طراحی بروشور با کیفیت

مشاغل کوچک نیاز به اصلاح جدید را دارند یا خیر. برای کمک به شما ، ما مجموعه ای از مقاله ها را برای کمک به شما در احیای مجدد نام تجاری خود نوشتیم. این ، اولین مورد از اولین سری - به بروشور ها می پردازد ، آنچه از نظر قانونی لازم است همراه با برخی نکات برای بررسی اگر شما در مرحله طراحی مجدد هستید.

تهیه یک بروشور درجه یک می تواند کمی چالش برانگیز باشد و هنگامی که می بینید با تمام تصمیماتی که در ارتباط با این روند است دست و پنجه نرم می کنید ، وقت آن است که یک قدم به عقب برگردید و اصول آن را بخاطر بسپارید.بیایید با ارائه یک دوره تازه سازی در مورد الزامات قانونی شروع کنیم.

در صورت متفاوت بودن تجار ، باید تعداد مالیات بر ارزش افزوده ، آدرس مشاغل و نام خود را ذکر کنند. در مورد شرکت های محدود ، نام شرکت کاملاً ثبت شده ، ثبت نام کنید

شماره عنوان ، محل ثبت نام ، آدرس ثبت شده و شماره مالیات بر ارزش افزوده همه موارد اجباری هستند.

مشاغل مشارکتی همان الزامات معامله گران منفرد را دارند ، علاوه بر نام هر یک از شرکا، ، آدرس دفتر اصلی و اگر تعداد زیادی شریک برای لیست وجود دارد ، می توانید مکان مفیدی را برای یافتن همه اسامی فراهم کنید.

برخی الزامات کلی نیز وجود دارد که باید رعایت شوند. شماره تلفن ، شماره نمابر ، آدرس پست الکترونیکی ، آدرس اینترنتی وب سایت ، آدرس مکاتبات ، ماهیت تجارت ، شماره مالیات بر ارزش افزوده ، آرم و رسانه های اجتماعی نیز باید در صورت لزوم درج شود.

اکنون که نیازهای اساسی را بررسی کردیم ، وقت آن است که به بهترین روش ها برای ایجاد یک بروشور لمسی و چشم نواز نگاه کنیم ، بنابراین می توانید از مشکلات مشترک جلوگیری کنید.

1. سادگی را در آغوش بگیرید

یکی از اصول راهنمای طراحی بروشور ، ساده سازی هرچه بیشتر نتیجه نهایی است. قرار نیست بروشور فروشنده کالا و خدمات شما را بفروشد ، این فقط مکانیزمی برای تحویل کالا است. اگر در حال طراحی بروشور هستید که بی نیاز به آن مشغول است ، حتماً این کار را ساده کنید.

2. جزئیات را در نظر بگیرید

بسته به اینکه بروشور خود را به چه شخصی می فرستید ، ممکن است لازم باشد جزئیات خاصی را در نظر بگیرید. اگر شرکتی که به آن می فرستید دیگر از دستگاه فکس استفاده نمی کند ، بهترین کار این است که این شماره را حذف کنید. وقت خود را اختصاص دهید و بروشور خود را به دپارتمان خاصی تنظیم کنید که به آنجا نیز خواهد رسید.

3. نماینده نام تجاری خود

شما با قرار دادن اطلاعات نام تجاری خود در موقعیت برجسته ، فرصتی عالی برای ارائه نمایندگی به شرکت ها ارائه می دهد. طرح رنگ ، قلم و تصویری که از آن استفاده می کنید ، همگی نقش اصلی را در تلاشهای تجاری شرکت شما بازی می کنند.

4- موقعیت یابی و ترازبندی

شکل و اندازه بروشور باید تمام تصمیمات بعدی را که درباره قرار دادن هر یک از عناصر طراحی جداگانه می گیرید ، مطلع سازد. شکل تصاویر خود را با جبران کنید ، بنابراین می توانید یک طرح متصل ایجاد کنید.

5. از رنگها به طور عاقلانه استفاده کنید

همیشه باید به طرز عاقلانه ای استفاده شود و بروشور ها نیز تفاوتی ندارند. وقتی می خواهید به قسمت های خاصی از بروشور خود توجه کنید ، می توانید از رنگ برای برجسته کردن منطقه استفاده کنید. این یک ابزار حیاتی است که می تواند موفقیت طراحی شما را شکست یا شکست ، بنابراین به آرامی قدم بگذارید.

این مقاله چطور بود؟

نوشتن یک نظر