کاتالوگ چاپ در مقابل کاتالوگ دیجیتال

بازاریابی کاتالوگ یک روش موثر برای ایجاد انگیزه و نشان دادن تمام آنچه که صنعت شما به خریداران ارائه می دهد.طبق اطلاعات انجمن فرستنده های فروشگاه کاتالوگ آمریکا ، بیش از 90 میلیون نفر برای خرید به کاتالوگ وابسته هستند. اما وقتی از خود می پرسید کدام گزینه بهتر بین کاتالوگ های چاپی در مقابل کاتالوگ های دیجیتال است ، ممکن است هنوز جوابی نداشته باشید. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم این مسئله را مرتب کنید!

در بعضی مواقع ، مشتریان ملموس بودن کاتالوگ های چاپی را بهتر و سنتی می دانند. و بعضی اوقات دیگر ، آنها کیفیت بلافاصله قابل مشاهده و به روزرسانی کاتالوگ های دیجیتال را در دسترس تر می یابند. به هر روشی ، کاتالوگ ها محتوای مهمی هستند که مارک ها را قادر می سازند با نمایش دادن تمام پیشنهادات خود با ویژگی ها و توضیحات برجسته ، با مصرف کنندگان احتمالی خود ارتباط عمیق برقرار کنند. بیایید بیشتر عمیق شویم و درباره کاتالوگ های چاپی و دیجیتال بیشتر بیاموزیم تا یک انتخاب مناسب برای شما انجام دهیم.

چاپ کاتالوگ و هدف آن:

چه تصمیم به استفاده از کاتالوگ های دیجیتال و چه چاپ داشته باشید ، مزایای هر دو بسیار زیاد است. ابتدا ، بیایید با برخی از بینش های موجود در کاتالوگ های چاپی دیجیتال شروع کنیم. در این جهان که همه چیز به صورت دیجیتالی هدایت می شود ، مشتریان بطور مداوم توسط اطلاعات آنلاین بمباران می شوند. گاهی اوقات اطلاعات کمی زیاد می شود و بسیاری از مطالب عالی توسط خوانندگان صرفاً نادیده گرفته می شوند. حتی برای مارک ها ، برجسته کردن در چنین دنیای پر سر و صدایی کمی دشوار است. فضای دیجیتال یک میدان جنگ است که بسیاری از مارک ها به طور مداوم در حال تعقیب ، فریاد و جلب توجه خوانندگان خود هستند.

از این لحاظ ، کاتالوگ های چاپی به مشتریان اجازه می دهند از مشاهده تبلیغات آنلاین که محصولات و خدمات تجاری را در هر لحظه به نمایش می گذارند ، فاصله بگیرند. هیچ کس نمی تواند اهمیت سیستم عامل های دیجیتالی را رد کند. در مجموع ، آینده واقعاً آنلاین است اما این شمشیری است که هر دو راه را قطع می کند. با افزایش و دسترسی آسان به اطلاعات ، رقابت برای جلب توجه بیش از هر زمان دیگری تقویت شده است. این امر باعث شده تا مردم از صفحه نمایش خود روی برگردانند یا مارک های تبلیغ شده را نادیده بگیرند.
کاتالوگ چاپ

آیا کاتالوگ های دیجیتال گزینه بهتری هستند؟

از آنجا که هیچ کس نمی تواند تجربه لمسی کاتالوگ های چاپی را انکار کند ، هیچ کس نمی تواند مزیت بارز کاتالوگ های دیجیتال را نادیده بگیرد. روش های صفحه ورق زدن مجازی آن با طرح های موازی مانند کاتالوگ های چاپی جذاب و مورد علاقه بسیاری از بازاریابان است. با استفاده از کاتالوگ های الکترونیکی ، استفاده از کانال دیجیتال برای همه قابل دسترسی تر است. جدا از نمایش محصولات بدون کمک پرسنل فروش پرداخت شده ، یک کاتالوگ دیجیتال می تواند نیازهای تجاری کمتری را نیز تأمین کند. به عنوان مثال ، می تواند به عنوان نمونه کارها برای توصیف و نمایش کار یک هنرمند استفاده شود.

شما ممکن است سیستم عامل های دیجیتال را برای ایجاد محصولات چاپی عالی ترکیب کنید. به عنوان مثال ، ماکت های کاتالوگ آنلاین برای اطمینان از ظاهر مناسب کاتالوگ های چاپی شما بسیار مهم است. با این وجود ، کاتالوگ های دیجیتالی آنلاین به خودی خود محبوبیت بیشتری پیدا می کنند ، خصوصاً نزد صاحبان مشاغل کوچک و فریلنسرها.

مزایای کاتالوگ های چاپی:

یک گزارش خدمات پستی ایالات متحده نشان می دهد که تنها 15٪ از هزاره ها ایمیل مستقیم را نادیده می گیرند در حالی که 50٪ تبلیغات دیجیتال را نادیده می گیرند. احتمالاً به همین دلیل است که شرکت ها همچنان کاتالوگ خود را چاپ می کنند زیرا بسیاری از آنها مخاطبان اصلی خود هزاره ساله هستند. با بیان این مطلب ، بیایید سایر مزایای کاتالوگ های چاپی را بررسی کنیم.

هنگامی که سفارش خود را به صورت عمده انجام می دهید ، به دلیل کاهش خودکار هزینه چاپ ، چاپ کاتالوگ مقرون به صرفه است. این به یک تجارت امکان می دهد تا پس انداز کند و در هزینه های اساسی دیگر نیز صرف کند.

طبیعت لمسی کاتالوگ های چاپی باعث می شود که مارک تجاری طولانی تر شود زیرا مردم نه تنها با دیدن آن ، بلکه از طریق لمس و حتی گاهی از طریق رایحه ، برند شما را تجربه می کنند. مشاغل فروش عطر یا محصولات معطر بر این مسلط هستند.

وقتی کاتالوگ های چاپی را انتخاب می کنید ، افراد نام تجاری شما را به راحتی به خاطر می آورند زیرا در فضای فیزیکی آنها بیشتر باقی می ماند و بنابراین برای آنها بیشتر آشنا می شوند. یک طراحی زیبای کاتالوگ همچنین باعث متقاعد کردن مشتریان شما برای حفظ آدرس وب سایت کاتالوگ می شود. به علاوه ، مردم چیزهای زیبا را دوست دارند که به اطرافشان نگاه کنند.

کاتالوگ های چاپی فضای بیشتری در اختیار شما قرار می دهند تا محصولات و خدمات خود را بدون محدودیت در طول کاراکتر توصیف کنید. همچنین می توانید کمی سرگرم شوید و با شکل و اندازه طرف متفاوتی از مارک خود نشان دهید.

توزیع کاتالوگ های چاپی می تواند از طریق کانال های مختلف مانند مراکز خرید ، روزنامه ها ، نمایشگاه ها ، غرفه های نمایشگاه یا از طریق پست مستقیم باشد. این فرصتی است که شرکت ها می توانند تجربه ای از برند خود را در زندگی روزمره خوانندگان خود ایجاد کنند.

وبلاگ بازاریابی علوم اعصاب گزارش می گوید که مردم راحت تر و به احتمال زیاد به تمرکز در هنگام خواندن یک کاتالوگ چاپ می باشد. هنگام خواندن مطمئناً هیچ اطلاعیه متنی و شبکه های اجتماعی ظاهر نمی شود.

اگر کاتالوگ چاپی شما از کیفیت ، چشم نوازی و طراحی حرفه ای برخوردار است ، مشتریان احتمالاً آن را ارزشمند می دانند و شاید آن را به عنوان یک قطعه سرگرمی روی میز آشپزخانه نگه دارند.
کاتالوگ چاپ

مزایای کاتالوگ های دیجیتال:

کاتالوگ های دیجیتال به عنوان flipbook متحرک نیز شناخته می شوند. یک تحقیق نشان می دهد که 93٪ از خریداران عوامل بصری را عامل مهمی برای تصمیم گیری در مورد خرید یا عدم خرید می دانند. 67٪ خرید آنلاین را از فروشگاه ها ترجیح می دهند . مراجعه به فروشگاه های دیجیتالی هنگام خرید به شما کمک می کند. با این وجود دلایل بیشتری وجود دارد که مردم کاتالوگ دیجیتال را انتخاب می کنند. بیایید برخی از آنها را بررسی کنیم.

کاتالوگ های دیجیتال محدود به تصاویر و متون نیستند. آنها به شما این امکان را می دهند تا اطلاعات مفیدتری مانند ویدئوهای نصب یک محصول یا پیوندهای خارجی را به اشتراک بگذارید.

شما می توانید هر گونه اطلاعات را به راحتی با کاتالوگ های دیجیتال بصورت آنلاین به اشتراک بگذارید و محصولات را سریعتر و موثرتر مقایسه کنید.

مشتریان هنگام تصمیم گیری در مورد خرید یا جستجوی اطلاعات هر محصول ، تجربه ای راحت ، سریع و بدون دردسر را دوست دارند. کاتالوگ های آنلاین تجربه خرید استثنایی را ارائه می دهند زیرا در هر مکان و هر زمان قابل دسترسی هستند.

کاتالوگ های دیجیتال کم هزینه هستند ، به ویژه هنگامی که شروع کار می کنید و می خواهید بازار را آزمایش کنید. این امر باعث می شود که محصولات جدید در هر زمان از سال بدون نیاز به صرفه جویی در مبلغ کل پول به راحتی همانطور که برای کاتالوگ های چاپی صرفه جویی می کنید ، آسان شود.

جدا از استفاده از کاتالوگ های دیجیتال به عنوان مرجعی برای اطلاعات محصول ، می توان آنها را به یک راه حل جامع تجارت الکترونیکی برای اضافه کردن فوری به سبد خرید و پرداخت مرتبط کرد.

اگر به هر دلیلی فراموش کنید که محتوای خود را تصحیح کنید و چاپ آن ادامه دارد ، ممکن است هزینه های اضافی را متحمل شوید. در حالی که با کاتالوگ های دیجیتال ، اصلاح هر خطا آسان است ، زیرا شما به سادگی باید پایگاه داده را به روز کنید.

راه های اندازه گیری موفقیت چاپ کاتالوگ ها:

روش های مختلفی برای اندازه گیری موفقیت در کمپین های فهرست چاپ شما وجود دارد. بعضی از آنها ... هستند:

اگر کاتالوگ های چاپی شما در مورد تبلیغ فروش فصلی است ، از پیشنهادات و کدهای منحصر به فرد به طور انحصاری در این کاتالوگ ها استفاده کنید. به اطلاعات جامع مشتریان کمک می کند.

شما می توانید از کدهای QR به عنوان فراخوان اقداماتی استفاده کنید که به شما در جمع آوری داده ها کمک می کند. تعداد دفعاتی که اسکن کد QR می تواند به بارکد محصول خاص مرتبط شود.

درج شماره تلفن رایگان در کاتالوگ های چاپی شما همچنین می تواند در اندازه گیری موثر بودن یک کاتالوگ خاص هنگام دریافت تماس های تماس جدید کمک کند.

راه های اندازه گیری موفقیت کاتالوگ های دیجیتال

پنج روش برای ردیابی موفقیت کاتالوگ های دیجیتالی عبارتند از:

به غیر از گزارش کلیک ، می توانید ترافیک کلی وب سایت را بررسی کرده و جهش تعداد هر روز را پس از ارسال کاتالوگ های دیجیتال مشاهده کنید.

بررسی کنید که چند کاربر با کمک جستجوی ارگانیک و جلسات ارجاع به وب سایت های دیگر پیوندهای خود را پیدا می کنند. این همچنین به شما کمک می کند تا ترافیک جدید چاپ آرمانی و همچنین بازگشتی را ردیابی کنید.

همچنین باید بررسی کنید که مردم در هر صفحه چقدر وقت می گذرانند که بسیار شگفت انگیز است. می توانید از این اطلاعات استفاده کنید تا بدانید افراد چه قسمت هایی از محتوای شما را جذاب تر می دانند.

شما می توانید معیارهای ترافیک تلفن همراه خود را اندازه گیری کنید تا مشتریان خود را با استفاده از سایت خود از طریق دستگاه تلفن همراه ردیابی کنید. این مزیت جالب دیگری است زیرا بیشتر مردم از تلفن همراه برای آنلاین شدن استفاده می کنند.

همچنین می توانید کلمات کلیدی را که مردم برای جستجوی کاتالوگ دیجیتالی شما استفاده می کنند ارزیابی کنید. پیگیری منابع ترافیکی شما داده های مفیدی را فراهم می کند که باید توزیع کاتالوگ بعدی شما را آگاه کند.

از ماکت های کاتالوگ استفاده کنید:

چه با چاپ یا دیجیتال همراه شوید ، یک روش عالی برای بازاریابی کالای جدید یا خدمات فروشگاه ، نمایش آن با استفاده از تصاویر با کیفیت است. استفاده از ماکت برای به نمایش گذاشتن طرح جدیدتان اگر ابزار مناسب را انتخاب کنید واقعاً می تواند در صرفه جویی در وقت و هزینه شما کمک کند! ماکت های چاپی Placeit بخشی از یک کتابخانه بزرگ با سبک های مختلف ماکت برای انتخاب و تبلیغات سریع کاتالوگ جدید خود هستند!

نتیجه گیری در مورد: چاپ کاتالوگ در مقابل کاتالوگ دیجیتال:

اگرچه زمان تغییر کرده است ، به طور کلی کاتالوگ ها همچنان یک ماده بازاریابی مهم با بازده قابل اندازه گیری از سرمایه هستند.تصمیم گیری بین کاتالوگ های چاپی یا کاتالوگ های دیجیتال احتمالاً به آنچه می فروشید ، مخاطبان ، تجربه ای که می خواهید ایجاد کنید و بدیهی است بودجه شما بستگی دارد.

بسیاری از شرکت ها کاتالوگ های دیجیتال را در استراتژی های بازاریابی خود برای نمایش محصولات مشتریان شرکت خود به مشتریان عمده و خرده فروشی گنجانده اند. 94٪ از خریداران B2B قبل از خرید آنلاین تحقیق می کنند. از طرف دیگر چاپ پست الکترونیکی کاتالوگ به شما امکان می دهد مشتریان بالقوه خود را دقیقاً هدف قرار دهید ، به ویژه هنگامی که نظرسنجی ها نشان می دهد آنها دوست دارند پست الکترونیکی کاتالوگ دریافت کنند. حتی با وجود بحث شدید در مورد کاتالوگ های چاپی و دیجیتالی ، توجه به این نکته ضروری است که بازاریابان باید از نقاط قوت رسانه های چاپی و دیجیتال برای تبلیغ موفقیت آمیز محصولات خود استفاده کنند.

کاتالوگ چاپ بهتر یا دیجیتال کدام است؟

کاتالوگ ها یک دارایی فروش عالی برای نشان دادن مشتریان بالقوه شما در مورد محصولات یا خدمات شما هستند ، شما می توانید بزرگترین ویژگی ها و ویژگی های اصلی آنها را به اشتراک بگذارید. این را بخوانید تا تصمیم بگیرید کدام قالب برای تجارت دیجیتال یا چاپی گزینه بهتری است؟

خدمات چاپ کاتالوگ آرمانی:

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر