چرا باید یک طراح گرافیک استخدام کنید

چرا باید یک طراح گرافیک استخدام کنید

چرا هر کسب و کار کوچک باید طراحی گرافیکی خود را برون سپاری کند.اگر قصد داشتید خانه خود را بازسازی کنید ، آیا می توانید نقشه ها را خودتان تهیه کنید؟چاپ آرمانی :اگر جعبه دنده روی ماشین شما منفجر شود ، آیا تصور می کنید که مهارت (یا زمان) لازم برای تعمیر را خودتان دارید؟ البته که نه.شما می توانید افراد حرفه ای مناسب را به درستی استخدام تا کار را به درستی انجام دهند.

طراحی مواد بازاریابی فقط نمایان ساختن موارد نیست:

این مربوط به این است که افراد نسبت به شرکت ، محصولات و خدمات شما متفاوت عمل کنند ، فکر کنند و احساس کنند.و این به این معنی است که برداشت های اول حساب می شوند.بازیابی از یک کار طراحی ضعیف بسیار دشوارتر از این است که بهترین افراد از ابتدا روی آن محصول کار کنند.بنابراین به جای اینکه شانس خود را با رویکرد احتمالات در بازاریابی امتحان کنید ، ابتدا با استخدام یک شرکت چاپی که از طراحان گرافیک باتجربه و حرفه ای استفاده می کند ، این کار را درست انجام دهید.در اینجا برخی از مهمترین دلایلی که استفاده از یک چاپخانه مجهز به طراح بهترین انتخاب برای تجارت شماست ، ذکر شده است:

شما همیشه نتیجه بهتری خواهید گرفت

با وجود بسیاری از بیت های قدرتمند نرم افزار طراحی گرافیک که در دسترس همه قرار دارد ، فکر کردن اینکه می توانید خودتان به خوبی از پس آن برآیید ، وسوسه انگیز است.اما تا زمانی که به یک طراح گرافیک اختصاصی و اختصاصی اجازه ندهید روی پروژه شما کار کند ، ممکن است متوجه نشوید که این تفاوت بزرگی دارد.

گرافیک-طراح-انتخاب-رنگ

برخلاف شما یا کارمندانتان ، طراحان گرافیک فقط دست و پا نمی زنند. آنها با تمام جزئیات و جنبه های محصول نهایی وسواس دارند و طراحی های مختلفی را برای انواع شرکت ها - در کل روز ، هر روز ایجاد و آزمایش می کنند.آنها می دانند چه نوع طراحی بازاریابی به نتیجه می رسد و حس تصویری تصفیه شده ای دارند که طی سالها تمرین و تجربه بهبود یافته است - کار بر روی پروژه هایی با موفقیت اثبات شده.

از همان ابتدا ، طراحان گرافیک مانند ما قبلاً به این موارد فکر خواهند کرد:

تعادل فضایی - نحوه چیدمان هر عنصر از طرح ، چشم را به سمت اطلاعات صحیح راهنمایی می کند.ترکیبی از رنگ ها - اینکه چگونه رنگ های مختلف مکمل یکدیگر هستند ، چگونه انتخاب صحیح رنگ می تواند به برجسته شدن عناصر مختلف کمک کند و روانشناسی نحوه تأثیر رنگ های مختلف بر ادراک و احساسات ماست.انتخاب مناسب برای رسانه های مختلف - دستیابی به تعادل اندازه ، فضا و رنگ مناسب برای پوسترها ، بروشورها ، آگهی ها و طراحی وب.جزئیات تخصصی که ممکن است هرگز فکرش را نکرده باشید - مانند انتخاب کاغذ مناسب برای یک تجربه حسی و لمسی بهتر ومی توانید وقت خود را برای استفاده بهتر بگذارید.

چرا باید یک طراح گرافیک استخدام کنید

یک دلیل وجود دارد که شما یک طراح گرافیک نیستید.

شما کسب و کار خود را با تخصص های خاص خود دارید - با پروژه ها و وظایفی که به تخصص اختصاصی شما احتیاج دارند.هنگامی که پروژه های بازاریابی خود را به یک شرکت چاپی با طراحان گرافیک حرفه ای خود واگذار می کنید ، وقت با ارزش بیشتری را برای تمرکز بر روی کارهایی که به بهترین شکل انجام می دهید ، آزاد می کنید: یافتن مشتری های جدید ، راهنمایی تیم خود و ایجاد سطح بالا تصمیمات برای تجارت شما

فقط ساعتهای زیادی در هفته وجود دارد. پس چرا هرکدام از آنها را در تلاش برای انجام کارهایی که یک حرفه ای می تواند در عرض چند دقیقه انجام دهد هدر می دهید؟

نحوه کار:

1. شما سالها (یا دهه ها) تجربه حرفه ای را اجاره می کنید

یک شرکت چاپی با طراحان خاص خود قبلاً سرمایه گذاری اولیه را برای شما انجام داده است.

شما فقط یک برش کوچک از وقت آنها را خریداری می کنید. و این برش کوچک از زمان با همه سالها تجربه آنها ، هر پروژه بازاریابی موفق که کار کرده اند و سابقه اثبات شده نتیجه گرفتن با شرکتهای دیگر مانند شما همراه است.

2. شما فقط هزینه مورد نیاز خود را پرداخت خواهید کرد

بیشتر طراحان گرافیک بر اساس یک پروژه به پروژه دیگر کار می کنند.

هیچ تعهدی یا هزینه ای در جریان نیست. و دیگر نگران هزینه های پنهان استخدام یک کارمند اضافی نخواهید بود: مواردی مانند فضای اداری ، تعطیلات و مرخصی استعلاجی یا مزایای کارمند
چرا باید یک طراح گرافیک استخدام کنید

3. آنها کار را سریعتر انجام می دهند

یک شرکت چاپی مجهز به طراح احتمالاً در هر ساعت کمی بیشتر از حقوقی که به یکی از کارمندان خود پرداخت می کنید هزینه دریافت خواهد کرد.

اما اگر آنها بتوانند در 3 ساعت همان کار عالی را انجام دهند که شما یا تیم شما 12 ساعت برای انجام آن نیاز داشتید ، این یک برد است - در پایان در کل هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

شما در حال ایجاد یک رابطه محکم برای آینده هستید.ممکن است اکنون فقط به یک قطعه طراحی نیاز داشته باشید - و شاید یکی از کارمندان خودتان بتواند آن را اداره کند.اما اگر در مورد بازاریابی و برندسازی جدی هستید (و باید هم باشید!) مطمئناً به کارهای طراحی بیشتری در آینده احتیاج دارید.یافتن یک شرکت چاپی مناسب برای کار با این بدان معنی است که شما همیشه فردی را در اختیار دارید و با مهارت و تجربه حرفه ای طراحی گرافیک خود آماده غواصی هستید - مهم نیست که هر چند وقت یکبار یا چه مقدار به آنها احتیاج دارید.بنابراین اگر آماده صرفه جویی در وقت و هزینه هستید (و هر بار یک نتیجه صیقلی و حرفه ای دریافت می کنید) تیم چاپ آرمانی آماده کمک هستیم.نگاهی به خدمات هنری و طراحی جدید ما بیندازید ، و هنگامی که آماده شدید ، تماس بگیرید - ما همیشه خوشحال هستیم که در مورد آنچه شما نیاز دارید گپ بزنیم.

منبع:چاپ آرمانی

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر