فناوری-دیجیتال-چاپ

مزایای فناوری دیجیتال چاپ UV

آیا می خواهید چیزی چاپ کنید اما مطمئن نیستید که بهترین روش چیست؟ چاپ در عصر دیجیتال به طور قابل توجهی تغییر کرده است ، بنابراین بیایید نگاهی به بهترین و آخرین روش ها بیندازیم.

روش های چاپ سنتی در طول تاریخ تغییر چندانی نکرده اند. گرچه ممکن است روش قرار دادن جوهر بر روی کاغذ متفاوت باشد ، اما ایده کلی همان است.جوهر را به کاغذ زده و خشک می کنند. این می تواند منجر به ضایعات و لکه گیری هنگام کار با برخی از انواع کاغذها شود و کیفیت چاپ را کاهش دهد.برخلاف انتظار شما ، چاپ UV به معنای استفاده از جوهر "در تاریکی می درخشد" نیست. در عوض ، این یک فرآیند چاپ بهبود یافته است که از جوهرهایی استفاده می کند که زیر نور ماورا بنفش خشک می شوند.این معمولاً نتایج بهتری نسبت به خشک شدن جوهرهای سنتی در هوا به همراه خواهد داشت. فن آوری دیجیتال چاپگر در چاپ دیجیتال در تهران UV مزایای دیگری نیز دارد:

جوهر سریعتر خشک می شود

جوهر برای محیط بهتر است

برای پوشاندن همان قسمت به جوهر کمتری نیاز دارید

این چطوری کار میکنه؟

در چاپ UV ، جوهر زودتر خشک می شود زیرا هنگام قرار گرفتن در معرض نورهای LED خشک می شود. این بدان معنی است که می توانید صفحات / برچسب ها / برچسب ها و غیره را با سرعت بیشتری چاپ کنید.حتی هنگام چاپ روی رول نیز نگران لک شدن مواد چاپی هنگام مالیدن روی یکدیگر نخواهید بود.از آنجا که نیازی به حلال نیست تا جوهر در هوا خشک شود ، این بدان معنی است که جوهر برای محیط بهتر است.علاوه بر این ، مات تر است ، به این معنی که پوشش بهتر است و مقدار کمی جوهر بسیار طولانی خواهد شد.جوهرهای UV می توانند روی لوکس ، براق و حتی کاغذ بدون روکش کار کنند ، بنابراین می توانید از آنها برای طیف وسیعی از مواد استفاده کنید.از یک چاپگر دیجیتال برای چاپ تراکت استفاده کنید و می توانید چاپ های دقیق با جزئیات زیاد و رنگ های متنوع ، بدون خونریزی و ظاهر عالی دریافت کنید.ضخامت نسبی جوهر بدین معناست که شما برای داشتن یک پوشش خوب ، به جای چند پوشش (و خطر خارج از تراز بودن یک لایه ، باقی ماندن یک پوشش زشت و ناخوشایند) فقط به یک پوشش نیاز دارید.

پایان عالی و قیمت پایین

چاپ UV باعث صرفه جویی در وقت ، استرس و هزینه شما می شود. این یک پایان عالی ارائه می دهد ، و شما تقریبا می توانید روی هر ماده ای چاپ کنید.اگر به دنبال چیزی هستید که کمی سبزتر از روش چاپ برچسب متوسط ​​باشد و همچنان ظاهر جلا و حرفه ای ایجاد کند ، به گزینه های UV نگاهی بیندازید.از آنجا که شما می توانید الگوهای پر جنب و جوش را روی مواد مختلف چاپ کنید ، و جوهر با یک لایه خوب و بدون لک خشک می شود و یک روش عالی برای برجسته سازی محصولات شما است.با چاپ دیجیتال ، جزئیات مورد نیاز را به دست می آورید و می توانید طرح های پیچیده و خیره کننده ای را انتخاب کنید و اطمینان داشته باشید که آنها به صورت موثر بر روی بسته یا برچسب ترجمه می شوند.چاپ های برجسته که خیره کننده به نظر می رسندیکی از ویژگی های کم شناخته شده فناوری چاپ دیجیتال UV این است که شما می توانید لایه ای از جوهر را برای ایجاد یک شکل برجسته اعمال کنید.این به ویژه یک انتخاب خوب برای کالاهای لوکس است و مقرون به صرفه تر از بسیاری از تکنیک های دیگر برای ساخت الگوهای برجسته است.جوهرها جلوه مطبوعی دارند که می تواند بسته ، پوستر ، بروشور یا برچسبی که روی آن زده می شود را شگفت انگیز نشان دهد.اگر برای به دست آوردن چاپ با کیفیت بالا به چاپ روی صفحه یا سایر روش های چاپ سنتی اعتماد کرده اید ، از کیفیت چاپ دیجیتال UV شگفت زده خواهید شد ، مخصوصاً وقتی می بینید سرعت آن نیز زیاد است.این روش چاپ مدرن بهترین های هر دو جهان را ارائه می دهد. شما از لکه گیری جوهر افشان رها شده اید ، زمان تنظیم آن کمتر از چاپ روی صفحه است (بنابراین می توانید اجرای کوچک را با سهولت انجام دهید) ، و هر بار چاپ واضحی دریافت می کنید.

سخن نهایی: چاپ آرمانی که خیلی از شما با نام پرینت آرمانی آنرا می شناسید متخصص چاپ دیجیتال در تهران است پس با تماس با ما نیازهای چاپی خود را بر آورده کنید.

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر