخش و اطمینان سریع پرینت آرمانی حساب کنید ، به همین دلیل است که هر روز هزاران کسب و کار برای نیازهای چاپ آنلاین خود به ما مراجعه می کنند. زمان تولید و گزینه های حمل و نقل مورد نظر خود را انتخاب کنید. و هنگامی که کارتهای دعوت شخصی خود را دریافت می کنید ، مطمئن هستیم که محصول نهایی خود را دوست خواهید داشت که 100٪ ضمانت رضایت مشتری را ارائه می دهیم  .

سایر خدمات چاپ:

کارت دعوت عالی را پیدا نمی کنید؟  تیم چاپ سفارشی دوستانه ما  در حالت آماده به کار قرار دارد تا به شما کمک کند تا مطمئن شود که کارت دعوت مورد نظر خود را دریافت کرده اید. ما نه تنها کارت دعوت سفارشی چاپ می کنیم ، بلکه می توانیم آنها را با سرویس های پست الکترونیکی مستقیم برای شما آدرس دهی و پست کنیم  . در غیر اینصورت از لیست پستی خود استفاده کنید در غیر اینصورت ما یکی را برای مطابقت با مشخصات شما برای شما ایجاد خواهیم کرد. پرینت آرمانی همچنین مجموعه کاملی از محصولات تبلیغاتی دیگر مانند زیر  لیوانی نوشیدنی ،  پوستر ،  بلیط رویداد و ... را ارائه می دهد. بگذارید پرینت آرمانی به موفقیت شما در رویداد ویژه کمک کند!

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر