-های-بازاریابی-چاپی

پنج ایده بازاریابی چاپی برای افزایش فروش

برای کسب و کارهایی که امیدوارند ایده های بازاریابی چاپی مشروع را در تجارت و یا حتی طراحی کاتالوگ خود بگنجانند ، مهم است که بدانند چه عواملی موثرتر است.با در نظر گرفتن این جزئیات می توانید در مدت زمان کوتاهی به کسب و کار خود در ارتفاعات جدید کمک کنید.هنگامی که یک ایده بازاریابی چاپ هوشمندانه موفق می شود ، می تواند با توجه به معیارهای اساسی شما ، یک بازی را تغییر دهد.در زیر پنج ایده ای که صاحبان مشاغل می توانند بلافاصله در استراتژی بازاریابی خود در چاپ دیجیتال بگنجانند ، آورده شده است.

1- آهن ربا یخچال

در حالی که مردم اغلب تصور می کنند آهنرباهای یخچال در هنگام تولید سرب کار نمی کنند ، این به راحتی خلاف واقع است.آهن ربا یخچال راهی عالی برای تزئین یخچال با ظاهری خسته کننده است. تقریباً در هر خانه یا مشاغل آهن ربا روی یخچال خود قرار دارد.با گذشت زمان ، با طراحی چشمگیر ، نام تجاری شما به تدریج به ضمیر ناخودآگاه افرادی که به طور منظم از یخچال استفاده می کنند ، نفوذ می کند.این بدان معناست که در صورت نیاز به استفاده از خدمات مشاغلی مانند تجارت شما ، حدس بزنید که آنها ابتدا با چه کسی تماس خواهند گرفت؟این یک ترفند فوق العاده کوتاه مدت و بلند مدت است که در گذشته برای کسب و کارها مفید بوده و همچنان معجزه می کند.

2- موارد مارک دار

آیا پیراهن ، خودکار ، مارکر یا هر چیز دیگری با مارک تجاری دارید که می تواند در قالب یک کمپین بازاریابی ارائه شود؟اینها بهترین نوع وسایل هستند زیرا همه از آنها لذت می برند و تا مدتها در اختیار فرد خواهند بود.به همین دلیل است که مشاغل بیشتر و بیشتر در حین ساخت کمپین های جدید خود از این موارد مارک دار استفاده می کنند.

3- بروشور

بروشورها یک گزینه ایده آل برای کسانی است که می خواهند اطلاعات را منتشر کنند و اطمینان حاصل کنند که مخاطب هدف از فروش آن مطلع است.خواه یک محصول باشد یا یک سرویس ، شما می خواهید مخاطبان تا آنجا که ممکن است درباره آن بدانند و اینجاست که بروشورهای کلاسیک نقش زیادی دارند.به جای مراجعه به وب سایت شما ، می توانید یک بروشور سریع ارسال کنید که روی دیوار یا یخچال قرار می گیرد و به عنوان یک یادآوری بصری باقی می ماندچاپ بروشور همچنین وسیله ای مناسب و مقرون به صرفه برای انتشار پیام کسب و کار شما است.

4- نمونه های رایگان

بسته به نوع محصول یا خدماتی که شرکت شما ارائه می دهد ، نمونه ها هرگز گزینه بدی نیستند زیرا مردم عاشق دریافت کالاهای رایگان هستند.این به افراد کمک می کند بدون اینکه بیش از حد خود را به عنوان یک تجارت بسازید ، در مورد آنچه شما باید بفروشید بیشتر بدانند.به یاد داشته باشید ، نمونه ها می توانند چیزی ساده باشند اما تا زمانی که نوعی ارزش ارائه دهند ، برنده خواهند شد.

5-کارت پستال های تعاملی

کارت پستال به ابزاری کاملاً ثابت برای اهداف بازاریابی چاپ تبدیل شده است.این به این دلیل است که خواندن آنها آسان است ، سرگرم کننده هستند و می توانند برند شما را در نور منحصر به فرد قرار دهند.با این حال ، مهم است که بدانید چگونه کارت پستال ها پس از آماده شدن برای طراحی ، می توانند به سرمایه گذاری ارزشمندی تبدیل شوند.در گذشته ، یک کارت پستال ساده کافی بود زیرا این یک مفهوم منحصر به فرد بود و به نظر می رسید خوب کار می کند.متأسفانه ، این قبیل کارت پستال ها آن را برش نخواهند داد و به جای آن این روزها ، بنابراین باید به فکر تعامل با کارت پستال ها باشید.این باعث می شود که آنها از کارت پستال های قدیمی ساده و سایر اشکال رسانه های چاپی متمایز شوند.

نتیجه نهایی:

با اجرای ایده های چاپی بالا در کمپین بازاریابی ، نتایج زودتر شروع می شوند.همه چیز درمورد شناخت خواسته های مخاطبان هدف است و اینکه شما می توانید با استراتژی بازاریابی چاپی خود را به آنها برسانید.تا زمانی که استراتژی مناسب تنظیم شده باشد ، مخاطبان نیز همانگونه که شما می خواهید واکنش نشان می دهند و این منجر به ایجاد فروش خواهد شد.

 

آیا به دنبال خدمات چاپ دیجیتال هستید؟ چاپ دیجیتال آرمانی یک سرویس چاپ دیجیتال قابل اعتماد و مورد اعتماد است و بیش از 10 سال تجربه در صنعت دارد.

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر