کاتالوگ رنگ مو چه کاربردی دارد؟

تا به حال فکر کرده اید که اعداد و حروف موجود در کاتالوگ رنگ مو به چه معنی است؟

واقعیت جالب: هر رنگ طبیعی مو ترکیبی از سیاه ، قهوه ای ، زرد و قرمز است. رنگدانه های زرد و قرمز موجود در موهای شما عامل اصلی رنگ آمیزی آن هستند. این نمودار رنگ مو از گرمترین حالت تا باحال ترین حالت خوانده می شود. رنگ های گرم ، رنگ های سرد را خنثی می کنند و بالعکس. اگر موهای خود را روشن تر می کنید ، رنگ موهای گرم به طور طبیعی در معرض دید قرار می گیرند ، بنابراین توصیه می کنیم برای نتایج خنثی تر ، از لحن سرد استفاده کنید. در غیر این صورت ، اجازه دهید چهره شما راهنمای شما باشد. تن های گرم می توانند به افزودن رنگ کمک کنند ، در حالی که رنگ های سرد جلوه قرمزی را کاهش می دهد.

چگونه می توان از الگوی نمودار رنگ مو استفاده کرد؟

از الگوهای نمودار رنگ مو برای انتخاب سایه ای استفاده می شود که مدل موی جدید شما را به رخ بکشد. استفاده از آن ساده است ، بهترین الگویی را که همه تردیدهای شما را برآورده می کند بارگیری کنید و صفحه را چاپ کنید. این الگو به طور کلی درWord  یا Excel ساخته شده است ، بنابراین کار با آن آسان است. همچنین می توانید نمودارهای سازمانی تجارت را مشاهده کنید استاندارد بالای کیفیت چاپ اطمینان حاصل می کند که بین دو سایه تقریباً یکسان فاصله ندارید ، زیرا کمترین تفاوت نتایج متضادی ایجاد می کند. می توانید الگو را بر اساس ترجیح خود در نسخه های افقی یا عمودی چاپ کنید. سایه هایی را که برای انتخاب نهایی و چاپ در لیست کوتاه خود قرار داده اید ، برجسته کنید ، بهترین ها را برای شما انتخاب کنید.
کاتالوگ رنگ مو

مزایای استفاده از الگوی نمودار رنگ مو؟

رنگ های VIBGYOR تنها سایه هایی نیستند که امروزه شناخته می شوند ، هر رنگ دارای چندین رنگ است و هر رنگ دارای انواع فرعی بیشتری است. هر رنگ دارای تغییرات روشن ، روشن یا روشن و تاریک ، تیره و تاریک است. فراموش نکنید که مخلوط دو یا چند رنگ در حال تغییر سایه جدید است. به طور خلاصه انتخاب یک سایه تک می تواند به اندازه انتخاب بهترین لباس برای یک رویداد دشوار باشد. در میان این بحران رنگی ، داشتن یک الگوی سازگار با MS Word یا Excel ، که به سایه های ممکن با نمونه های اختصاص داده شده یک نام خاص در یک نسخه جدول بندی شده می دهد ، می تواند کمک بزرگی باشد.

چه کسی می تواند از الگوی نمودار رنگ مو استفاده کند؟

اگر می خواهید موهای خود را با سایه ای هماهنگ با رنگ پوست و چشم خود رنگ آمیزی کنید ، بهتر است یک الگوی رنگ مو را در سیستم خود ذخیره یا با  دستگاه مدرن کاتالوگ چاپ بروی یک مقوا با کیفیت چاپ کنید. آرایشگران حرفه ای مو می توانند به مشتریان پیشنهاد کنند قبل از انتخاب رنگ مو به چنین الگوهایی مراجعه کنند. سالن های زیبایی می توانند این نسخه را روی یک نسخه بزرگنمایی چاپ کرده و به نمایش بگذارند. اگر شخصی هستید که همه کارها را انجام می دهید ، پس به سادگی از این الگو برای انتخاب سایه ایده آل متناسب با سلیقه خود استفاده کنید. همچنین می توانید نمودارهای الفبای را مشاهده کنید

 کاتالوگ رنگ مو

الگوهای نمودار رنگ مو در برگه های Word و Excel موجود است و برای چاپهای با کیفیت بالا برای سالن زیبایی شما موجود است. نمونه رایگان نمودار رنگ مو خود را از چاپ آرمانی دریافت کنید و تغییری در رنگ مو یکنواخت ایجاد کنید. احمقانه بودن با رنگ مو و یافتن بهترین سایه برای شما کاملاً سرگرم کننده است.

نمودار رنگ مو یک گزینه بسیار مفید برای همه افرادی است که بدنبال بداهه نوازی رنگ اصلی موی خود یا تغییر کامل آن هستند. این ابزاری بسیار ارزشمند است که به شما کمک می کند از سایه های مختلف انتخاب کنید. نمودار رنگ مو را می توان به چهار گروه عمده تقسیم کرد: بلوند ، قرمز ، سبزه و سیاه. همچنین می توانید الگوی نمودار Excel را مشاهده کنید  .

هر یک از این رنگ ها می توانند در تناژ خود تغییر کرده و دوباره تعریف شوند تا ظاهر بهتری داشته باشند. به عنوان مثال ، می توان سایه بور را با رنگ های ملایم ترکیب کرد و رنگ های جدیدتری مانند شامپاین یا بلوند خاکستری را پیدا کرد. همان روش را می توان با تمام سایه ها ترکیب کرد تا با اولویت شخصی فرد مطابقت داشته باشد. همچنین ممکن است الگوهای نمودار را مشاهده کنید .

نتیجه: اگر در جستجوی یک چاپخانه دیجیتال چاپ کاتالوگ رنگ مو هستید با کارشناسان پرینت آرمانی تماس بگیرید

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر