نحوه ساخت بروشور دیجیتال ابزارها ، ترفندها و نکات

اگر بروشور ، جزوه یا جزوه دیجیتالی درست می کنید ، می دانید که طراحی آنها برای مشاهده آنلاین و راحت بسیار چشمگیر است.و هنوز ، چاپ بروشور دیجیتال مزایای زیادی دارند و کاملاً ارزش آن را دارند. به همین دلیل تصمیم گرفته ایم امروز در مورد بهترین ابزارهای ایجاد بروشور دیجیتال و برخی نکات مفید در مورد چگونگی ساخت بروشورهای عالی ، حتی اگر تازه کار هستید ، صحبت کنیم.

بهترین ابزار و نرم افزارهای ایجاد بروشور دیجیتال:

شما می توانید بروشورهای دیجیتالی زیبا و حرفه ای ایجاد کنید بدون اینکه طرفدار طراحی باشید. به لطف دوران دیجیتال ، ابزارهای مفیدی برای کمک به شما در سفر به ایجاد و انتشار بروشور شما وجود دارد:

کانوا (Canva) : یک برنامه طراحی وب است که به شما امکان می دهد بروشورهای دیجیتالی را به سرعت و به راحتی ایجاد کنید. این مجموعه کتابخانه بزرگی از الگوها را به شما ارائه می دهد و تنها کاری که باید انجام دهید این است که یکی از موارد مورد علاقه خود را انتخاب کرده و متناسب با نیاز خود سفارشی کنید. می توانید از صفحه بروشور آنها شروع کنید ، جایی که تمام اطلاعات مفید در مورد ایجاد بروشور با آرملنی را پیدا خواهید کرد.

لوسید پرس (Lucidpress) : یک برنامه طراحی گرافیک وب است که به شما امکان می دهد تمام مواد نام تجاری خود را حفظ و مدیریت کرده و هنگام ایجاد بروشورهای دیجیتالی خود از آنها استفاده کنید. این شامل طیف گسترده ای از الگوهای بروشور با عناصر قابل تنظیم مانند فونت ، رنگ و تصاویر است. نحوه طراحی بروشور را ببینید.

ادوبی این دیزاین (Adobe InDesign CC) : نرم افزار طراحی سطح حرفه ای برای کامپیوتر و مک. این مشهورترین و پرکاربردترین نرم افزار برای ایجاد بروشور و اولین انتخاب برای بسیاری از بازاریابان ، طراحان و ناشران است. اتمام آموزش از دیزاین برای هر سطح از مهارت.

وننگییت (Venngage): یک برنامه طراحی وب است که بیشتر حول انواع مختلف اینفوگرافیک ، نمودار ، آموزش و موارد دیگر متمرکز است. بنابراین اگر داده های زیادی برای به اشتراک گذاشتن دارید ، Venngage به شما کمک می کند تحقیقات پیچیده را به بروشورها و جزوه هایی با درک و تمیزی آسان تبدیل کنید. نحوه ایجاد طراحی برای بروشور خود در Venngage را اینجا بخوانید .

ضمناً ، اگر هنوز PDF آماده ندارید ، در مورد ابزارهای آسان استفاده که به شما کمک می کنند در کمترین زمان PDF را از ابتدا با کمک کارشناسان آرمانی آن را بسازید.و اگر از قبل PDF دارید ، می توانید با کمک FlippingBook Online آنها را به بروشور دیجیتالی تبدیل کنید . این یک سرویس آنلاین است که به شما امکان می دهد بروشورهای آنلاین تعاملی با جلوه صفحه ای روان ایجاد کنید. FlippingBook گالری از طرح های حرفه ای آماده ، رنگ ها و زمینه های سفارشی و فرصتی برای افزودن مارک تجاری ، فیلم ها و پیوندهای خود را ارائه می دهد.

مجانی امتحان کنید:

نگاه کنید که این بروشور مسافرتی جذاب است. جلد و تصویر پس زمینه مکمل زیبایی یکدیگر هستند و شما فقط می خواهید فوراً بروشور را مطالعه کنید.

آیا توجه کرده اید که متن ، سرصفحه و تصاویر در این راهنمای شهر به خوبی با هم ترکیب می شوند؟ این امر به ایجاد فضای ویژه بروشور کمک می کند.

نحوه ایجاد بروشور دیجیتال با سهولت: نکاتی برای تازه کارها

محتوای جذاب و طراحی ، صرف نظر از اینکه چه شغلی دارید ، نقش مهمی در ایجاد تأثیر عالی از محصولات و خدمات شما دارد. در اینجا چند نکته کلی وجود دارد که اگر تجربه زیادی در ایجاد محتوای بازاریابی ندارید ، هنگام طراحی بروشور خود باید آنها را رعایت کنید.به جلد خود یک پیام واضح و جذاب بدهید. برای اینکه جلوه بروشور خود را بیان و چشم نواز کنید ، تمرکز کنید تا در نگاه اول به حداکثر تأثیر خود برسید.محتوای اصلی بروشور را مختصر و قابل تصور قرار دهید: از سرصفحه های توصیفی استفاده کنید ، پاراگراف ها را زیر چهار خط نگه دارید ، برای هر دو تا سه پاراگراف زیرعنوان اضافه کنید و لیست ها و نقاط گلوله را در آن قرار دهید.برای تعریف بخشهای بروشور از رنگهای ثابت و تصاویر پس زمینه استفاده کنید.

بیش از دو یا سه رنگ و قلم استفاده نکنید

یکی از مهمترین عناصر طراحی بروشور شما دعوت به عمل است. این باید در بروشور شما برجسته باشد زیرا منجر به عملی می شود که می خواهید مشتریان خود انجام دهند (هدف از بروشور).

اگر می خواهید یک بروشور دیجیتال موثر ایجاد کنید ، مقاله ما را بخوانید تا نکات و ترفندهایی را در مورد نحوه ساختن بروشوری که به راحتی قابل ردیابی ، تبدیل چشم انداز به مشتری و افزایش فروش است ، بیاموزید .

چرا بروشورهای دیجیتالی بهتر از PDF هستند؟

اکنون ، وقتی می دانید چگونه بروشورهای دیجیتال ایجاد کنید ، این مزایا می توانند مزایای زیادی برای شما به همراه داشته باشند و به شما کمک کنند تا فروش و فروش بهتر و سریع تری داشته باشید:

به روزرسانی آسان - هر زمان که خواستید می توانید بروشور خود را تغییر داده و به روز کنید. مشتریان و همکاران شما همیشه آخرین نسخه را هنگام باز کردن مشاهده می کنند. لازم نیست هر بار PDF را دوباره ارسال کنید.

کراس پلت فرم - مشتریان شما بلافاصله به بروشور دیجیتال شما دسترسی پیدا می کنند و هنگام مشاهده آن بر روی هر دستگاهی ، تجربه خواندن بسیار خوبی دارند.

اشتراک آسان: شما می توانید به جای پیوست کردن یک فایل PDF ، پیوند را به بروشور آنلاین خود ارسال کنید. ارتباط و توزیع محتوا سریع و آسان می شود.

تجربه مشاهده - بروشورهای دیجیتال برای تجربه وب مناسب ساخته شده اند ، برخلاف PDF که بارگیری و مشاهده آنها به صورت آنلاین آسان نیست

بروشورهای تولید سرب —برنامه های آنلاین می توانند به ابزار قدرتمند تولید سرب شما تبدیل شوند. می توانید برای جمع آوری اطلاعات خواننده و پیگیری فعالیت آنها ، فرم داخلی ایجاد کنید تا بازاریابی و فروش شما حتی بیشتر موثر باشد. در مورد تولید سرنخ های با کیفیت در مقاله های ما بیشتر بخوانید: نحوه شروع تولید آگهی های با کیفیت بیشتر  و چگونگی تقویت تولید سرب با بهینه سازی محتوای دردار خود.

 و این عالی است زیرا بروشور مکانی است که می توانید هنگام تصمیم گیری در مورد طراحی ، نوشتن محتوا و تبلیغ آن در وب ، خلاق باشید و چیزهای جدیدی را امتحان کنید. این فرآیند به شما کمک می کند تا افق دید خود را گسترش دهید ، مهارت های خود را ارتقا دهید و مخاطبان خود را بهتر بشناسید. بعلاوه ، البته ، توجه مشتریان شما را به خود جلب می کند و برای موفقیت تجاری شما کار می کند.

آیا قصد دارید بروشورها را برای بازاریابی آنلاین خود دیجیتالی کنید؟ یا قبلاً از آنها به عنوان ابزار بازاریابی استفاده می کنید؟ در صورت تمایل می توانید نظرات خود را در جعبه نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر