کارت دعوت آنلاین سلاح جدید دیجیتال

آیا یک اتفاق ویژه در پیش است؟ آیا نیاز به ایجاد سریع کارت دعوت دیجیتال نامه دارید؟ دیگر نگاه نکنید - سازنده کارت دعوت آنلاین پرینت آرمانی می تواند این موارد را برای شما بسازد.

چگونه می توان یک دعوت نامه آنلاین ایجاد کرد

تمام آنچه شما نیاز دارید یک نسخه PDF از دعوتنامه شماست ، آن را در سیستم عامل ما بارگذاری کنید و بقیه موارد را نیز به عهده داریم. در عرض چند دقیقه ، دعوت نامه استاتیک PDF شما به یک دعوت نامه دیجیتالی چشمگیر تبدیل می شود. وقتی کارت دعوت آنلاین شما ایجاد شد ، مجبور نیستید در آنجا متوقف شوید ... شما می توانید تعداد زیادی ویژگی اضافه کنید تا به کارت دعوت دیجیتال خود کمک کنید تا به پتانسیل کامل خود برسد.

در اینجا برخی از ویژگی های کارت دعوت دیجیتال:

شما یک تجربه کارت دعوت آنلاین به صورت صفحه برگردان واقعی را به آنها ارائه خواهید کرد. همه flipbook های ما با یک پیچ و تاب مدرن شبیه یک سبک و احساس ورق زدن صفحه سنتی هستند.پیوندی به نقشه مکان رویداد خود اضافه کنید تا به بینندگان شما کمک کند مکان را به راحتی پیدا کنند.برای کمک به میهمانان خود در برنامه سفر و اطلاعاتی که برای اینکه بتوانند در رویداد شما شرکت کنند ، به آنها کمک کنید تا فهرست مطالب قابل کلیک را در آن بگنجانید.رنگ ها یا تصاویر پس زمینه را برای دعوت آنلاین خود انتخاب کنید تا از نظر زیبایی شناختی مهمانان خود را ذوق زده کنید ، یک ویدیو یا GIF وارد کنید تا دعوت شما کمی تعاملی تر باشد. دعوت خود را خصوصی کنید تا فقط افرادی که دعوت شده اند می توانند دعوت نامه آنلاین شما را مشاهده کنند.

هنوز تعجب می کنید که چگونه می توان دعوت نامه آنلاین خود را ایجاد کرد و آن را برجسته کرد؟ راهنمای ویژگی ما را بررسی کنید تا همه ویژگی های ما و نحوه استفاده از آن را به شما راهنمایی کند!

امتیازات ایجاد یک دعوت نامه آنلاین

پیگیری اینکه چه کسی و چه تعداد از مهمانان شما دعوت آنلاین خود را از طریق ویژگی آماری داخلی ما مشاهده کرده اند ، آسان است.با استفاده از دعوت نامه های دیجیتالی به جای دعوت نامه های کاغذی ، در کاغذ و در نتیجه محیط زیست صرفه جویی کنید. شما فقط به 1 دعوت نامه آنلاین نیاز دارید ، سپس می توانید برای هر تعداد نفر که مایلید آن را ارسال کنید - نیازی به ایجاد صدها کارت دعوت نیست - فقط یک مورد انجام می شوداستفاده از یک بستر سازنده دعوت نامه آنلاین باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود. چطور؟ بدون هزینه توزیع ، بدون هزینه چاپ و هیچ هزینه اضافی برای هر دعوت.آیا در زمان ، تاریخ یا مکان رویداد شما تغییراتی ایجاد شده است؟ تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که مقاله خود را بازنویسی کنید و مهمانان شما می توانند تغییرات را بلافاصله از طریق همان لینک دعوت مشاهده کنند.دعوت دیجیتال خود را به راحتی از طریق ایمیل یا از طریق رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید . ارسال دعوت نامه هرگز آسانتر نبوده است!

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر