چگونه یک بروشور فروش دیجیتال موثر ایجاد کنیم؟

هزاران روش مختلف برای افزایش فروش شما وجود دارد. و یکی از قدیمی ترین و موثرترین راه ها ایجاد مواد فروش مخصوصاً بروشور است. زیرا بروشورها می توانند کار کنند و بفروشند حتی وقتی در خانه هستید و چای می نوشید. و بروشور دیجیتال با ظاهری حرفه ای می توانند مزایای جدید زیادی را برای شما به همراه داشته باشند. در ادامه در مورد آن صحبت خواهیم کرد.در اینجا فقط یک واقعیت کوچک برای شما وجود دارد: 82 درصد مشتریان قبل از خرید حداقل با پنج محتوای یک مارک تجاری درگیر می شوند. بنابراین همیشه مطمئن شوید که کیفیت وثیقه فروش شما نشان دهنده کیفیت محصول یا خدمات شماست. به این ترتیب ، امتیازات بیشتری را به دست می آورید ، اعتماد ایجاد می کنید و معاملات بیشتری را می بندید .

ایجاد و چاپ بروشور فروش که مورد توجه مخاطبان شما قرار گیرد و آنها را به خواندن دعوت کند ، به نظر چالش انگیز است ، نه؟ اما نگران نباشید ، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم! ادامه مطلب را بخوانید تا نکات و ترفندهایی را در مورد نحوه ساختن یک بروشور دیجیتال که به راحتی قابل ردیابی است ، مشتریان را به مشتری دائمی تبدیل کرده و فروش را افزایش می دهد ، بیاموزید.ضمناً ، اگر در ساخت بروشور تازه وارد هستید ، مقاله ما را در مورد بهترین سازندگان بروشور ، نرم افزار و ایده های نوشتن و طراحی بروشورهای آنلاین بخوانید.

مخاطبان خود را بشناسید و اهداف خود را بخاطر بسپارید

هر بار که بروشورها و پیشنهادهای فروش خود را ایجاد می کنید ، دو نکته اساسی را در خاطر داشته باشید: اهداف برند و آنچه برای مخاطبان هدف شما مهم است .تمرکز بر روی این دو عامل همیشه به شما کمک می کند محتوای ارزشمندی ایجاد کنید که مربوط به خوانندگان شما باشد (مشکلات آنها را حل کند و راه حل های مفیدی را ارائه دهد) ، که نشان دهد شما کی هستید و اعتماد بین شما و مخاطبان شما را ایجاد می کند. به این ترتیب بروشورهای شما منحصر به فرد می شوند و می توانند مشتریان بیشتری را به خود جلب کنند.

منحصر به فرد بودن خود را نشان دهید

نکته مهم در هر ماده فروش برجسته کردن آنچه شما را از رقابت متمایز می کند . بروشور شما باید درک روشنی از برند شما داشته باشد - ارزش های شما چیست ، محصولات و خدماتی را که ارائه می دهید و اینکه چگونه می توانند به چشم اندازهای شما در رسیدن به اهدافشان کمک کنند.چه بروشور فروش املاک و مستغلات یا فروش املاک ، چه فروش منازل و چه بروشور فروش اتومبیل ، همیشه در مورد آنچه شما را استثنایی می کند روشن باشید. این به شما در مراحل بعدی خود کمک می کند: ایجاد جلد جلویی ، نوشتن کپی و طراحی بروشور.

یک پوشش خوب و واضح ایجاد کنید

اولین نقطه فروش هر بروشور جلد آن است. این لحن را برای کل بروشور شما تعیین می کند ، بنابراین مطمئن شوید که آن را دارای ظاهری حرفه ای ، به یاد ماندنی و جذاب می کنید. این باید به درستی ارزش های کسب و کار شما را نشان دهد.
طراحی بروشور

 

همه این کارها را می توانید با نوشتن تیتری انجام دهید که روی جلد به طور واضح بیان کند که بروشور شما درباره چه چیزی است و چه مزایایی دارد. شما می توانید علایق و مشکلات درک شده مخاطبان خود را در آن گنجانده و راه حل هایی را که می توانید به آنها ارائه دهید اضافه کنید.بسیاری از شرکت ها به اشتباه با اطلاعات اولیه شرکت خود پیشگام می شوند. مطمئناً باید آن را اضافه کنید تا توجه مخاطبان خود را جلب کرده و آنها را وادار به خواندن ادامه بروشور کند. فقط قلم را به اندازه عنوان خود بزرگ نکنید.

چشم را دقیق ، شیرین و آسان کنید

بعد از ایجاد پوششی برای بروشور فروش آنلاین ، قدم بعدی شما در چاپ دیجیتال بیان داستان شما ، صحبت در مورد نیازهای مشتری و ایجاد روحیه مناسب برای بروشور شما است - نه اصلاً فروش ، بلکه سبک و آموزنده. این به شما کمک می کند از رقابت بالاتر بروید و به یک نمونه خوب از یک مارک معتبر و دوستانه تبدیل شوید . در اینجا نکاتی وجود دارد که باید هنگام ساخت یک بروشور برجسته رعایت کنید:

دقیق باشید - بروشور شما باید شرکت شما را به روشی سریع ، مختصر و واضح معرفی کند و سپس بر مزایای محصولات و خدمات شما تمرکز کند. چه نقاط درد و چالشی را می توانید با آنها کمک کنید تا خوانندگان شما بتوانند به راحتی آنچه را که با آنها ارتباط برقرار می کنید درک کنند.

عناوین ، زیرعنوان ها و پاراگرافهای کوتاه متن را فراموش نکنید. فضای زیادی ایجاد کنید ، اجازه دهید متن و تصاویر شما در بروشور خود نفس بکشند. خوانندگان شما از اینکه به آنها فکر می کنید استقبال می کنند و از مطالعه بروشور تا پایان خوشحال می شوند.

فروش را ببندید

. CTA می تواند به مخاطبان شما کمک کند فوراً با شما تماس بگیرند. این می تواند پیوندی به وب سایت شما ، فرم تماس ، پیشنهادی از یک نمونه محصول یا خدمات رایگان باشد. این خوانندگان را فریب می دهد و انگیزه ای برای عمل به آنها می دهد. زیرا گاهی اوقات افراد برای تماس با شما به آن انگیزه اضافی نیاز دارند.

چرا بروشورهای فروش دیجیتال قدرتمند هستند

اکنون شما می دانید که چگونه می توانید بروشورهای فروش را بسازید که مزایای شما را به نمایش بگذارد و برای خوانندگان شما واقعاً مفید باشد. گام بعدی برای دستیابی به بروشورهای قدرتمند ، امتحان قالب های جدید است: انتقال به دیجیتال و ایجاد اسناد آنلاین تعاملی. FlippingBook ، نرم افزار و سرویس ابری ، می تواند ابزاری عالی برای کمک به شما در انجام این کار باشد. در اینجا دلیل آن است که بروشورهای دیجیتال برای افزایش فروش شما مناسب هستند.
طراحی بروشور

به اشتراک گذاری ، ردیابی و تجزیه و تحلیل آنها آسان است

می توانید به سادگی پیوند مربوط به بروشور یا پیشنهاد خود را از طریق ایمیل به اشتراک بگذارید و پیوست های سنگین را که به سختی قابل ردیابی هستند فراموش کنید. علاوه بر این ، می توانید برای هر مشتری یک پیوند شخصی قابل پیگیری ارسال کنید و ارتباط آنها را با سند کنترل و پیگیری کنید

بروشورهای آنلاین به شما امکان می دهند محصولات و خدمات خود را در بهترین حالت به نمایش بگذارید:

 

بروشورهای خود را با آرم ، تصاویر پس زمینه و رنگ های خود مارک کنید تا تصویری ثابت از مواد فروش خود ایجاد کنید. الگوها را با تمام تنظیمات لازم تنظیم کنید تا در هنگام ایجاد بروشور در وقت صرفه جویی کنید. برای نشان دادن آنچه در مورد آن صحبت می کنید ، تصاویر زیبایی را به همراه داشته باشید. به یاد داشته باشید ، مردم تصاویر را بیشتر از متن دوست دارند.ویدیوها را اضافه کنید - آنها برای بروشورها ایده آل هستند زیرا می توانند پیام شما را به روشی سریع و جذاب برقرار کنند.پیوندهایی را به فروشگاه آنلاین خود اضافه کنید تا سفر خریدار را سریع و آسان انجام دهید.
طراحی بروشور

 بروشورهای فروش دیجیتال را برای کسب و کارتان مناسب کنید

وثیقه فروش ، مانند انواع بروشورها ، پروپوزال ها ، جزوه ها و بروشورها ، می تواند نقشی حیاتی در معرفی شما به دنیا داشته باشد. آنها به مشتریان احتمالی شما راهی عالی برای دیدن مختصری از مأموریت شما و آنچه را که می توانید به مخاطبان خود ارائه دهید ، می دهند.بهترین قطعات توجه چشم اندازهای شما را جلب می کند ، فقط در چند دقیقه توضیح می دهید که چرا می توانید به آنها در رسیدن به اهدافشان کمک کنید و روند اعتماد سازی را آغاز می کنید. بنابراین هنگام ایجاد هر یک از بروشورهای آنلاین علاقه مندی مخاطبان خود را در ذهن داشته باشید و بدین ترتیب مشتری بلند مدت بیشتری خواهید یافت و فروش خود را افزایش می دهید.

 

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر