نکاتی درباره کاتالوگ فراتر از زیبایی شناسی

بازاریابی با نام تجاری به این شکل یا روش دیگر شروع می شود. نام تجاری فقط نحوه ارائه مشاغل شما نیست بلکه مهمتر از همه نحوه مشاهده مشاغل شما از سوی افراد توسط یک کاتالوگ دیجیتال است. یک هویت تجاری قوی می تواند در بازار رقابتی امروز به شما کمک کند - این باعث می شود نام تجاری شما در دریای مارک های دیگر شناخته شود.

اگر مطالب زیادی راجع به آن خوانده اید ، باید از قبل بدانید که برند تحت تأثیر سبک بصری شما قرار دارد - از جمله رنگ آمیزی و آرم - به دنبال آن لحن کپی شما. با این حال ، مارک تجاری همچنین به این دلیل است که به مشتریان خود دلیل می دهید تا به شما اعتماد کنند. در اینجا نحوه ایجاد برند چاپ آرمانی یک نام تجاری بر اساس اعتماد ایجاد کرده ایم:

1 - پروژه A هویت نام تجاری شخصی

امروزه مشتری ها باهوش هستند ، بنابراین می توانند از نمای کنسرو شده مارک های به ظاهر عالی دیدن کنند. آنها مشاغل معتبر را ترجیح می دهند و می توانند با آنها ارتباط برقرار کنند. نیازی نیست که هر روند ویروسی جدیدی را دنبال کنید. به سادگی با مشتری های خود قابل گفتگو و دسترسی باشید و خیلی زود خود را با پیروان وفادار پیدا خواهید کرد.ما با استفاده از برترین استراتژی های بازاریابی ، فقط درمورد موضوعاتی می نویسیم که خوانندگان به آن علاقه مند شده و از آنها لذت می برند. علی رغم محبوبیت الگوهای رفتاری امروزه ، هیچ تلاشی برای ساخت کاتالوگ بی کیفیت نمی کنیم

2 - ارتباط برقرار کرده و به شما اهمیت می دهیم

فکر کنید کاتالوگ شبیه معرفی خود به شخصی است که می خواهید با او دوست شوید. با لاف زدن به موفقیت های خود نمی توانید شخصی را تشویق کنید که با شما دوست شود. این کار را با یافتن علایق مشترک و سپس نشان دادن اینکه برایتان مهم است انجام می دهید. به همین ترتیب ، شما می توانید مشتریان بالقوه را از طریق موضوعات مرتبط با تجارت خود و اینکه کدام یک از آنها علاقه مند هستند ، به تجارت با شما ترغیب کنند.  

3 - کیفیت را به نام تجاری خود تبدیل کنید

هیچ مبلغی از هویت و بازاریابی برند نمی تواند هر شهرتی را که محصولات شما از مشتریان شما کسب می کنند تغییر دهد. قبل از سرمایه گذاری در بازاریابی (کاتالوگ) ، روی تصفیه و کامل سازی محصولات خود تمرکز کنید. هنگامی که مشتریان دریافتند که می توانند به شرکت شما اعتماد کنند تا کاتالوگ با کیفیت بالا تولید کند ، شما یک نام تجاری مرتبط با کیفیت عالی ایجاد می کنید. با این حال ، هویت نام تجاری شما به سادگی می تواند حول ویژگی های شما باشد که مشتریان برای آنها ارزش قائل هستند.

4 - داستان خود را به اشتراک بگذارید

آرمانی دریافت که به اشتراک گذاشتن داستان معتبر موثرترین استراتژی برای ایجاد هویت نام تجاری با طراحی کاتالوگ است. با این کار ، ما توانستیم ماهیت اصلی شرکت خود را به مشتریان منتقل کنیم - چه چیزی ما را به سمت شروع سوق داد ، چرا ما وجود داریم و چرا محصولات ما مهم هستند. اما این صرفاً برای اهداف بازاریابی نیست. از بسیاری جهات ، شناختن روایت ما برای جامعه مشتریانمان به عنوان قطب نمای ماست. این شرکت بدون اینکه از اصول اصلی آن غافل شود ، به سمت اهداف خود هدایت می شود.
نکاتی درباره کاتالوگ فراتر از زیبایی شناسی

5 - چرا خود را بدانید

ما می توانیم درباره استراتژی های نام تجاری که در موفق ترین شرکت ها به کار گرفته ایم ، بی وقفه تحقیق کنیم ، اما هیچگاه تضمینی برای کارایی آنها برای برند شما وجود نخواهد داشت. میانبر ، به اصطلاح ، وقتی صحبت از مارک تجاری می شود ، برجسته است و با هم مخلوط نمی شود. شما نه با تلاش برای ایجاد یک شرکت دیگر در هویت مارک تجاری خود بلکه با توسعه شرکت خود برجسته می شوید. هرچقدر کلیشه به نظر برسد ، شما باید خودتان باشید. کسب و کار شما چیست؟ هدف شما از تجارت چیست؟ اینها دو مورد از مواردی است که شما باید قبل از ایجاد یک هویت تجاری قوی ایجاد کنید. برای ما در Organic Aromas ، از همان ابتدا مشخص بود که می خواهیم تجربه ساخت کاتالوگ را با طراحان حرفه ای تغییر دهیم

فراتر از زیبایی شناسی

سبک بصری شما برای هویت مارک تجاری شرکت شما حیاتی است ، اما شما باید از اصل و شخصیت پشتیبانی کنید. هویت Organic Aromas دارای یک سبک بصری کاملاً قابل تشخیص است. اما مشتریان ما را بهتر به عنوان برندی می شناسند كه انقلابی در طراحی و ساخت کاتالوگ دیجیتال ایجاد كرده و از جامعه مشتریان خود مراقبت می كند.

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر