نحوه استفاده از کد QR در تجارت و چرا؟

مصرف کنندگان همیشه نمی دانستند که کدهای کیو آر (QR) برای چه کاری در نظر گرفته شده اند ، بنابراین آنها را نادیده گرفتند ، و این باعث ناامیدی متخصصان صنعت چاپ دیجیتال در استفاده از آنها شد. مشتریان آنها بهتر است به نسخه های چاپی خوب قدیمی هر اسنادی که دریافت می کنند تمایل داشته باشند. و حتی PDF های سنگین اغلب از کدهای QR گاهی اوقات بیش از حد گرافیکی (و شاید بیش از حد مترقی؟) بیشتر مورد توجه قرار می گیرند.

اما اوضاع تغییر کرده است . طی چند ماه چاپ به قالبی تبدیل شده است که استفاده از آن ایمن نیست - فیزیکی بودن آن اکنون به عنوان یک خطر سلامتی قلمداد می شود و هزینه چاپ محیط زیست غیرقابل گفتن است . همانطور که برای PDF است ، این یک قالب است: تعاملی نیست ، بارگیری در آن به سنین زیادی نیاز دارد و به دلیل حجم زیاد ، حتی گاهی در یک ایمیل جای نمی گیرد.

سالی که نامگذاری نمی شود افراد را به سمت ارزیابی مجدد قالب هایی که محتوای خود را در آن تحویل می دهند سوق داده است. آماده سازی برای تلفن همراه ، تعاملی ، باز کردن و به اشتراک گذاری آسان تنها چند مورد برای محتوای ایجاد شده و امروزه مورد نیاز است. به علاوه ، دستیابی به چنین محتوایی باید سریع ، بدون درد و ایمن باشد - و اینجاست که کدهای QR بازی می کنند. این دستگاه ها که در هر دستگاه مدرنی موجود هستند ، اوج تحویل محتوای بدون دست هستند که این روزها همه به دنبال آن هستند البته امروزه در چاپ کاتالوگ دیجیتال از آنها استفاده می شوند.

خبر خوب این است که برخی از ابزارها ، از جمله FlippingBook ، هر دو مورد مورد نیاز محتوایی را برآورده می کنند. به عنوان مثال ، flipbook های دیجیتال با تعامل ، سهولت در اشتراک گذاری و ظاهر حرفه ای عالی در هر دستگاه ، از PDF فراتر می روند. و می توان آنها را از طریق کدهای QR به اشتراک گذاشت. یک برد واقعی برای کسانی که به دنبال تحویل ایمن اسناد در قالب هوشمند هستند.  استفاده از کیو آر است حتی امروزه در کارت ویزیت از آن استفاده می کنند. در واقع ، هر چیزی می تواند پشت یک کد QR پنهان شود: یک وب سایت ، یک وبلاگ ، یک سند دیجیتال. در این مقاله ، کدهای QR از A تا Z را شرح خواهیم داد: اینها چه هستند ، چگونه می توانید از آنها در تجارت استفاده کنید و چرا باید این کار را انجام دهید.

به هر حال کد QR چیست؟

کد QR یا کد پاسخ سریع ، یک نسخه دو بعدی از بارکد است. این قابل خواندن از طریق ماشین است بنابراین افراد می توانند آن را با یک دستگاه تلفن همراه اسکن کرده و از انتهای دیگر به اطلاعات برسند. می پرسید در انتهای دیگر چه چیزی می تواند باشد؟ هرچی بخوای به طور کلی ، کدهای QR تقریباً بلافاصله پس از اسکن ، کاربر را به سمت یک وب سایت مانند چاپ آرمانی یا برنامه هدایت می کنند.یک کد QR استاندارد متشکل از مربع های سیاه است که به صورت تصادفی روی زمینه سفید مرتب شده اند. با این حال ، برخی از ابزارها کدهایی به صورت رنگی تولید می کنند ، به شما امکان می دهند الگوهای خود را طراحی کنید و تصاویر را به کد خود اضافه کنید. تولید کدهای QR با چنین ابزارهایی یک کار کاملاً ساده است. با استفاده از مواردی مانند QR Code Generator یا QRCode Monkey از یکی از اعضای تیم IT خود بخواهید که به شما کمک کنند یا از آن مراقبت کنند .

چگونه یک کد QR برای flipbook دیجیتال خود تولید کنیم

اگر قبلاً از FlippingBook برای ارائه آنلاین محتوای خود استفاده می کنید ، پس می دانید که چگونه آن را به اشتراک بگذارید - به سادگی یک پیوند برای مشتریان خود ارسال کنید. اما می توانید آن را از طریق کد QR نیز به اشتراک بگذارید. ما آن را با یک کلیک برای شما تولید خواهیم کرد و سپس می توانید آن را به صورت PNG بارگیری کنید تا در سایت شما ، روی هر نوع ماده چاپی که دارید ، روی یک تخته در فروشگاه خود - یا کاملاً در هرجای دیگر - نمایش دهید! انتخاب خود را انجام دهید و به همه دسترسی هندزفری به کتابهای flipbook خود بدهید.

چرا باید از کدهای QR استفاده کنید

در قالب هایی که پیچیده به نظر می رسند اما در واقع کارآمد و ساده هستند زیبایی وجود دارد. کدهای QR مانند یک ساعت کار می کنند و دارای مزایای زیادی هستند که آنها را بالاتر از بسیاری از قالب های توزیع محتوای دیگر ، بالاتر از ارتباطات آنلاین و آفلاین قرار می دهد .

شماره 1 ایمنی

در عصر ما ، ایمنی اولویت دارد - چه در حالت آفلاین و چه در حالت آفلاین. به نوعی ، کدهای QR هر دو جبهه را پوشش می دهند. آنها به عنوان یک روش امن برای رمزگذاری و انتقال اطلاعات ، برای اشتراک آنلاین داده ها به خوبی کار می کنند. بعلاوه ، به محض تولید کد ، محتوای داخل آن قابل تغییر نیست - بنابراین همیشه به یک پیوند منجر می شود و هیچ کس نمی تواند آن را هک کند.

کدهای QR به یک دارایی شگفت انگیز برای فضای فیزیکی نیز تبدیل شده اند. آنها یک سپر موقت بین مصرف کنندگان و خطرات سلامتی چاپ شده و سایر مواد فیزیکی هستند که امروزه به سرعت در حال محبوبیت هستند. محتوای متنوعی وجود دارد که می تواند در پشت کدهای QR هوشمند و ایمن پنهان شود. رستوران داران آنها را اضافه می کنند تا نسخه های منوهای خود را چاپ کنند یا آنها را در هر میز به عنوان راهی برای دسترسی به منوهای دیجیتال و سفارش از تلفن یا رایانه لوحی خود ، در هر میز داشته باشند. صاحبان هتل نیز کدهای QR را در پذیرش و گاه در هر اتاق نمایش می دهند. این کد پس از اسکن ، مهمانان را به یک راهنمای شهر یا بروشور هتل هدایت می کند.

نحوه محافظت از محتوای خود البته انتخاب شماست. اما ما قطعاً کدهای QR را توصیه می کنیم - حداقل تا زمان محاصره وحشت ناشی از همه گیری.

# 2 راحتی

زندگی سریع ، تصمیمات سریع ، شهرهایی که هرگز نمی خوابند. این قرن بیستم قرن بیست و یکم است که ما آنها را می شناسیم. و برای دنیایی که خیلی سریع حرکت می کند ، راحتی در همه چیز مهم است. بنابراین چه چیزی کدهای QR را بسیار راحت می کند؟ اندازه شسته و رفته آنها. آنها به اندازه کافی کوچک هستند که در هر جایی جای می گیرند: از یک جزوه چاپ شده یا یک صفحه وب گرفته تا یک پست در شبکه های اجتماعی یا حتی کارت ویزیت. خوشبختانه ، اندازه بر توانایی کد شما برای خواندن ماشین تأثیر نمی گذارد ، بنابراین مخاطبان شما می توانند در مدت چند ثانیه هم در محل کار و هم در محل کار به اطلاعات پشت کد دسترسی پیدا کنند.همچنین ، یک کد QR می تواند در یک جلسه یا یک رویداد سحر و جادو کند (هنگامی که آنها آفلاین شوند) یک روز از زندگی یک نمایندگی فروش در زمینه را تصور کنید: آنها از جلسه ای به جلسه دیگر می روند و باید ده ها پیشنهاد ، بروشور ، کاتالوگ داشته باشند. وزن آن با کد QR کاهش می یابد. اگر یک نماینده دارای یک یا چند کد آماده اسکن باشد ، آنها می توانند به راحتی محتوای رایانه لوحی خود را بلند کنند ، آن را به مشتری نشان دهند و این معامله را ببندند

غرفه داران در رویدادهای تجاری اغلب از کدهای QR نیز بهره مند می شوند. حجم گسترده ای از مواد چاپی که باید با خود داشته باشند ناامیدکننده است. و متأسفانه ، بسیاری از این مطالب از بین می روند یا پس از رویداد در انبار غرفه دار قرار می گیرند. به همین دلیل برخی از افراد به عنوان یک راه حل به کدهای QR روی آورده اند - آنها کدی را در غرفه خود چاپ می کنند تا افراد بتوانند به محتوایی که در تلفن هایشان ارائه می دهند دسترسی پیدا کنند. این ضایعات کاغذ را از بین می برد و برای غرفه دار و همه شرکت کنندگان دو طرفه مناسب است.بنابراین ، کدهای QR کوچک و در عین حال کارآمد ، می توانند در هر مکانی قرار بگیرند و راحتی را به کل روند توزیع محتوا اضافه کنند.
نحوه استفاده از کد QR در تجارت و چرا؟

شماره 3 تصویر نام تجاری نوآورانه

شما بعنوان یک مارک تجاری ، احتمالاً می خواهید مدرن و باهوش به نظر برسید و همچنین پیام خود را با فرمت هایی جلب کنید که باعث جلب توجه شما در بازار شود. بنابراین شما یک طراحی مجدد وب سایت جالب ایجاد می کنید ، قلب و روح خود را در خبرنامه های ایمیل خود قرار می دهید ، جنبه انسانی خود را در رسانه های اجتماعی نشان می دهید.

وثیقه بازاریابی و فروش ، کتابچه های راهنما ، گزارش ها و کاتالوگ هایتان چطور؟ ابتدا باید قالب صحیحی را برای این محتوا انتخاب کنید و سپس تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید آن را تحویل دهید. یک دسته از قالبها برای انتخاب وجود دارد: PDF ، کتابهای دیجیتال ، نمایش اسلایدها ، کتابهای الکترونیکی و موارد دیگر. هر قالبی را که انتخاب کنید ، به اشتراک گذاری مطالب خود از طریق کد QR باعث می شود هوشمندانه و آینده نگر به نظر برسید. می توانید کد خود را بر روی وب سایت خود قرار دهید و آن را به بخشی جدایی ناپذیر از هر صفحه تبدیل کنید. یا کد را در کارت ویزیت خود قرار دهید و آن را به یک محتوای مهم متصل کنید - و سپس کد را ردیابی کنید تا آن تبدیل ها را مشاهده کنید.

آنچه به عنوان یک مزیت اضافی به دست می آید این است که کدهای QR می توانند بازتاب واضحی از طراحی برند شما باشند. به عنوان مثال ، می توانید با ابزاری مانند QRCode Monkey ، کدی را در رنگ های مارک تجاری خود ایجاد کنید ، الگوی کد را به دلخواه خود شخصی سازی کنید و حتی آرم خود را در داخل کد اضافه کنید. به این ترتیب ، مخاطبان شما می دانند که کد برای اسکن امن است.مطمئناً ، کدی که به خوبی طراحی شده باشد ، قسمت کوچکی از تصویر برند شما است ، اما این جزئیات است که کل داستان را تا این اندازه جذاب می کند.

به کدهای QR عکس بدهید

چه بخواهید از چاپ دور شوید ، چه به دنبال روش های راحت تری برای به اشتراک گذاشتن محتوای خود هستید ، یا به سادگی می خواهید مخاطبان شما بدانند که شما باهوش و دارای فن آوری هستید ، به کدهای QR اجازه دهید. آنها در چاپهای کوچک و بزرگ به خوبی دیده می شوند و قطعاً در وب سایت یا هر سیستم عامل دیجیتال دیگری مناسب خواهند بود.

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر