کاتالوگ تجاری باید شامل چه مواردی باشد؟

مردم خواندن را به صورت چاپی دوست دارند. تحقیقات اخیر مشخص کرده است که افراد هنگام مطالعه به صورت چاپی بیشتر به یاد می آورند ، بنابراین اگر می خواهید با معرفی شرکت یا سازمان خود مشتریان جدیدی را قلاب کنید ، یک کاتالوگ تجاری چاپ کنید.

بیشتر ما به نمایشگاه یا نمایشگاه رفته ایم و با شرکت هایی روبرو شده ایم که ممکن است قبلاً هرگز نام آنها را نشنیده باشیم. ما به دنبال راه های شناسایی با نام تجاری هستیم تا ببینیم که آنها چه کار می کنند و چگونه آن را انجام می دهند در حالی که "شخصیت" تجارت را ارزیابی می کنیم. مانند قدم زدن در دروازه های پادشاهی جادویی ، برداشت های اول آخرین است.

چاپ کاتالوگ ارزان تجاری برای این کار بسیار درخشان هستند و می توانند در رویدادهای شبکه یا جلسات اولیه مشتری نیز ارائه شوند تا تأثیر مثبت و ماندگاری داشته باشند.

در مقایسه با سایر مواد چاپی تبلیغاتی مانند بروشور ، یک کاتالوگ تبلیغاتی نیاز به رویکردی متفاوت در محتوا دارد که کاربرد مورد نظر آن را منعکس می کند. یک آگهی تبلیغاتی معمولاً کوتاه و پرزرق و برق برای تبلیغ یک رویداد ، راه اندازی محصول یا پیشنهاد ویژه است. آنها معمولاً به صورت فله چاپ می شوند تا فرصتی برای خواندن توسط مخاطبان هدف شما فراهم شود.
کاتالوگ تجاری باید شامل چه مواردی باشد؟

یک کاتالوگ بیشتر شبیه توجه اولیه است ، "ما اینجا هستیم و شما می توانید این را داشته باشید". با این حال ، کاتالوگ فرصتی برای نمایش دیدگاه عمیق و به احتمال زیاد سرمایه گذاری بیشتری است. بنابراین حتی مهمتر این است که در مقابل افراد مناسب قرار گیرد تا اطمینان حاصل شود که به اندازه یک کاتالوگ یکبار مصرف نیست. برای اینکه از این دارایی چاپ شده نهایت استفاده را ببرید ، ما 10 نکته برتر ایجاد کرده ایم تا اطمینان حاصل کنید که پیام مناسب را دریافت می کنید و بهترین بازده را از بودجه چاپ کاتالوگ خود دریافت می کنید.

کاتالوگهای چاپ-تجارت همسویی با تصویر خود:

این ساده به نظر می رسد اما مهم این است که تمام ارتباطات بازاریابی شما از یک تصویر یکسان برخوردار باشند. این فقط آرم شما نیست ، نه تنها تم رنگی شرکت ، اصول اصلی و سبک شماست.شرکت غول فناوری اپل محصولات جالبی را به فروش می رساند ، طراحی مینیمالیستی براق و ظریف آنها کیفیت و سبک زندگی بالا را در همان سطح تولید کنندگان خودروهای لوکس طنین انداز می کند. بازاریابی چاپی و وب سایت آنها بدیهی است از این الگو پیروی می کند.طی سالهای اخیر بانک های خیابان های بالا سعی کرده اند چهره آنها را نرمتر نشان دهند تا به نظر دوستانه تر و کمتر سخت گیرانه نشان دهند ، بنابراین کاتالوگهای چاپ شده و مواد فروش آنها از این روش پیروی می کنند. آنها بیشتر غیررسمی و کمتر شرکتی هستند تا بتوانند بانک ها را نزدیک تر جلوه دهند.رنگ با ارتباط با نام تجاری شما نقش مهمی را ایفا می کند. اگرچه تصور رنگ صورتی برای دختران و آبی برای پسران مسئله ای مناقشه برانگیز است ، اما رنگ در ذهن ناخودآگاه ما با ایده هایی از قبل تصور شده از مغز ما تصور می کند که باید درست باشد. یک شرکت ابزار قدرت مانند Screw-Fix هرگز رنگ پاستلی را انتخاب نمی کند زیرا این رنگ با محصولات کاربردی و مردانه مطابقت ندارد ، به همین ترتیب یک شرکت سازگار با محیط زیست دوستانه رنگ های خاکی را به جای قرمز روشن انتخاب می کند. پرداخت چگونه رنگ یک نام تجاری با این اطلاعات، گرافیک تعریف می کند.
کاتالوگ تجاری باید شامل چه مواردی باشد؟

 نقطه فروش خود را وارد کنید:

حتی اگر تازه یک شرکت جدید راه اندازی کرده اید ، مهم است که بدانید "نقطه فروش بی نظیر" شما چیست. این کلید چگونگی تمایز دادن شما از رقابت است. در کاتالوگ خود باید به این سوال قدیمی پاسخ دهید که "چرا من باید از شما خرید کنم و نه آنها؟" این ممکن است کالای متفاوتی باشد که می فروشید یا خدمات ویژه ای است که ارائه می دهید یا ممکن است روشی باشد که شما آن را تحویل می دهید ، اما مهم است که این مورد را در کاتالوگ خود بدون برجسته سازی عیب های رقابت خود برجسته کنید ، مگر اینکه یک حزب سیاسی باشید. البته.

چاپ کاتالوگ دیجیتال تمام رنگی-درباره پیام خود تصمیم بگیرید

که فرضیه اصلی یک کاتالوگ این است که در مورد تجارت به مردم بگویید. این ممکن است واضح به نظر برسد اما بسیاری از افراد با معرفی محصولات یا خدمات جدید پیگیری می شوند. اگر می خواهید کسب و کار خود را دوباره به مشتریان معرفی کنید ، شاید مخاطبین قدیمی یا وارد بازار جدیدی شوید ، ممکن است پیام شما تغییر در پیشنهادات تجاری باشد ، اما این تمرکز را ایجاد کنید. دلیل کاتالوگ هرچه باشد ، یک کانون را انتخاب کنید و به آن پایبند باشید.

برای مخاطبان خود بازی نکنید:

با تمام بازاریابی ، باید با مخاطبان خود هماهنگ باشید. درباره مخاطب خود تصمیم بگیرید و نکته ای را در هدف قرار دادن مستقیم او بیان کنید ، آنچه را می خواهند به او بدهید و کمتر نگران افرادی باشید که ممکن است آنها را کنار بگذارید. شما نمی توانید به همه خدمت کنید ، فقط بر روی بازار هدف مورد نظر خود تمرکز کنید و اینکه چگونه می خواهید با آنها تعامل داشته باشید ، تبلیغات چاپی شما اگر این را ناخن بزنید بسیار موثرتر خواهد بود. نام تجاری با جذابیت بسیار گسترده برای جلب نظر هر کسی تلاش خواهد کرد.

ایجاد علاقه:

صفحه اول شما باید باعث شود مردم تمایل به خواندن داشته باشند ، مانند یک کتاب خوب که مجبورید مجبور شوید آن را بخوانید. خواننده شما با داشتن جلوی چشمگیر جلوی صفحه ، ورق می زند و درباره کسب و کار شما اطلاعات بیشتری کسب می کند. خطی که در اینجا می گیرید قلاب شما برای جذب خواننده است اما خیلی چشمگیر نباشید یا قول های دروغ ندهید ، این فقط نتیجه معکوس خواهد داد. ممکن است برای برخی از مشاغل مانند فروشنده عمده لوازم و اتصالات لوله کشی دشوار باشد که بتواند چیزی فریبنده ارائه دهد. دیگر زمان صرف قرار دادن یک تصویر زیبا روی جلد جلوی کاتالوگ محصول گذشته است ، این تاکتیک فرسوده برای جلب نظر خوانندگان است اما عمر آن کوتاه است. داخل دفترچه فقط ممکن است حاوی اطلاعات مربوط به محصول باشد ، بنابراین تا زمانی که آنها واقعاً به محصولات یا خدمات شما علاقه مند نباشند ، احتمالاً کاتالوگ در سطل آشغال قرار دارد.

بیشتر افرادی که تجارت می کنند در صنعتی هستند که می شناسند. تصور کنید که مشتری خودتان هستید ، خود را جای مشتری خود بگذارید و به آنچه برای شما جذاب است فکر کنید یا آن را روی دوستان و همکاران آزمایش کنید. فروش محصولات "مزایای محصول" به مشتری ، محصول را از دیدگاه او تصویر کنید. اگر می توانید به سوال مشتریان بالقوه پاسخ دهید که "چگونه به نفع من خواهد بود؟" پس توجه آنها را جلب کرده اید.
کاتالوگ تجاری باید شامل چه مواردی باشد؟

کاتالوگ های چاپی:

کاتالوگ شما باید توالی مشخصی از اطلاعاتی را که به اشتراک می گذارید داشته باشد. به طور معمول ممکن است شما با اصول اولیه ، کارهایی که انجام می دهید و مکان انجام آنها شروع کنید. سپس ممکن است بگویید که چگونه این کار را انجام می دهید و مهمتر از همه ، چرا به خواننده کمک می کند. گفتن درباره وضعیت هیجان انگیز تجهیزات هنری نکته کمی دارد مگر اینکه بدانند این تجهیزات چیست. آنها باید بدانند که چه نفعی برای آنها دارد. همانطور که مرور می کنید ، اطلاعات بیشتری را در اختیار عمق بیشتر قرار دهید ، مانند مشخصات شاخه یا منابع اخلاقی مواد یا توضیحات عمیق تری از فرآیندهایی که انجام می دهید.

داستان شما:

اطلاعات کمی در مورد کسب و کار شما می تواند باعث ایجاد اعتماد به نفس شود ، اما در مورد درس تاریخ زیاده روی نکنید. به راحتی می توانید با تمام چالش هایی که با آن روبرو هستید یا نقطه عطفی که پشت سر گذاشته اید ، خود را تحمل کنیم. آن را خوب نگه دارید شما می خواهید مردم بدانند که شما در زیر کمربند خود تجربه دارید و در آینده برای ارائه پشتیبانی پس از فروش بسیار دور خواهید بود. داشتن یک داستان به انسانی سازی نام تجاری شما کمک می کند ، خواننده می تواند به گونه ای با آن ارتباط برقرار کند که آنها را به عنوان یک خریدار بالقوه گرم کند.

در ارتباط باشید:

اگر در حال چاپ مقادیر بیشتری برای صرفه جویی در هزینه هستید ، می خواهید کاتالوگ حداقل به مدت 12 ماه مرتبط باشد بنابراین اگر می خواهید کاتالوگهای تجاری را با مقادیر بیشتری چاپ کنید ، از صحبت در مورد محصولات ، خدمات ، کارمندان یا تجهیزات جدید خودداری کنید یک نمونه از این موارد بیشتر از این است که بگویید شما 20 سال تجارت داشته اید ، بگویید از سال 1995 فعالیت داشته اید ، بنابراین کاتالوگ شما به این سرعت تاریخ نمی برد.

چاپ کاتالوگ فور به صورت عمده از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر است ، زیرا این امر باعث می شود تا از نظر چاپی به طور اصولی مقرون به صرفه تر باشد. با این حال ، این شما را محدود نمی کند. خرید مقادیر کمتری از جزوات در کمتر از 10 نسخه که ممکن است بخواهید در یک رویداد یا جلسه خاص بخواهید توزیع کنید. این موارد می توانند شخصی تر باشند و فقط به روزی که قصد استفاده از آنها را دارید ، حاوی اطلاعات هستند. این بدان معناست که شما مجبور به تهیه چنین کاتالوگ جامعی برای پوشش دادن همه جنبه های تجاری نشده اید ، که به مدت 6 ماه گرد و غبار جمع می شود تا زمانی که نیاز به ارسال مقداری بیشتر دارید. استفاده از کاتالوگهای کوتاه مدت (مقدار کمتر) بسیار انعطاف پذیرتر است زیرا آنها همچنین می توانند متناسب با هدف خاصی طراحی و سفارش شوند.
کاتالوگ تجاری باید شامل چه مواردی باشد؟

کاتالوگ-چاپ-کسب و کار:

اصطلاح "تماس با عمل" باید با شما آشنا باشد و استفاده از یکی از آن در کاتالوگ تجارت خود از این قاعده مستثنی نیست. ممکن است شما در اینجا خدمات فردی یا محصولات خود را نفروشید ، اما خود یا کل تجارت خود را می فروشید.برای شروع این رابطه با مشتری جدید ، باید اطلاعات تماس خود را ، معمولاً در انتهای کاتالوگ وارد کنید تا آنها بدانند که بعد چه کاری باید انجام دهند. شما ممکن است "CTA" بگویید ، "بسته به صنعت خود ، برای بحث در مورد محصولات مناسب خود با ما تماس بگیرید" یا "امروز برای یک پیشنهاد اختصاصی در تماس باشید". اگرچه CTA در واقع به شما مشاوره می دهد كه در مورد چه کاری باید بعد اقدام كنند ، اما به نظر واضح است كه اگر آنها علاقه مند باشند مطمئناً با آنها ارتباط برقرار می كنند؟ نه همیشه بدون تلاش برای بیش از حد طلبکارانه ، هیچ چیز بدتر از این نیست که فریاد بزنید که یکی را رایگان بخرید.CTA خوب واقعاً به عنوان یک پیام ناخودآگاه کوچک عمل می کند تا آنها را ترغیب کند تا کاری کنند که کاتالوگ شما را به پایان رساندند. آنها فقط ممکن است تصمیم بگیرند که کاتالوگ را بعد از مطالعه آن پایین بگذارند ، بنابراین با افزودن CTA و برخی اضطرار "ظریف" آنها را وادار می کند که مطابق میل شما رفتار کنند.

بیانیه ماموریت:

اگر این کار به درستی انجام شده باشد ، باید برای کسب و کار شما مناسب باشد. ارزش آن را دارد که این نسخه یا نسخه آبرسانی را در کاتالوگ خود بگنجانید ، زیرا به افراد ایده روشنی از هدف و ارزش های شما می دهد. در برخی شرایط B2B ، قراردادهای با ارزش بالا روی میز وجود دارد ، بنابراین چشم انداز کسب و کار می تواند تغییر بزرگی در ایجاد اولین برداشت مثبت ایجاد کند. لازم نیست که این یک برنامه طولانی مدت برای شرکت و سازمان باشد ، می توان آن را به چند نقطه گلوله کاهش داد - اما سعی کنید این را برای شما منحصر به فرد کنید.

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر