چاپ-دیجیتال-بهتر-از-چاپ-افست

چرا چاپ دیجیتال بهتر از چاپ افست است؟

آیا سردرگم هستید که چه نوع چاپی متناسب با نیاز شماست؟ آیا چاپ دیجیتال برای نیازهای شما بهتر از چاپ افست است؟ بیایید این دو را در مقاله زیر مقایسه کنیم.

چاپ دیجیتال در مقایسه با چاپ افست نسبتاً جدید است. به همین ترتیب ، برخلاف چاپ افست که به بلوغ کم و بیش رسیده است ، از زمان آغاز کار فقط می تواند در طول زمان بهتر شود. این امر به خوبی نوید آینده چاپ دیجیتال را می دهد. با این حال ، حتی امروز ، چاپ دیجیتال به روش های مختلف از جمله چاپ افست بهتر از چاپ افست است:

چاپ دیجیتال یک روش چاپ مستقیم را ارائه می دهد.همچنین چرخش بسیار سریع تری را ارائه می دهد.چاپ دیجیتال برای چاپ کوتاه مدت مقرون به صرفه است.به افراد اجازه می دهد تا محتوای چاپ را در وسط چرخه چاپ تغییر دهند.خطر تغییرات چاپی ناشی از جوهر کاهش می یابد.

چاپ دیجیتال مستقیم به جلو است

چاپ افست روشی چاپی است که به طور معمول شامل تولید اثبات ، صفحات ، تخت های لاستیکی و بسیاری از ابزارهای دیگر است. همانطور که می توانید قدردانی کنید ، انجام همه این مراحل به زمان زیادی نیاز دارد. علاوه بر این ، برای خروجی با کیفیت بالا ، مراحل انجام این مراحل باید بسیار دقیق و با دقت انجام شود. تجربه قادر به انجام چاپ افست و تولید بهترین کار با کیفیت.

چاپ دیجیتال یک روش چاپ مستقیم تر به جلو است. فقط باید چاپ را با نرم افزار کنترل شده توسط رایانه تنظیم کنید و دکمه چاپ را فشار دهید.چاپ دیجیتال بسیار سریعتر به اطراف چاپ می شوداز آنجا که نیازی به تولید صفحات و سایر ابزارهای مرتبط نیستید ، در نهایت با زمان چرخش بسیار سریعتری مواجه خواهید شد. روند تولید صفحات فلزی مورد استفاده در چاپ افست ، به خودی خود کاری دلهره آور و وقت گیر است که زمان زیادی را می برد. به همین ترتیب ، با از بین بردن توسعه صفحه ، زمان شروع چاپ را کاهش می دهید. با چاپ دیجیتال ، فقط باید فایل چاپ را روی نرم افزار کامپیوتر بارگذاری کنید و چاپ کنید.چاپ دیجیتال ، به خصوص برای دوره های چاپ کوتاه مدت ، بسیار مقرون به صرفه است.منفعت اقتصادی استفاده از چاپ دیجیتال در مقایسه با چاپ افست نیز به روند مالیات در تولید اثبات چاپ ، صفحه و تخت لاستیک برای فرآیند چاپ بستگی دارد.

انجام این مراحل گران است و بنابراین ، برای یکنواخت شدن حجم چاپ بسیار زیادی را می طلبد. چاپ دیجیتال شامل این مراحل بسیار گران نیست زیرا تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که فایل چاپ را در یک برنامه چاپ رایانه بارگذاری کرده و چاپ کنید. این امر باعث می شود تجربه چاپ بسیار مقرون به صرفه ، به ویژه در چاپ کوتاه مدت.می توانید جزئیات محتوا را در اواسط چرخه چاپ تغییر دهید.بسیاری از پروژه های چاپی شامل داده های متغیر هستند. در چنین مواردی ، تفاوت های ظریف در محتوا وجود دارد که باید در فرآیند چاپ گنجانده شود.

گرفتن این تفاوتهای ظریف در فرآیند چاپ با چاپ افست بسیار دشوار است.

با توجه به اینکه فرایند چاپ شامل تولید صفحه چاپی است که تمام اطلاعات لازم برای چاپ نهایی را دارد ، تغییر جزئیات محتوا به دلیل پردازش صفحه جدید بسیار دشوار است.با چاپ دیجیتال ، جزئیات چاپ توسط نرم افزار ضبط و کنترل می شود. بنابراین ، ایجاد هرگونه تغییر در چاپ مستلزم تغییر ساده محتوای سند در پرونده دیجیتال است. این شامل ایجاد صفحه جدید نیست.در طی مراحل چاپ ، خطر چاپ کاهش می یابد.چاپ افست دچار اشتباهات چاپی شده است که ناشی از عدم تعادل جوهر و آب است. چاپ افست یک فناوری چاپ مرطوب است - در فرآیند چاپ از جوهر مایع استفاده می شود. به همین ترتیب ، کمترین تغییر در تعادل آب و جوهر می تواند نتایج حاصل از چاپ نهایی را تغییر دهد ، در نتیجه باعث ایجاد تغییرات در نسخه های چاپ شده می شود.

در چاپ دیجیتال ، رنگ ها با دقت تولید می شوند و اطمینان حاصل می کنند که هر نسخه چاپی کاملاً یکسان است. آیا به دنبال یک سرویس چاپ دیجیتال با کیفیت بالا هستید؟ سپس چیزی بیشتر از  پرینت آرمانی نبینید.

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر