مراحل-چاپ-دیجیتال-گام-به-گام

مراحل چاپ دیجیتال گام به گام

در آرمانی می فهمیم که بسیاری از مشتریان ما با روند کار آشنا نیستند و ممکن است ندانند که چگونه مطمئن شوند طرح آنها دقیقاً به همان شکل چاپ می شود که آنها آن را می خواهند. به همین دلیل ما مطمئن شدیم که وب سایتی طراحی کرده ایم که واقعاً کاربرپسند است و سفارش شما را برای چاپ دیجیتال کار خود به صورت یک مرحله ای آسان می کند.

با این حال ، ما متوجه شده ایم که روند و تعداد گزینه ها بسیار دلهره آور به نظر می رسد و شما مطمئناً نمی توانید با چاپ خود ریسک کنید ، بنابراین به راهنمای گام به گام روند چاپ کاتالوگ دیجیتال نگاهی بیندازید.

در صفحه اصلی ما ، بر روی زبانه محصولات کلیک کنید و محصول مورد نیاز خود را پیدا کنید. اگر نمی توانید بلافاصله نیاز خود را ببینید ، به سادگی نام محصول را در نوار جستجو تایپ کنید. شما به یک صفحه نمایش داده می شوید که محصول انتخابی خود را نشان می دهید با چند پاراگراف که به تشریح محصول و گزینه ها می پردازد. هر صفحه محصول همچنین شامل الگوهای آثار هنری قابل بارگیری در قالب های Indesign ، Illustrator و PDF می باشد.بنابراین می توانید الگوی خاص شغل خود را بارگیری کنید.

بر روی دکمه کلیک کنید و تمام گزینه های موجود برای محصول خود را مشاهده خواهید کرد. بسته به محصول ، این موارد ممکن است شامل اندازه ، جهت (چشم انداز یا پرتره) و چاپ یک طرفه یا دو طرفه باشد. ممکن است سایر گزینه های خاص کالای انتخابی خود را مشاهده کنید. آنها به وضوح مشخص می شوند ، بنابراین به سادگی بر روی انتخاب خود کلیک کنید و به مرحله بعدی بروید.

وقتی انتخاب خود را انجام دادید ، برای رفتن به صفحه بعد روی ادامه کلیک کنید . در آنجا ممکن است گزینه های بیشتری مانند نوع کاغذ ، وزن و پایان کار مشاهده کنید. همچنین در مورد بیشتر انتخابهای موجود در فرآیند سفارش ، نکاتی درباره ابزار وجود دارد که برای اطلاعات بیشتر با نماد نشان داده می شوند.

در این صفحه مقدار مورد نظر خود را تایپ کنید. اگر محصول شما یک بروشور یا سند چند صفحه ای است ، از شما خواسته می شود تعداد صفحات را وارد کنید. اگر می خواهید بیش از یک نسخه از محصول به همان ترتیب موجود باشد ، روی کادر مشخص شده کلیک کنید. وقتی برای دریافت قیمت خود آماده شدید ، روی دریافت پیشنهاد کلیک کنید . سپس نام شغلی یا مرجعی را در کادر ارائه شده وارد کنید تا بتوانید نقل قول خود را سفارش دهید یا ذخیره کنید.

 

مهم است که آثار هنری شما برای چاپ مناسب باشد ، بنابراین ما اطمینان یافتیم که همه چیز به درستی ذخیره شده است. اگر تجربه زیادی در تهیه آثار هنری آماده چاپ نداشته اید ، توصیه می کنیم از صفحه پشتیبانی ما دیدن کنید. این به شما می گوید که چگونه مطمئن شوید که کارهای هنری شما برای چاپ آماده است. ما شما را به آپلود فایل های PDF آماده چاپ تشویق می کنیم. برای کمک به شما یک چک لیست وجود دارد . ما همچنین می توانیم از اسناد Office مانند Word ، Publisher یا قالب های مختلف تصویر چاپ کنیم اما ممکن است لازم باشد یک مدرک PDF برای تأیید برای شما ارسال کنیم. قبل از اقدام به چاپ ، سفارش شما در انتظار تأیید است. ما همیشه در مورد هر گونه تاخیر مشاوره خواهیم داد.

آیا کارهای هنری شما شامل لبه کار دارد؟

Bleed ناحیه لبه کار صفحه گفته می شود. اگر رنگ ، تصویر یا گرافیکی دارید که دقیقاً به لبه صفحه چاپ شده شما می رسند ، باید آنها را 3 میلی متر از لبه صفحه گسترش دهید و آن را " خارج از لبه " یاشد. با هر کار ، کاغذ می تواند در حین چاپ بسیار کمی در مطبوعات حرکت کند. وقتی صفحه چاپ شده و به اندازه برش داده می شود ، لبه کار شما اطمینان می دهد که هیچ خط سفید خوبی در لبه صفحه وجود ندارد.

اطمینان حاصل کنید که تمام عناصر مهم آثار هنری شما در منطقه امن هستند

تمام متن ها ، اطلاعات مهم ، آرم ها یا هر عنصری که قصد لبه کار در صفحه را ندارند باید حداقل 5 میلی متر از لبه بریده شده صفحه فاصله داشته باشد. هر چیزی که خیلی به لبه نزدیک باشد ، در صورت برش دادن صفحه چاپ شده ، برش داده می شود یا قطع می شود.

آیا همه تصاویر شما اندازه و وضوح درستی دارند؟

اگر تصویری در آثار هنری خود دارید ، از وضوح بالا و ذخیره آن در حالت CMYK در اندازه ای که ظاهر می شود اطمینان حاصل کنید. هنگامی که یک تصویر را از RGB به CMYK تبدیل می کنید ، ممکن است برخی از رنگ ها به شکل دیگری ظاهر شوند ، بنابراین قبل از انجام هرگونه تنظیم رنگ ، مطمئن شوید که تصاویر را تبدیل می کنید. تصویری که به نظر می رسد به صورت آنلاین یا روی صفحه شما ممکن است در صورت چاپ وضوح بسیار کم ، تار یا پیکسلی به نظر برسد. با 300dpi پس انداز کنید و توجه داشته باشید که هرچه تصویر را بزرگتر کنید ، کیفیت چاپ آن کاهش می یابد ، بنابراین استفاده از تصاویر در اندازه 100٪ را هدف قرار دهید.

 

مطمئن شوید که آثار هنری شما در CMYK باشد. در غیر این صورت ، ما آن را تبدیل خواهیم کرد ، اما برخی از رنگ ها ممکن است کمی متفاوت یا شسته شده به نظر برسند. اطمینان حاصل کنید که هر متن سیاه 100٪ سیاه است و از ترکیبی از CMYK تشکیل نشده است. با این کار از هر گونه مشکل ثبت نامی که ممکن است در انواع بسیار کوچک رخ دهد ، جلوگیری می شود. سرانجام ، آثار هنری خود را به عنوان PDF با وضوح بالا ذخیره کنید. اگر سند شما چند صفحه ای است ، آن را به عنوان گسترش خواندنی ذخیره نکنید. برای چاپ ، باید به صورت تک صفحه ای که از صفحه 1 تا آخرین صفحه اجرا می شود ذخیره شود. در صورت سفارش کتاب ، PDF چند صفحه ای باید شامل هر صفحه خالی در موقعیتی باشد که می خواهید هنگام چاپ کتاب ظاهر شود.

شغل خود را سفارش دهید

قبل از سفارش ، یک چک لیست نهایی مشاهده خواهید کرد تا به شما کمک کند مطمئن شوید که کارهای هنری شما کامل است و به درستی برای چاپ ذخیره شده است. وقتی لیست را بررسی کردید و نام شغلی یا شماره مرجعی را در کادر ارائه شده اضافه کردید ، روی دکمه سفارش اکنون کلیک کنید.

در چاپ آرمانی برای ما بسیار مهم است که از لحظه سفارش آرامش خاطر داشته باشید. ما فقط از پرسهای دیجیتالی Indigo پیشرو در بازار استفاده می کنیم که بهترین کیفیت چاپ دیجیتال را تولید می کنند و هر شغلی را که ارائه می دهیم با ضمانت DP تضمین می کنیم

وب سایت چاپ آرمانی ما تا یافتن محصولات ، دریافت یک پیشنهاد فوری ، بارگذاری آثار هنری و سفارش از هر دستگاه دسک تاپ یا تلفن همراه برای همه مشتریان ما آسان است. صفحات پشتیبانی برای کمک به هر جنبه و پاسخگویی به هر سوالی وجود دارد و ما همچنین یک بسته نمونه در دسترس مشتریان داریم که به شما در تصمیم گیری کمک می کند. اگر هنوز از چیزی مطمئن نیستید ، می توانید به راحتی با تیم خدمات مشتری ما تماس بگیرید که همیشه از کمک و مشاوره خوشحال هستند. مشتریان ما برای ما بسیار مهم هستند و همینطور شهرت ما برای تعالی چاپ بسیار مهم است. بنابراین برای دریافت چاپی کامل و با خیال راحت ، به https://printarmani.com  مراجعه کنید یا با تیم خدمات مشتری ما از طریق دکمه Chat now تماس بگیرید .

 

اگر در مورد هر چیزی مطمئن نیستید می توانید از صفحات پشتیبانی ما مشاوره بگیرید و همچنین یک بسته نمونه در دسترس مشتریان است که به شما در تصمیم گیری کمک می کند.

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر