چگونه می توان کاتالوگ و چاپخانه را که ارزش فوق العاده ای برای شما به ارمغان می آورد انتخاب کرد؟

در چاپ کاتالوگ یا جزوه تفاوت وجود دارد و شما باید بدانید که چگونه چاپگر مناسبی برای ظاهر محصول نهایی و قیمتی که می پردازید پیدا کنید.هیچ تفاوتی بین کاتالوگ و جزوه وجود ندارد ، وقتی که صحبت از آنچه هستند می شود. آنها ترجیحات کلمه ای هستند که به جای یکدیگر استفاده می شوند.

پنج نکته مهم در هنگام استفاده از کاتالوگ برای تبلیغ محصولات یا خدمات خود به شرح زیر است و به ترتیب اهمیت خاصی ندارند:

  • طرح بندی و طراحی
  • تنظیم
  • عکس
  • کاغذ
  • قیمت

قیمت ها می توانند به طور گسترده ای برای چاپ کاتالوگ ها و کتابچه ها متفاوت باشند.در این ارتباط ، ما تصور می کنیم که چهار مورد اول (طرح بندی ، طراحی ، تنظیم ، عکس و کاغذ) قبلاً کامل شده اند و کاتالوگ یا کتابچه شما آماده چاپ است. اکنون همه شما باید یک چاپخانه پیدا کنید که قرار است یک محصول نهایی عالی با قیمت مناسب به شما ارائه دهد.بهترین راه برای بررسی مواردی که چاپخانه را از یکدیگر متمایز می کند ، درک نحوه تولید فیزیکی کاتالوگ در تأسیسات تولیدی و رساندن آن محصول به دست مشتریانی است که محصولات و / یا خدمات شما را خریداری می کنند.
چاپ کاتالوگ

برای به دست آوردن بهترین  نتیجه هنگام انتخاب چاپخانه برای تولید و توزیع کاتالوگ یا جزوه ، باید یک مرکز تولید چاپ را پیدا کنید که تا حد ممکن نزدیک به معیارهای زیر باشد و دلایل آن:  

الف) موارد ارسالی کاتالوگ دیجیتال  شما را می فهمد

ب) کاتالوگ را با حداقل قیمت ممکن چاپ کند.

ج) دارای امکانات مختلف و تجهیزات کامل باشد.

د) دارای یک بخش پستی برای رسیدگی به توزیع باشد.

ه) دارای ارتباطات داخلی عالی

بسیار مهم است که چاپخانه و طراحی کاتالوگ انتخاب می کنید بتواند پرونده های دیجیتالی ارائه شده شما را به کانالهای CMYK مناسب برای چاپ تبدیل کند و همه عناصر طراحی همانطور که طراحی شده اند واقعاً چاپ شوند. اطمینان حاصل کنید که آنچه را که به عنوان "اثبات رسمی" خود برای ورود به مرحله تولید چاپ از سیستم خارج می کنید ، دارای تمام عناصری است که انتظار دارید هنگام طراحی کاتالوگ یا کتابچه ، آنها را چاپ کنید. اطمینان حاصل کنید که چاپخانه انتخابی شما آخرین نسخه از نرم افزار Direct To Plate (DTP)  را دارد تا اطمینان حاصل شود که تصویر صحیح و بهینه را به چاپخانه ارسال می کنید.

همچنین بسیار مهم است که اطمینان حاصل کنید که چاپگر شما دارای قابلیت داده های CIP3 یا CIP4 است تا بتواند همان پرونده هایی را که برای ساخت صفحات چاپی روی ماشین استفاده شده است ، ارسال کند تا بتواند داده های CIP3 یا CIP4 را به مطبوعات ، به طوری که دامنه ها و تراکم جوهر CMYK به محض بیرون آمدن ورق از چاپ ، به درستی چاپ می شوند. این مجموعه داده های ارسال شده باعث کاهش هزینه کاغذ ، زمان و جوهر در تولید اولیه چاپ شما می شود. CIP3 یا CIP4 یک انجمن استاندارد بین المللی است که مأموریت آن جمع کردن یک اتوماسیون جهانی در صنعت چاپ است. CIP3 یا CIP4 فروشندگان نرم افزار و سیستم ، چاپگرها ، مربیان ، ناشران ، مشاوران ، مجتمع ها و توزیع کنندگان را به هم پیوند می زند تا استانداردهایی را که از اتوماسیون چاپ و آموزش در سطح جهانی پشتیبانی می کنند ، تعریف کند.
چگونه می توان کاتالوگ و چاپخانه را که ارزش فوق العاده ای برای شما به ارمغان می آورد انتخاب کرد؟

همچنین مهم است که اطمینان حاصل کنید که چاپگر شما داده های CIP3 یا CIP4 مشابه را برای اهداف تکمیل شده به صحافی ارسال می کند. یک مرکز تولید چاپ که در طول کار خود از اطلاعات جمع آوری شده به صورت پیش فشار استفاده می کند ، در تولید کار شما در تولید و همچنین کیفیت محصول نهایی نهایی نسبت به افرادی که استفاده نمی کنند ، کارآمدترین خواهد بود. در مراحل اتمام یک کاتالوگ یا جزوه چاپ شده که در آن تاشو یا برش درگیر می شود ، داده های ارسال شده به دستگاه برش گیوتین یا پوشه های آن صحافی از قبل برنامه ریزی شده است تا نشان دهد که در آن باید برش ها و برش ها ایجاد شود. این زمان تنظیم و مداخله انسان را در فرمول های ریاضی مورد استفاده برای تنظیم در برش و تاشو مورد استفاده در اتمام محصول نهایی Catalog یا Booklet کاهش می دهد.هنگام جستجوی چاپگر برای تولید کاتالوگ یا جزوه ، از چه نوع تجهیزات چاپی استفاده می کنید و اینکه آیا کاتالوگ یا جزوه شما را در چاپ 1 Pass یا 2 Pass تولید می کند.

بدون لمس:

چاپ 1 گذرگاه فرآیند تولید چاپ کاغذی است که فقط یک بار از طریق چاپخانه عبور می کند تا کاغذ / ورق های تمام شده ای را که در هر دو طرف چاپ شده است ارائه دهد. همچنین به عنوان "کامل" شناخته می شود. اگر می توانید تسهیلات تولید چاپ را پیدا کنید که دارای 8 یا 10 دستگاه فشار دهنده رنگ باشد ، محصول نهایی با کیفیت بهتر را تضمین می کنید و همچنین باید قیمت گذاری بهتری داشته باشید.در تولید چاپ 1 Pass / Perfecting ، کاغذ با لغزش بلندی حدود 50 اینچ یا آنقدر بلند شروع می شود و در فیدر مطبوعات قرار می گیرد. هنگامی که پرس شروع به تغذیه ورق کاغذ / پرس کرد ، ورق ها از طریق 4 واحد اول رنگ CMYK حرکت می کنند و 1 طرف ورق پرس به پایان می رسد. در آن نقطه تمام شده ، کاغذ / ورق به طور خودکار در واحدی که "کامل" نامیده می شود ورق می زند تا ورق بتواند سفر خود را از طریق فشار در سمت دیگر به پایان برساند و قسمت پشت آن را در 4 رنگ CMYK چاپ کنید تا بارگذاری شود روی یک لغزش خالی در انتهای تحویل مطبوعات ، انباشته شده و آماده برای بردن به چسب برای مراحل پایان کاتالوگ یا کتابچه. همانطور که می بینید این نتیجه در یک محصول تمام شده است که به غیر از بارگذاری کاغذ و بیرون آوردن کاغذ از مطبوعات ، هیچ لمس انسانی ندارد. در چاپ 2 Pass ، کاغذ برای چاپ 1 طرف در CMYK باید از طریق مطبوعات حرکت کند ، و سپس به طور فیزیکی از انتهای تحویل مطبوعات برداشته می شود و به فیدر بازگردانده می شود تا دوباره بارگیری شود و از آن استفاده شود تا از پشت 4 رنگ CMYK چاپ شود. . این نتیجه دو برابر برداشت و زمانی است که برای تهیه یک محصول نهایی لازم است. در چاپ 2 پاس متغیرهای دیگری وجود دارد که نگران کننده هستند ، مانند پیچش کاغذ یا جذب آب که باعث ایجاد مشکل در پاس دوم می شود. در 1 Pass / Perfecting ، متغیرهای منفی بالقوه ناپدید می شوند ، زیرا پاس دوم در معرض این مسائل متغیر نیست.
کاتالوگ دیجیتال

به طور خلاصه ، اگر می توانید چاپگری پیدا کنید که دارای دستگاه های Perfecting باشد ، از نظر کیفیت و هزینه بسیار بهتر خواهید شد. در ایران تنها 1٪ از همه چاپخانه دارای چاپگرهای Perfecting هستند ، بنابراین یافتن یک چاپخانه معتبر با یک فشار 8 یا 10 رنگی ممکن است شما را مجبور کند که دسترسی خود را به جایی که چاپگر در آن قرار دارد گسترش دهید ، اما ارزش یافتن چنین نسخه هایی ارزش دارد. مانند چاپخانه دیجیتالی پرینت آرمانی

تکمیل انعطاف پذیری تجهیزات تولید:

اطمینان حاصل کنید که مرکز تولید چاپی که انتخاب کرده اید انواع مختلفی از تجهیزات Finishing Bindery را بر اساس اندازه نهایی ، تعداد صفحه و مقدار محصول نهایی خود داشته باشد.در نحوه تکمیل یک کاتالوگ 12 صفحه ای با 3،500 کمیت -Vs- یک کاتالوگ 48 صفحه ای با 20،000 مقدار تفاوت زیادی وجود دارد. این دو نمونه به دلایل هزینه مناسب ترین گزینه برای اتمام در انواع مختلف تجهیزات است. اطمینان حاصل کنید که مرکز تولید چاپ شما تجهیزات مناسبی را برای اداره کارآمد و مقرون به صرفه شغل شما در اختیار دارد. بسیاری از امکانات در هنگام اتمام گزینه های مختلفی ندارند ، بنابراین ممکن است کار شما با تجهیزات طولانی تری تنظیم شود ، که هزینه بیشتری برای انجام آن قسمت از کار خود -و - داشتن کاتالوگ ها یا هزینه های بیشتر برای شما دارد. بروشورها با تجهیزات کارآمدتر برای ترکیب کاتالوگ یا جزوه ، کارایی بیشتری دارند.

بخش پستی که می داند چگونه می توان توزیع ارزان تری را انجام داد:

درک متغیرهای مربوط به Postage هنگام ارسال کاتالوگ یا کتابچه برای کنترل هزینه های شما بسیار مهم است. در اصل ، کاتالوگ ها و کتابچه ها را می توان از طریق پست به دو برابر یا به صورت Flat نه در اندازه کوچکتر تا شده ارسال کرد. این تفاوت در مورد هزینه Postage بسیار زیاد است ، بنابراین مطمئن شوید که در مورد این موضوع با مرکز تولید چاپ خود صحبت می کنید تا مطمئن شوید طراحی شما برای محصول نهایی Folded یا Flat در صورت مستقیم انجام شده است پست شده وزن فیزیکی محصول نهایی در صورت وارد شدن به جریان نامه پستی نیز حیاتی است ، بنابراین در مورد گزینه های کاغذ سبک تر هنگامی که وزن محصول نهایی نگران کننده هزینه های پست است ، با نمایندگی خدمات مشتری مشتری (CSR) مرکز تولید چاپ خود صحبت کنید. CSR شما باید بتواند شما را به راحتی منطبق کند یا اینکه از حالت تاشو خارج شوید یا از آن به عنوان تخت خارج شوید و یا از وزن کاغذ سبک تری استفاده کنید تا زیر برخی از دستورالعمل های وزن USPS باقی بماند تا از هزینه های غیرضروری پستی جلوگیری کنید. این به تنهایی می تواند به معنای تفاوت در سود یا زیان در برنامه تبلیغات مستقیم شما باشد.
بخش پستی که می داند چگونه می توان توزیع ارزان تری را انجام داد:

ارتباطات داخلی بین بخش ها و مشتری برای هزینه های پایین تر کلید اصلی است

این بسیار مهم است که مرکز تولید چاپی که انتخاب می کنید نه تنها با مشتری شما بلکه ارتباط بسیار استثنایی داشته باشد بلکه ادارات داخلی آن مرکز تولیدی در مورد پروژه شما با یکدیگر صحبت کنند تا از رعایت مهلت مقررات شما اطمینان حاصل کنند و شما در حال دریافت بهترین هزینه برای محصول نهایی هستند. از تماس اولیه CSR در تاسیسات تولید چاپ و پایین خط از طریق بخش Pre-press ، مطبوعات ، Finishing Bindery و سپس اداره پست ، باید ارتباطات توسط همه وجود داشته باشد تا اطمینان حاصل شود که بهترین محصول نهایی را در قیمت مناسب بازار و به موقع انجام می شود تا مهلت خود را رعایت کنید.

به طور خلاصه ، کمی وقت بگذارید و تحقیق کنید و یک مرکز تولید چاپ را پیدا کنید که واقعاً متناسب با نیازهای پروژه Catalog یا Booklet شما باشد.استفاده از پیشنهادها و ایده های موجود در این ارتباطات به شما کمک می کند تا امکانات تولید چاپ را در هنگام کیفیت ، به موقع بودن و قیمت گذاری به بهترین وجهی برآورده کنید.

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر