e850b695-aa

چاپ افست و دیجیتال - کدام یک بهتر است؟

چاپ افست و دیجیتال - کدام یک بهتر است؟

زمانی بود که چاپ با کیفیت بالا فقط برای تعداد معدودی در دسترس بود.

به لطف نوآوری های اخیر در فناوری در سال های اخیر ، مشاغل کوچک تا متوسط ​​نیز می توانند از مواد بازاریابی با کیفیت بالا برای ارتقا value ارزش برند خود و کسب و کار بیشتر بهره مند شوند.در حالی که افزایش قابل توجهی در دسترسی به بازاریابی چاپ دیجیتال مشاهده شده است ، متخصصان باتجربه بازاریابی اهمیت مواد چاپی بازاریابی را در مورد دسترسی مشتری درک می کنند.وقتی نوبت به چاپ تجاری می رسد ، مشتریان می توانند بین چاپ افست و چاپ دیجیتال یکی را انتخاب کنند.این مقاله به تفاوت عمده این دو نوع چاپ اصلی و نحوه انتخاب گزینه مناسب برای پروژه شما در یک چاپ کاتالوگ دیجیتال می پردازد.

چاپ آفست

این رایج ترین نوع چاپی است که معمولاً برای مشاغل با حجم بالا استفاده می شود.در این فرآیند ، طرح روی صفحات فلزی سوخته و سپس به رولهای لاستیکی منتقل می شود.هنگامی که جوهر بر روی رول های لاستیکی پخش می شود ، کاغذ بین رول ها هدایت می شود تا محصول نهایی تولید شود.

مزایای چاپ افست

یکی از بزرگترین مزایای آن ارائه تصاویر بسیار تمیز و مجزا است. همیشه چاپهایی با نقص تقریباً صفر را تحویل می دهد.این رنگ وفاداری بسیار خوبی از جمله دقت و همچنین تعادل رنگ را ارائه می دهد.این ترکیب به دلیل توانایی این که به طراح اجازه می دهد رنگ های سفارشی را مخلوط کند ، ترکیب مناسبی را ارائه می دهد.می توان از آن برای چاپ روی انواع مختلفی از مواد از جمله وینیل ، پوستر و همچنین چاپ با فرم بزرگ استفاده کرد.اگر نیاز به چاپ مقادیر زیاد دارید ، چاپ افست ارزان تر می شود. از طرف دیگر ، گزینه مناسبی برای مشاغل کم حجم نیست.

چاپ دیجیتال

این فرایند مشابه روال استفاده شده توسط چاپگر در یک خانه یا دفتر کار معمولی است.هیچ صفحه یا رول لاستیکی وجود ندارد و چاپ مستقیم بر روی مواد چاپ شده انجام می شود.

مزایای چاپ دیجیتال

یکی از بزرگترین مزایای فرآیند چاپ دیجیتال این است که مراحل نصب طولانی نداردبه زبان ساده ، این امکان را می دهد که پروژه سریعتر به اتمام برسد ، زیرا هیچ صفحه ای برای تهیه و رنگ آمیزی رول وجود ندارد.

 

در چاپ دیجیتال ، هیچگونه عدم تعادلی در جوهر و آب یا هر چیز دیگری وجود ندارد ، به این معنی که هر بار چاپ های یکسان تولید می کند.این یک گزینه عالی برای مشاغل کم حجم است زیرا به هیچ پلاک یا تجهیزات دیگری احتیاج ندارد و تنظیم اولیه ای لازم نیست.ایجاد تغییرات بین دسته ها بسیار آسان است ، زیرا فقط باید در نسخه دیجیتال تغییراتی ایجاد کنید.این امکان را برای چاپ قابل تنظیم فراهم می کند زیرا گرافیک و متن را می توان در هر قطعه چاپ شده بدون کند کردن روند چاپ تغییر داد.این یک گزینه عالی برای مواد بازاریابی شخصی است.

چاپ افست و دیجیتال - کدام یک بهتر است؟

هر دو این فرایندها مزایا و محدودیت های خاص خود را دارند.

به خاطر داشته باشید که چاپ افست با هزینه جلویی بالایی همراه است و بنابراین برای کارهای چاپ کوتاه مناسب نیست زیرا هزینه های کوتاه مدت برای دستگاه های کوتاه مدت بسیار زیاد است.از طرف دیگر ، چاپ دیجیتال یک انتخاب عالی برای مواد بازاریابی شخصی و همچنین برای چاپ کوتاه است.چاپ دیجیتال همچنین اثبات دقیق ارائه می دهد زیرا نمونه ها قبل از چاپ یک دسته بزرگ دیده می شوند که در واقع گزینه ای برای چاپ افست نیست.چاپ دیجیتال همچنین سفارشی سازی مقرون به صرفه ای را ارائه می دهد که با چاپ افست امکان پذیر نیست.به طور کلی ، انتخاب واقعاً به نیازهای شخصی بستگی دارد.

آیا به دنبال یک سرویس چاپ دیجیتال با کیفیت بالا هستید؟ سپس چیزی بیشتر از https://printarmani.com نبینید.چاپ دیجیتال آرمانی یک سرویس چاپ دیجیتال قابل اعتماد و مورد اعتماد است و بیش از 10 سال تجربه در صنعت دارد.

منبع:

وبلاگ آرمانی

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر