کاتالوگ های چاپی

کاتالوگ های چاپی در مقابل کاتالوگ های دیجیتال

 کاتالوگ به عنوان بخشی اصلی و مادی در بسیاری از مشاغل فعالیت می کنند. برای سالها ، کاتالوگ ها منبع سنتی و اثبات شده اطلاعات بسیاری از افراد بوده اند.اما حتی چنین رهبران وضعیتی نیز در عصر فناوری پیشرفته ما دستخوش تغییراتی می شوند. ما که نگران آینده کاتالوگ ها هستیم ، تصمیم گرفتیم جوانب مثبت و منفی کاتالوگ های چاپی و دیجیتالی را بسنجیم تا بدانیم پیش بینی ها چیست. آیا فهرست چاپ شده زنده می ماند یا از بین می رود؟

چرا کاتالوگ های چاپی هنوز مهم هستند؟

کاتالوگ ها شرکای تجاری و همکاران نمایندگان فروش و بازاریاب هایی هستند که روزانه با آنها کار می کنند. آنها تمام اطلاعات مهمی را دارند که هم فروشندگان و هم مشتریانشان به آنها احتیاج دارند. کاتالوگ ها منبع اصلی اطلاعات آنها هستند.

ابزار تبلیغاتی با نام تجاری قدرتمند

کاتالوگ ها همچنین می توانند یک ابزار تبلیغاتی و تعامل تجاری قدرتمند باشند. تخیلات حرفه ای یک کاتالوگ ، توضیحات محصولات ، محتوای به روز و قیمت مطمئناً توجه مشتریان را جلب می کند. آنها می توانند از نظر سرمقاله و متن اصلی باشند که مردم را درگیر خود کند و سبک یک مارک را قابل شناسایی کند.

تجربه لمسی

کاتالوگ های چاپی لمسی هستند. آنها حواس بینایی ، بویایی و لامسه را درگیر می کنند. آنها داستانی در مورد خود برند ، محصولات و کیفیت آن با خود حمل می کنند. این یک تجربه غنی است. بسیاری از مردم نمی خواهند همه اینها را برای نسخه های دیجیتالی دور بریزند.

 چرا کاتالوگهای چاپی با فهرستهای آنلاین جایگزین می شوند؟

بحث در مورد زنده ماندن کاتالوگ های چاپی از عصر دیجیتال مدتی است که ادامه دارد. بسیاری از شرکت ها از کاتالوگ های چاپ شده روی گردانده و تمام مواد کاتالوگ خود را به کاتالوگ های دیجیتال منتقل می کنند. بیایید ببینیم چه عواملی آنها را به سمت چنین تصمیماتی سوق می دهد.

یادگاری از گذشته

کاتالوگ های بزرگ و چاپی وقتی که بیشتر و بیشتر کسب و کارها تمایل دارند از چاپ دیجیتال بروند ، کاتالوگ های بزرگ چاپی به نظر می رسد.

انبوهی از مواد

در دنیای مشتری محور ما با محصولات و خدمات فراوان ، نمایندگان فروش مجبورند انبوهی از مواد فروش را حمل کنند. بسیار ناخوشایند است و باعث اتلاف وقت می شود.

زمان بر

مردم می گویند زمان ، پول است. و کار با کاتالوگ های بزرگ ، تلاش برای یافتن اطلاعات خاص ، می تواند باعث اتلاف وقت و هزینه شود. همه فروشندگان انرژی برای جزییات محصول زباله را از طریق کاتالوگ هدر می دهند ، ارزش دردسر را ندارد.

هزینه چاپ

چاپ کاتالوگ ها گران است. مشاغل خود را محدود به چاپ کاتالوگ ارزان و فوری در هر چند ماه یا کمتر می کنند. اگر اطلاعات به اشتباه چاپ شده یا منسوخ شده اند ، باید منتظر چاپ مجدد آن باشند. اطلاعات نادرست از تصویر خوب یک برند می کاهد.

آیا کاتالوگ های دیجیتالی جایگزین شایسته ای هستند؟

کاتالوگ های دیجیتال امروزه ابزار محبوب فروش و بازاریابی هستند و جای تعجب نیست. به همین دلیل است:

دسترسی

قرار دادن کاتالوگ بصورت آنلاین محصولات و خدمات را بدون افزایش هزینه های چاپ و توزیع در دسترس بسیاری از مشتریان قرار می دهد. این یک روش عالی برای بالا بردن سطح آگاهی از برند شما و جذب مخاطبان بیشتر است .

جستجوی آسان

کاتالوگ های دیجیتال به مشتریان امکان می دهند اطلاعات خاص محصول را جستجو کنند: توضیحات ، قیمت ها یا تصاویر محصول. مهم نیست که کاتالوگ شما چقدر بزرگ باشد ، مشتریان شما بلافاصله هر آنچه را که لازم داشته باشند پیدا می کنند.

دسترسی

تیم فروش و مشتریان آنها می توانند از هر مکانی در هر دستگاهی به کاتالوگ های آنلاین دسترسی داشته باشند. مشکل حمل همه چیز با خود بی ربط می شود.

بررسی کنید که این کاتالوگ دیجیتال چقدر زیبا به نظر می رسد. و پیمایش راحت به خوانندگان شما کمک می کند تا از هر صفحه ای که بخواهند به هر بخشی از کاتالوگ مراجعه کنند.

چه چیزی را انتخاب کنیم: کاتالوگ های چاپی یا دیجیتال؟

بسیاری از شرکت هایی که کاتالوگ برای آنها ضروری است تصمیم به ایجاد دو نسخه چاپی و دیجیتال می گیرند. کار با هر دو مزایای آنها بیشتر از کار با یک نفر است. هر کاتالوگ مخاطبان وفاداری دارد و اهداف آن را بسیار تأمین می کند.وقتی صحبت از کاتالوگ های دیجیتال می شود ، منظور ما معمولاً PDF هایی است که برای مشاهده و بارگیری به صورت آنلاین قرار می گیرند. اما PDF ها بصورت آنلاین عالی به نظر نمی رسند ، خواندن آنها دشوار است و به آرامی بارگیری می شود.اگر می خواهید یک کاتالوگ دیجیتالی ایجاد کنید که ارزش کار با آن را داشته باشد ، FlippingBook Publisher می تواند به شما کمک کند. چنین کاتالوگ های دیجیتالی تعاملی به فروشندگان این امکان را می دهد تا در محیط های مختلف در این زمینه کار کنند و همه اطلاعات را در نوک انگشتان خود داشته باشند.

شما برای چاپ کاتالوگ تیراژ پایین با چاپ آرمانی تماس بگیرید.

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر