کاربرد-چاپ-دیجیتال-چیست

کاربرد چاپ دیجیتال چیست؟

چاپ دیجیتال جای افست سنتی می شود.این به این دلیل است که زمان کوتاهی را برای تولید عمده ، چاپ بر اساس تقاضا ارائه می دهد و اجازه می دهد متن و تصاویر را بر روی هر برداشت تغییر دهید.این امر هم برای ارائه دهندگان خدمات و هم برای مشتریان بسیار مناسب است. ایده آل برای این عصر مدرن و دیجیتالی . معمولاً وقتی صحبت از کارت ویزیت و بروشور می شود ، درباره چاپ دیجیتال می شنویم.با این حال ، از آنجا که چاپ دیجیتال بسیار متنوع است ، می تواند در بسیاری از زمینه ها در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار گیرد. برخی از این برنامه ها شامل موارد زیر است:

 • پروژه های چاپ بر اساس تقاضا - دعوت نامه های عروسی ، کتاب های عکس و پوسترهای شخصی ، و غیره.
 • مواد ارتباطی - چاپ بروشور دیجیتال ، کارت ویزیت ، آگهی تبلیغاتی ، لوازم التحریر تجاری ، کمپین های پست مستقیم و غیره
 • Desktop Publishing هر کاری که می توان با استفاده از رایانه و چاپگر خانگی انجام داد. این می تواند برای استفاده شخصی یا مشاغل کوچک باشد که مواد تبلیغاتی و بسیاری دیگر چاپ می کنند.
 • کتابهای کوتاه مدت - یک دسته کوچک یا تعداد محدودی کتاب از چاپ تراکت افست
 • عکسها - چاپ دیجیتال رنگهای پر جنب و جوش ، تصحیح رنگ و روتوش یا ویرایش تصویر را ارائه می دهد.
 • بسته بندی دیجیتال - از آنجا که چاپ دیجیتال سریعتر و ارزانتر است ، اکثر شرکت ها برای بسته بندی خود به چاپ دیجیتال روی آورده اند. از بسته بندی جعبه ای یا کاغذی گرفته تا پلاستیک یا چوبی - انواع بسته بندی.
 • سوغاتی های سفارشی - هدایای عروسی یا تولد ، سوغات شرکتی و غیره
 • طرح های معماری - نقشه های اولیه ، طرح های مسکونی و تجاری و ارائه.
 • مواد تبلیغاتی و بازاریابی - تابلوها ، آگهی ها ، مواد تبلیغاتی و موارد دیگر.
 • پارچه یا هر نوع ماده پوشیدنی - لباس ، کفش ، لوازم جانبی و غیره
 • سایر برنامه ها - استفاده از چاپ دیجیتال محدودیتی ندارد. به شرطی که رسانه به شما اجازه دهد.

آرمانی دیجیتال یک فروشگاه تک مرحله ای برای تمام نیازهای چاپ دیجیتال شماست. ما برای تحت تأثیر قرار گرفتن چاپ می کنیم! ما ایده شما را به طراحی خلاقانه ، چشمگیر و بی نظیری تبدیل می کنیم که همکاران و مشتریان شما فراموش نمی کنند. خدمات ما عبارتند از:

اجازه ندهید که چاپ بروشور شما در سطل آشغال قرار بگیرند. چاپ آرمانی به شما کمک می کند تا طراحی ، طرح و محتوایی را به خود جلب کنید که توجه مردم را به خود جلب کند. برای آنها چاره ای جز خواندن بروشورها و بروشورهای خود نگذارید و اقدام کنید. بگذارید به شما نشان دهیم چگونه افراد بیشتری را به سمت درب منزل خود هدایت کنید.

 • مواد بازاریابی - پوسترها ، تابلوها ، برچسب ها و غیره باید سر برگردانند. آیا می خواهید حرفه ای ، سرگرم کننده ، جلب توجه کننده یا همه موارد بالا باشد؟ بگذارید نشانتان دهیم چگونه!
 • لوازم التحریر شرکتی - ایستاده از رقابت. اجازه ندهید که این پیشنهادها مورد توجه قرار نگیرند. بیایید با هم کار کنیم و یک طراحی لوازم التحریر شرکتی ارائه دهیم که نمایانگر شرکت شما باشد و مشتریان شما را تحت تأثیر قرار دهد.
 • کارت های پیشخوان - چیزهای کوچک مهم هستند. کارت های شمارنده کوچک اما بسیار کارآمد هستند.
 • پوسترهای فروش - همه چیز در مورد ارائه است. ما پوسترهایی را ایجاد می کنیم که توجه مردم را جلب و جلب می کند
 • پوشه های ارائه :همه جزئیات دارد! مسافت بیشتری را طی کنید و تأثیر خود را ایجاد کنید. با حضور در جلسات و معاملات تجاری با پوشه های جیب قوی ، حرفه ای و خلاق ، برند خود را بالا ببرید.
 • کارت دعوت عروسی:بهترین روز زندگی خود را گرامی داشته و آن را برای شما و شاهدان فراموش نشدنی کنید. شما فقط یک بار ، شاید دو بار ازدواج می کنید ، بنابراین با داشتن کارت دعوت عروسی خود آن را به یاد ماندنی کنید.

چاپ دیجیتال بهترین راه حل برای نیازهای چاپی شماست. در وقت صرفه جویی می شود و رنگ ها روشن تر و واضح ترند. تحریف در تصاویر کمتر است.همچنین این امکان را برای سفارشی سازی فراهم می کند که به این معنی است که می توانید بدون هزینه زیاد به تعداد کم یا دلخواه چاپ کنید. آنچه آرمانی دیجیتال بیشتر به آن افتخار می کند این است که ما 100٪ کربن خنثی هستیم. ما چاپ دیجیتال با کیفیت بالا و سازگار با محیط زیست را ارائه می دهیم زیرا مراقبت می کنیم. ما به مسئولیت اجتماعی و زیست محیطی خود متعهد هستیم. بنابراین هر بار که به ما مراجعه می کنید ، از بهترین خدمات چاپ دیجیتال در تهران بهره مند نمی شوید ، بلکه به مراقبت از طبیعت مادر نیز کمک می کنید.ما از آب باران ، آب گرم خورشیدی ، انرژی خورشیدی و سایر تکنیک های انرژی سازگار با محیط زیست استفاده می کنیم. چه کسی می گوید انجام مشاغل و مبارزه با گرم شدن کره زمین نمی تواند با هم هماهنگ باشد؟ شرکت های بیشتری به چاپ دیجیتال روی می آورند. روزی فرا می رسد که کاربرد چاپ دیجیتال تقریباً در همه صنایع گسترش می یابد

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر