چرا-کارت-ویزیت-مهم-است

چرا کارت ویزیت مهم است؟

زمانی که کارت پستال مهم او را می خوانندبا ظهور ارتباطات دیجیتالی مانند ایمیل و پیام رسانی فوری ، فراموش کردن کارت پستال فروتن آسان است.

 اما این شکل از نامه نگاری کتبی دور از ذهن نیست. چاپ کارت پستال همچنان در صنعت چاپ مهم است. و در این پست ،  https://printarmani.com دقیقاً دلیل این امر را نشان می دهد.

چرا کارت ویزیت مهم است؟

1. آنها نشان می دهند که شما برای گیرنده ارزش قائل هستید

ارسال کارت ویزیت به سادگی نوشتن سریع پیام و کلیک کردن روی ارسال بدون تأمل و تأمل زیاد ساده نیست. در مقابل ، آنها برای طراحی کاتالوگ ، چاپ ، ساخت پیام و پرداختن به آنها به درجه ای از زمان و انرژی نیاز دارند. این مراحل اضافی این حس را به شما منتقل می کند که برای گیرنده خود ارزش قائل هستید.

2. آنها به شما کمک می کنند تا از جمعیت متمایز شوید

همه ما آنجا بوده ایم: در یک لیست ظاهراً پایان ناپذیر ایمیل ها گشت و گذار می کنیم ، به سرعت پیمایش و اسکن می کنیم ، امیدواریم که چیز مهمی را از دست ندهیم. اما با کارت ویزیت های چاپ شده آنلاین ، این وضعیت نادر است. کارت هایی که به زیبایی ساخته شده اند با ارائه مهلت استقبال از انبوه اعلان های روزانه ، توجه گیرندگان شما را جلب می کنند.

3. باعث افزایش تعامل می شوند

در رابطه با اتخاذ استراتژی مبتنی بر تبلیغات مستقیم توسط مشاغل ، کارت ویزیت های تبلیغاتی باید یک نکته اساسی باشد. بر اساس تعریف ، بر اساس مزایایی که قبلاً ذکر شد ، گیرندگان به جای پیام آنلاین ، بیشتر با یک کارت ویزیت ملموس درگیر می شوند.

نکات طراحی کارت ویزیت

قبل از سفارش آنلاین کارت ویزیت ، حتماً لیست زیر را از بهترین نکات طراحی کارت ویزیت بررسی کنید:

1. به یک موضوع بچسبید - بهترین کارت ویزیت ها کاملاً یک رنگ و طرح تم سازگار را ترکیب می کنند.

2. ساده نگه دارید - همانطور که ضرب المثل قدیمی می گوید: کمتر بیشتر است. کارت ویزیت های خود را با تصاویر غیرضروری و تکه های بزرگ متراکم نکنید.

3. فقط از تصاویر با وضوح بالا استفاده کنید - تصاویر دانه ای راهی مطمئن برای کاهش کیفیت کلی کارت ویزیت های چاپی شما هستند.

4. تصحیح کنید ، سپس دوباره تصحیح کنید - هیچ احساسی بدتر از ارسال هزاران کارت ویزیت تبلیغاتی نیست که فقط می توانید اشتباه تایپی را که در چشم هواپیما پنهان شده است پیدا کنید (ببینید ما در آنجا چه کار کردیم؟).

از کجا می توان کارت ویزیت را چاپ کرد؟

  https://printarmani.comکارت ویزیت های چاپی با کیفیت بالا و نرخ های رقابتی را ارائه می دهد. شما می توانید کارت ویزیت های خود را با طیف وسیعی از انتخاب کاغذ ، کارهای حرفه ای و کارهای هنری شخصی سازی کنید. ما برای اطمینان از رنگ های غنی ، تصاویر واضح و متن واضح از فشار بالای چاپ دیجیتال HP Indigo استفاده می کنیم. برای اطلاعات بیشتر به محصولات ما مراجعه کنید .

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر