چرا طراحی مینیمالیستی تنها راه پیشرفت وب سایت است؟

همه افراد توسعه دهنده وب را استخدام می کنند که انیمیشن های جذاب ، رنگ های فانتزی و موارد برجسته دیگری را در دنیای دیجیتال پیاده سازی می کنند. با این حال ، طراحی کاتالوگ مینیمال سودهای غنی را به دست می آورد و منجر به کیفیت بالا می شود .

حداکثر بهینه سازی در طراحی وب گران قیمت است و شما را به هدف تعیین شده نمی رساند. نرخ پرش را افزایش می دهد و ماندگاری مشتری را کاهش می دهد. گزارش از نرم افزار Adobe اطلاع می دهد که تقریبا 40٪ از بازدید کنندگان اگر وب سایت شما جذاب  نباشد آنرا ترک میکنند.

ممکن است در مورد ROI منفی و سایر ضررهایی که متحمل می شوید ، تعجب کنید که با طراحی حداقلی وب سایت می توان جلوی آن را گرفت .

چرا طراحی مینیمالیستی ؟

مینیمالیسم در واقع کارایی است در حالی که تمام قطعات کم کاربرد و به نوعی قطعات غیرضروری را از بین می برد. در اینجا دلیل آن حاکم بر جهان طراحی وب برای پائیین آوردن قیمت طراحی کاتالوگ است:

1. برای استراتژی SEO شما شگفت انگیز است

بهینه سازی موتور جستجو به رتبه بندی دامنه شما در صفحه اول Google کمک می کند. خزنده های وب و ربات های موتور جستجو می توانند به راحتی از طراحی وب زیبا عبور کنند و آنرا ایندکس کنند . بنابراین ، وقتی از طراحی حداقلی استفاده می کنید ، صفحه وب شما به آرامی نمایه می شود و به زودی ، به رتبه بندی مورد نظر می رسید.رباتهای جستجو اغلب از وب سایتهایی که باعث سردرگمی آنها می شود در حالی که "خزیدن" اتفاق می افتد ، رد می شوند. وقتی وب سایت شما بیش از حد پیچیده باشد ، دامنه خود را تهدید می کنید. برای جلوگیری از آن ، طراحی وب مینیمالیستی را ترجیح دهید

2. خوانایی وب سایت را بهبود می بخشد

تمرکز در طراحی مینیمالیستی همیشه  تاکید بر عناصر حیاتی وب دارد. از طریق چنین طراحی ، شما اطمینان می دهید که بازدید کنندگان می توانند به طور مستقیم از اطلاعات وب سایت شما (پرینت آرمانی) مطلع شوند. یک نظرسنجی اخیر که توسط SiegeMedia انجام شده است نشان می دهد که تقریبا 43٪ از بازدیدکنندگان از مطالب وب سایتها محروم هستند .بنابراین ، شما باید تمام عناصر را قابل مشاهده نگه دارید تا خوانندگان بتوانند آنچه را که می خواهند بدست آورند. اگر این کار را نکنند ، گزینه های زیادی در اینترنت وجود دارد. وب سایت های مینیمالیست به دلیل خوانایی بالاتر و سهولت دسترسی مشتریان را در خود نگه می دارند و این کمک بزرگی به سئو سایت است.

3. ثبات و تعادل آنلاین را حفظ می کند

به عنوان یک مدیر وب ، می خواهید کاربران با سیستم عامل شما آشنا شوند. اما ، تا زمانی که از یکپارچگی وب برخوردار نباشید ، این اتفاق نمی افتد. الگوهای اغراق آمیز طراحی معمولاً بازدیدکنندگان را گیج کرده و پس از مدتی کشمکش سایت را ترک می کنند.

مفهوم طراحی وب سایت مینیمالیست ، طراح را وادار می کند تا طرح را مرتب و ساده نگه دارد. به محض اینکه کاربران با سیستم عامل شما سازگاری پیدا کنند ، زمان ماندگاری در صفحه وب سایت شما افزایش می یابد و به طور ناخواسته احتمال آنها به بازدید کنندگان دائمی وب سایت شما بدل خواهند شد و نیز باعث افزایش  رنگ سایت می شود.

4. زمان بارگذاری صفحه را کاهش می دهد

انیمیشن های خوش آمدگویی و گرافیک های سطح بالا ممکن است بازدیدکنندگان را تحت تأثیر قرار دهند ، اما زمان بارگیری صفحه را بالا می برد. طبق تحقیقات BlueCorona ، زمان بارگیری بالای 3 ثانیه در منطقه خطر قرار می گیرد زیرا 57٪ از کاربران بلافاصله سایت را ترک میکنند.شما بخاطر یک الگوی طراحی فانتزی ، که باعث افزایش زمان بارگیری می شود ، نمی خواهید چنین ضررهای سنگینی را متحمل شوید. بنابراین ، از رویکرد حداقلی استفاده کنید و اطمینان حاصل کنید که حداکثر بازدیدکنندگان زمان کافی را در وب سایت شما صرف می کنند.

5. ارائه ناوبری روان

ناوبری در وب به تجربه کلی بازدیدکننده هنگام تغییر بین صفحات ، دسترسی به محصولات و غیره اشاره دارد. حفظ سهولت دسترسی در همه جا و جلوگیری از تغییر مسیرهای پیچیده در طراحی وب بسیار مهم است.

طراحان غالباً در دام "فرضیات" قرار می گیرند. یکی از این فرض ها این است که آنها برای جلب رضایت کاربر نیاز به قرار دادن چندین پاپ آپ و گرافیک غیر عادی دارند. یک مطالعه اخیر توسط Graffiti9 به اطلاع می رساند که کاربران می خواهند توضیحات محصول و اطلاعات شرکت را در صفحه اصلی مشاهده کنند. وب سایت خود را برای ارائه ناوبری یکپارچه طراحی کنید.

6. اجازه دهید محتوای شما صحبت کند

طراحی وب مینیمالیستی هدف شما را برای ایجاد ترافیک ارگانیک و امنیت مشتریان بالا می برد. مطالب شما  زمان زیادی را برای بهینه سازی در سئو در اختیار شما قرار می دهد.وقتی محتوای شما درخشان می شود ، در رتبه بندی SERP ارتقا می یابید و قابلیت مشاهده آنلاین را پیدا می کنید. شما با استفاده از چندین تصویر و انیمیشن کاربر را تحت فشار قرار نمی دهید. درعوض ، شما از یک طراحی مینیمالیستی جذاب استفاده می کنید و اجازه می دهید محتوای شما خودش صحبت کند.

افکار نهایی

یک چیدمان وب با کیفیت بالا و در عین حال ساده برای استفاده ، به بهترین شکل طراحی وب سایت مینیمالیستی را مشخص می کند . این باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود و همچنین با استراتژی SEO شما همراه است. بنابراین طراحی مینیمالیستی یک ضرورت پیش رو است.

 

طراحی مینیمالیستی به خوبی سازمان یافته است و قابلیت خوانایی بالای وب را دارد. با جلوگیری از گرافیک ها و انیمیشن های پیچیده ، توازن وب سایت را با موفقیت پرورش می دهد. شما زمان بارگذاری صفحه را با طراحی کمینه وب در منطقه امن فشار می دهید تا ماندگاری مشتری و نرخ تبدیل آن بالا باشد.

 

نظر شما در مورد طراحی مینیمالیستی چیست؟ بخش نظرات زیر منتظر نظر شما است. اگر می خواهید در بخش ارسال مهمان RedAlkemi مشارکت کنید ، اینجا را کلیک کنید .

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر