غرفه-های-تبلیغاتی

غرفه های تبلیغاتی از رول تا نمایشگاه

ماه گذشته ما بررسی کردیم که چگونه Curvorama می تواند به شما کمک کند برجسته شوید . برجسته بودن و توجه مشتریان بالقوه در یک نمایشگاه ، موضوعی است که تسلط بر آن می تواند سالها به سازمانها فایده برساند. به قول معروف ، "تمرین کامل می کند" و این در رابطه با نمایشگاه ها بسیار صادق است. هرچه نمایشگاه ها ، کنفرانس ها و نمایشگاه های تجاری بیشتری بتوانید در آن شرکت کنید ، خیال شما از ایجاد فرمول جادویی که برای شرکت و برند شما مفید است در چاپ دیجیتال راحت تر خواهد بود.

چالش بزرگ در هر نمایشگاهی این است که بازدیدکنندگان در غرفه شما توقف کنند و ببینند تیم شما چه حرفی برای گفتن دارد (یا به آنها می فروشد).

چگونه این کار انجام می شود؟(لارج پاپ بنر)

روش های زیادی برای انجام این کار وجود دارد از جمله مسابقات دویدن ، دادن کالای رایگان (به نظر می رسد که یک قرص همیشه خوب کار می کند) ، دادن برخی شیرینی های رایگان یا حتی دادن برخی از نمونه های محصول خود. اگرچه برخی از این مفاهیم می توانند به خوبی کار کنند ، اما برای هر سازمانی مناسب نیستند و همیشه به دنبال مشتریانی نیستند که کاملاً به محصول یا خدمات شما علاقه مند است؟

 آیا آن برنده iPad واقعا ثبت نام کرده است؟ زیرا در نظر شما جالب بودند نام تجاری مهم است و برای آنها شانس برنده شدن یک iPad!.

روش های زیادی برای برجسته سازی در نمایشگاه وجود دارد اما ما فکر می کنیم دو عامل وجود دارد که اغلب توسط سازمان ها فراموش می شوند.

1. درست گرفتن طرح پایه بنر خود.

2. فضای کف خود را به حداکثر برسانید.

ما قبلاً به بررسی رویکرد کمتر برای درست ساختن طراحی بنر شما پرداخته ایم و این تنها اولین قسمت برای ایجاد تأثیر در یک نمایشگاه است. به حداکثر رساندن فضای کف خود چیزی است که بسیاری از شرکت ها فراموش می کنند زیرا هدف آنها این است که تا آنجا که ممکن است در یک منطقه قرار گیرند. برای بسیاری از افراد روند فکر یکی از این موارد است: "من هزینه این فضا را پرداخت کرده ام بنابراین ممکن است از همه آن فضا استفاده کنم." این چیزی است که ما به شدت توصیه می کنیم از آن استفاده کنیم و اتخاذ رویکردی مشابه با طراحی پایه بنر

بسیاری از غرفه داران می توانند برای تأثیرگذاری در نمایشگاه ها تلاش کنند زیرا آنها تلاش می کنند از فضای کف خود به طور موثر استفاده کنند. اگر قادر به جا دادن آن نیستید ، برای فضای بزرگ هزینه پرداخت نکنید. یک فضای کوچک می تواند به همان اندازه موثر باشد و اغلب به بازدیدکنندگان این احساس را می دهد که اتفاقاً در غرفه شما اتفاق می افتد.
غرفه های تبلیغاتی

سه مثال زیر تنها برخی از راه هایی است که می توانید فضای نمایشگاهی را به حداکثر برسانید.

1. از بنرهای مناسب استفاده کنید:

اگر فضای کمی در یک نمایشگاه دارید ، کل فضای خود را با یک نمایشگر بزرگ بنر پر نکنید فقط به این دلیل که فکر می کنید رنگارنگ و عالی به نظر می رسد و رنگارنگ است. شما باید به یاد داشته باشید که ممکن است شما به جایی نیاز داشته باشید تا میز و فضایی برای به نمایش گذاشتن محصول خود قرار دهید. اگر شما را به فضا هل می دهند ، پایه های نصب بنر را راهی عالی برای ترویج پیشنهاد خود می دانید در حالی که فضای کمی از کف را اشغال می کنید. حمل و نقل آنها نیز آسان است که یک امتیاز دیگر است.

2. محصول خود را در صفحه نمایش خود ادغام کنید:

اگر نگران بی توجهی به محصول خود هستید ، سعی کنید آن را در نمایشگر خود بگنجانید. به شما این امکان را می دهد که فضای کف خود را به حداکثر برسانید و اطمینان حاصل کنید که بازدیدکنندگان می توانند به محصول شما نگاه کنند و وقتی در جایگاه شما هستند آن را احساس کنند. اگر خدماتی ارائه می دهید ، مطمئن شوید که تیم فروش شما می تواند نقطه کانونی باشد و آنها تا آنجا که ممکن است فضای کف را برای کمک به فروش کسب و کار و خدمات شما بدست آورند.
لارج پاپ بنر

3. به بیش از حد محصول وارد نشوید:

یک اتفاق که اغلب می تواند در نمایشگاه ها رخ دهد این است که غرفه داران برای فروش بیش از حد چیزی تلاش می کنند. با این فکر که همه محصولات خود را در معرض نمایش قرار می دهید ، حواس پرت نشوید. همانطور که قبلا توضیح دادیم ، کمتر بیشتر است ، بنابراین مطمئن شوید که یک یا دو محصول می توانید ستاره نمایش باشد و مواد تبلیغاتی زیادی در دسترس داشته باشید تا به تبلیغ هر کاری که می توانید کمک کنید. یک نمایشگاه مربوط به ایجاد سود و فروش برای تجارت شما و همچنین ارتقا business تجارت شما به سمت چشم اندازهای جدید است. این کار را با تمرکز بر پیام اصلی کاری یا پیشنهاد خود انجام دهید و اطمینان حاصل کنید که در میان سر و صدا گم نخواهید شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برجسته سازی و به حداکثر رساندن فضای نمایشگاه بعدی خود ، طیف وسیعی از محصولات ما را مشاهده کنید که به شما کمک می کنند تأثیرات بیشتری ایجاد کنید و فروشنده ساکت خود باشید.

با ما در فیس بوک ، توییتر و + Google ارتباط برقرار کنید و تجربیات نمایشگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید. شما همیشه اطمینان دارید که جایگاه شما دارای چه چیزهایی است و سعی می کنید از آن اجتناب کنید.

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر