چرا چاپ بنر و فلکسی می توانند تأثیر زیادی در مغازه شما بگذارند

در هر محیط فروشگاهی این که آیا یک خرده فروش در خیابان های بزرگ است ، قصاب یا آرایشگاه محلی شما ، یک مغازه بزرگ سخت افزار یا حتی یک محل فروش مد ، ایجاد احساس درست با مشتری هنگام ورود از درب مغازه شما همیشه مهم است. در فضای خرده فروشی همیشه به چالش کشیدن امروز (جایی که تجارت الکترونیکی همچنان در حال رشد است) نیاز به ایجاد اولین برداشت صحیح هرگز اینقدر مهم نبوده است. چاپ بنر و فلکسی را در اولویت قرار دهید!

بنر چیست؟

آگهی ها در اصل به دو سبک ارائه می شوند - استندهای تبلیغاتی یا آگهی های وینیل را جمع کنید. استندهای Roll Up را می توان به عنوان پایه های بولر رول یا غلتک نیز شناخته کرد زیرا پایه های بنر هستند که شما برای نمایش پیام خود یا آنها را می غلتانید یا آنها را بالا می کشید. ارتفاع طبیعی پایه آگهی رول 2 متر است در حالی که عرض به 3 اندازه تقسیم می شود:

800 میلی متر

1000 میلی متر

1200 میلی متر

آگهی ها وینیل از سوی دیگر نشانه های بنر چاپ بر روی مواد وینیل است که می تواند در داخل یا خارج فروشگاه خود را به کمک متصل ترویج طیف وسیعی از محصولات و یا پیشنهاد ویژه می باشد. بنرهای وینیل می توانند هر اندازه باشند و واقعاً می توانند در داخل یا خارج از مغازه شما تأثیر بگذارند.

پس چرا باید استفاده از بنرهای instore را در نظر بگیرید؟

1. تأثیر:

پایه های بنر و آگهی های وینیل می توانند تأثیر بسزایی در مغازه شما داشته باشند ، به ویژه هنگامی که در ورودی مغازه استفاده می کنید. آنها یک روش عالی برای تبلیغ پیشنهادات ویژه هستند و رنگ ها و تصاویر واقعاً می توانند به شما در ارتباط با مشتریان کمک کنند. مقاله اخیر ما در مورد روانشناسی رنگ در چاپ را بررسی کنید تا ببینید کدام رنگها می توانند گرم کننده باشند و واقعاً توجه مشتری را به خود جلب می کنند. ورودی مغازه شما تنها منطقه ای است که شما تضمین می کنید بازدیدکنندگان می بینند بنابراین تمام تلاش خود را می کنید تا از آن یک تجربه واقعاً تأثیرگذار و به یاد ماندنی بسازید. از استندهای بنر برای تبلیغ آخرین پیشنهادات خود استفاده کنید یا به مشتریان بالقوه در مورد پیشنهاد شما اطلاع دهید. بنرها همچنین می توانند برای جذب مشتری به مغازه شما کمک بصری بسیار خوبی ارائه دهند و اگر به صورت حرفه ای انجام شود واقعاً می توانند به ایجاد اولین برداشت خوب کمک کنند.

2. نقطه فروش:

نقش محل فروش در محیط خرده فروشی بسیار زیاد است. در دوره های شلوغ خرید و آخر هفته ها به ویژه در هنگام افزایش پا ، محل فروش شما واقعاً می تواند به شما در روند فروش کمک کند. استندهای تبلیغاتی را به عنوان پادشاه تیم محل فروش خود قرار دهید و مشتریان خود را از آنچه در مغازه شما اتفاق می افتد آگاه کنید. بنرها فضای بسیار بیشتری نسبت به بلندگوهای قفسه استاندارد و تابلوهای ایستگاه اتوبوس به شما ارائه می دهند بنابراین از این فضا استفاده کنید تا در مورد پیشنهادات خود فریاد بزنید.

3. چاپ و تصاویر با کیفیت:

استندهای تبلیغاتی و آگهی های وینیل بر خلاف فروشگاه دیگر فروشگاه شما ، کیفیت چاپی با کیفیت بالا را برای شما فراهم می کنند. این بدان معنی است که تصاویر شما می تواند واقعاً برجسته باشد. تصاویر با کیفیت واقعاً می توانند به شما کمک کنند با مشتری خود ارتباط برقرار کنید و همچنین قلاب دیگری در جلب توجه او فراهم می کند. تجسم فقط دلیل دیگری برای سرمایه گذاری در استندهای تبلیغاتی است .

4. USP خود را ارتقا دهید:

سطح وسیعی که پایه های بنر و آگهی های وینیل فراهم می کند ، به شما امکان می دهد تا امتیازات فروش منحصر به فرد خود را ارتقا دهید. از این فضا برای برجسته کردن مزایای محصول یا خدمات خود استفاده کنید ، در مورد قیمت خود فریاد بزنید یا کیفیت کالاهای خود را به نمایش بگذارید. همچنین منطقه ای را برای تقویت نام تجاری شما فراهم می کند.

5. مناطق را در فروشگاه خود ایجاد کنید:

غرفه های مخصوص بنر می توانند به شما کمک کنند مناطق مختلفی را در فروشگاه خود ایجاد کنید که تمام اطلاعات مورد نیاز مشتریان در مورد کالاها یا خدمات شما را در اختیار مشتریان قرار دهد. اجازه دهید بنرها مشتری را در اطراف فروشگاه شما راهنمایی کنند و مانند یک فروشنده ساکت عمل کنند .

6. ذخیره سازی:

دلیل نهایی برای سرمایه گذاری در استندهای تبلیغاتی و آگهی های وینیل مزایای ذخیره سازی آنهاست. سهولت در ذخیره سازی این محصولات و کمبود فضای مورد نیاز آنها را به ابزاری ایده آل برای تبلیغات فصلی تبدیل کرده است.

آیا بیشترین استفاده را از استندهای مخصوص نصب بنر و نمایشگرهای تبلیغاتی وینیل در فروشگاه خود دارید؟ امروز با تیم متخصص ما در تماس باشید تا ببینید چاپ دیجیتال چگونه می تواند به شما کمک کند تأثیر بیشتری در فروشگاه خود ایجاد کنید.

با ما در فیس بوک و توییتر ارتباط برقرار کنید و به ما اطلاع دهید که در حال حاضر از بنرهایی برای تبلیغ محصولات یا خدمات تجاری خود استفاده می کنید.

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر