چگونه نوع کاغذ کارت ویزیت را به درستی انتخاب کنیم؟

با سهولت استفاده و صرفه جویی در هزینه ، شما قادر خواهید بود بهترین و تنها راه حل رایگان سفارش کارت ویزیت را به مشتریان خود ارائه دهید. و در پشت صحنه ، درآمد اضافی کسب خواهید کرد و روابط ارزشمند مشتری خود را تقویت خواهید کرد.برای رسیدن به سطح بعدی رشد و دستیابی به یک جریان درآمد مکرر نامحدود برای هر طراحی کارت ویزیت که انجام می دهید ، به برنامه آرمانی بپیوندید.

چرا مهم است؟

همه چیز درباره احساسی است که می خواهید ایجاد کنید. این در مورد روایت داستان برند شما است.این ابزارهای لمسی بازاریابی ساخته شده اند تا از یک شخص به شخص دیگر منتقل شوند ، به این معنی که احساس آنها به همان اندازه مهم است. به همین دلیل است که انتخاب کاغذ مناسب برای کارت های شما می تواند دنیای تفاوت را در هنگام ایجاد تأثیر طولانی مدت ایجاد کند.گرچه انتخاب هر نوع کارت و ورود به مراحل طراحی و چاپ می تواند وسوسه انگیز باشد ، اما انتخاب نوع کارت مناسب اولین قدم در ایجاد کارت ویزیت کتان افست و به یاد ماندنی است که فقط دور ریخته نشود .در اینجا همه آنچه را که باید قبل از انتخاب نوع کاغذ کارت ویزیت خود بدانید آورده شده است:

مبانی نوع کارت ویزیت

وزن:

وقتی می گوییم وزن ، این به ضخامت و سختی کارت استفاده شده برای طرح های شما اشاره دارد. این یک اندازه گیری است که ضخامت یک ورق کاغذ چند صدم اینچ است. در کارت ویزیت ضخیم بافت‌دار با نقاط بیان می شود ، جایی که یک نقطه برابر با یک هزارم یا 0.001 اینچ است. ضخامت کاغذی که دارای 10 ppt است ، 0.01 اینچ است ، ضخامت آن 20 pt است و 0.02 اینچ است. هرچه عدد نقطه بالاتر باشد ، ضخامت و سفتی کاغذ نیز بیشتر خواهد شد.معمولاً کارتهای بازرگانی روی سهام 14 یا 16 پین چاپ می شوند ، در حالی که کارتهای ضخیم بر روی سهام 18 پت یا 32 پیت (گاهی حتی ضخیم تر) چاپ می شوند.

وزن کاغذ کارت ویزیت:

این گزینه هایی است که می توانید در کاتالوگ ما پیدا کنید .از کارت ویزیت براق 11 تا 14 امتیازی غالباً عمدتا برای نمایش استفاده می شود - این کارتها کارتهایی هستند که شما آنها را روی میز به نمایش می گذارید ، در حوادث پخش می کنید یا به عنوان وثیقه بازاریابی استفاده می کنید. هدف از این کارتهای سبک این است که اثری طولانی مدت به جا نگذارید - اینها کارت ویزیت استاندارد به صرفه ای هستند که به راحتی فرسوده می شوند.در مقابل ، کارتهای ضخیم - کارتهای بازرگانی 30 نمره ای و بالاتر - سفت و سخت تر هستند و بهتر می توانند در برابر سایش مقاومت کنند. این کارتها از کارتهایی برای ایجاد تأثیر استفاده می کنید زیرا تمایل دارند ظاهر بهتری داشته باشند ، احساس بهتری داشته باشند (به دلیل مزیت لمسی آنها) و ماندگاری بیشتری دارند.

 

توجه به این نکته مهم است که هرچه کارت شما ضخیم تر باشد ، هزینه مورد انتظار شما برای هر کارت نیز بالاتر خواهد بود.نمی دانید اندازه استاندارد کارت ویزیت باریک چیست؟ برای کسب اطلاعات بیشتر راهنمای سریع ما را بررسی کنید.

تمام کردن:

علاوه بر انتخاب ضخامت سهام کارت ، باید در مورد پایان نیز تصمیم بگیرید. پایان یک لایه دیگر از امکانات برای "ظاهر و احساس" کارت های کسب و کار شما است.متداول ترین کارهای خسته کننده ، کارت ویزیت مات و براق است. اینکه کدام یک را انتخاب کنید به کارهایی که می خواهید با کارتهایتان انجام دهید و احساسی که می خواهید ایجاد کنید بستگی دارد.

بیایید نگاهی دقیق به پایان کارها بیندازیم:

بدون روکش: کاغذ بدون روکش ، مانند کاغذ چاپگر بازتاب ندارد. پوشش های بدون روکش نسبت به چاپ های براق و مات بافت بیشتری دارند ، اما پوشش محافظتی ندارند که به این معنی است که به راحتی آسیب می بینند. رنگ های کارت ویزیت بدون روکش ملایم تر هستند اما هنوز هم واضح هستند ، در حالی که زیبایی کلی نسبت به سایر ظرافت ها فضای طبیعی و کلاسیک تری را به بیرون می فرستد. اگر می خواهید روی کارت های خود بنویسید ، یا اگر تصمیم دارید هزینه های خود را پایین بیاورید ، این نوع کاغذ ایده آل است. ولی کارت ویزیت طلاکوب چیزی دیگری است.

پوشش داده شده: کاغذهای روکش دار با یک درزگیر سطحی ، به طور معمول خاک رس ، تمام می شوند تا کیفیت خاصی از جمله درخشش ، وزن و جذب جوهر را به کاغذ منتقل کنند. کاغذهای روکش دار چندین گزینه دارند. محبوب ترین شامل مات ، ساتن ، یا براق است کاغذهای روکش دار معمولاً چاپ واضح تر و تمیزتری دارند - به خصوص در عکس ها و جزئیات ریز - نسبت به کاغذهای بدون پوشش.

ساتن: کاغذهای روکش دار ساتن کمی براق هستند. این سطح از براقیت کمتری نسبت به کاغذهای دارای جلای براق ، در عین حال بالاتر از سطح مات است.چاپ کارت دعوت دیجیتال براقیت: براق کننده های براق از رطوبت احتمالی محافظت می کنند و درخشش خوبی به طرح های شما می بخشند. اگر گرافیک های رنگی داشته باشید ، براق بودن باعث ایجاد نشاط و تضاد با کارت های ویزیت شما می شود و آنها را مدرن جلوه می دهد.جدا از انتخاب موجودی کارت و پایان کار ، شما همچنین می توانید کارت ویزیت خود را روی کاغذهای مخصوص چاپ کنید و یا با ورقه های ویژه اضافه شده (کارت ویزیت بافت دار مرغوب) باز هم ، اینکه کدام یک را انتخاب کنید کاملاً به طراحی کارتها و احساسی که می خواهید ایجاد کنید بستگی دارد.

در اینجا دو گزینه رایج وجود دارد.

نرم لمسی: پایان نرم لمسی به طور چشمگیری احساس لمسی کارت های کسب و کار شما را تغییر می دهد. این یک لایه ورقه ای مخملی و محافظت بیشتر می کند و در عین حال احساس تجملی به کاغذ می بخشد. اگر می خواهید اثری ماندگار از خود به جا بگذارید ، کارت ویزیت نرم لمسی بسیار عالی است. کارت ویزیت فوری سلفون رنگ ها را نرم می کند و به تصاویر چاپی ظاهری ابریشمی می بخشد.پلاستیک: این کارت ویزیت های محکم و انعطاف پذیر از پلاستیک PVC با کیفیت بالا ساخته شده اند. این گزینه که معمولاً "کارت ویزیت تخریب پذیر" نامیده می شود ، در برابر آب ، فرسودگی و پارگی ایستاده است. پایان آن نیمه براق است و با رنگ های روشن بهترین عملکرد را دارد.

انتخاب با توجه به احساسی که می خواهید ایجاد کنید:

از آنجا که همه مارک ها به دنبال فانتزی یا ظریف بودن نیستند ، به خاطر سپردن تصوری که می خواهید در هنگام انتخاب کارت ویزیت ضروری باشد. به این روش فکر کنید ، مارک هایی که موقعیت خود را به عنوان یک راه حل مقرون به صرفه انتخاب می کنند ممکن است هدفمند به دنبال طراحی و کاغذ "ساده تر" باشند. از طرف دیگر ، مارک های برتر ممکن است کاغذهای ضخیم یا تخصصی را ترجیح دهند.آیا می خواهید مقرون به صرفه به نظر برسید؟ ما کارت ویزیت استاندارد را توصیه می کنیم .آیا می خواهید یک ظاهر و احساس برتر را به نمایش بگذارید؟ کاغذهای ضخیم یا خاص مانند کارت ویزیت Premium دو ضخیم یا کارت های کسب و کار Soft-touch را انتخاب کنید.

با توجه به بودجه خود انتخاب کنید:

همانطور که قبلا ذکر شد ، کاغذ ضخیم تر به طور کلی گرانترین گزینه است. اما ما این کار را برای شما آسان کردیم. در اینجا انواع اوراق کارت ویزیت برندلی وجود دارد که در دسته بندی بودجه طبقه بندی شده اند.

 

چگونه / کجا کارت ویزیت خود را چاپ کنید

هنگامی که طرح خود را مرتب کردید و سهام و کارت مورد نیاز کارت ویزیت خود را انتخاب کردید ، نوبت به مرحله نهایی می رسد: چاپ کارت های خود. عمدتا به دو روش می توانید این کار را انجام دهید.

چاپ در خانه:

چاپ در خانه ساده ترین و مقرون به صرفه ترین گزینه به نظر می رسد ، اما کیفیت آن فقط مانند چاپ چاپ توسط یک حرفه ای نخواهد بود.

برو طرفدار:

انتخاب یک چاپگر حرفه ای به معنای موجودی و پایان کارت های ویزیت شما با استاندارد بالاتری است و برای اولین بار کارتهای شما یک احساس حرفه ای تر و به یادماندنی تر را نشان می دهد.

در آرمانی ، ما نه تنها قیمت های عالی ، بلکه مقالات با کیفیت بالا ، ارسال رایگان و حتی یک پلت فرم سفارش کارت ویزیت رایگان ارائه می دهیم که تمام طرح های شما را در یک مکان امن نگه می دارد تا بتوانید با کلیک یک دکمه کارت های بیشتری چاپ کنید. این بدان معناست که تمام طرح های شما به راحتی می توانند در همان سهام و با همان پایان چاپ شوند و هر بار ظاهری منسجم و حرفه ای به آنها بدهند.

انتخاب نوع کاغذ مناسب برای کارت ویزیت کار ساده ای نیست. اما با توجه به اهمیت آن ، پیشنهاد می کنیم برای انتخاب صحیح تلاش کنید.در نظر بگیرید که با کارت ویزیت چه کاری انجام می دهید و چه احساسی می خواهید ایجاد کنید. و البته - بودجه خود را در نظر بگیرید.اگر قرار است آنها را در یک دارنده کارت در جلوی ساختمان / محل رویداد خود قرار دهید یا آنها را به صورت عمده از طریق پست از طریق پست ارسال کنید ، می توانید با موجودی کارت های ریزتر کنار بیایید. اما اگر قصد دارید آنها را شخصاً در رویدادهای مهم یا جلسات اجتماعی تحویل دهید ، کارت ضخیم تری کارت دوام بیشتری خواهد داشت و به کارتهای شما کمک می کند تا برجسته شوند.در پرینت آرمانی ، سوابق ما نشان می دهد که محبوب ترین انتخاب کارت ویزیت ، گزینه مات با پوشش ممتاز 16 است . این یک تأثیر عالی را منتقل می کند ، و از یک ارزش عالی (کیفیت / هزینه) برخوردار است.با این اوصاف ، اگر هنوز در انتخاب نوع کاغذ مناسب برای کارت ویزیت خود تلاش می کنید ، به ما هول دهید . ما در پرینت آرمانی سعی در ارائه ساده ترین راه حل سفارش کارت ویزیت با کیفیت بالا ، با خدمات استثنایی و با قیمت رقابتی داریم.آیا می خواهید نکات عملی بیشتری برای ارتقا سطح دانش و نام تجاری ، طراحی و بازاریابی خود داشته باشید؟ در خبرنامه ما مشترک شوید - ماهی یک بار مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود.

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر